Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Ja sam se iskreno nadao da ćete dovesti Radamela i Hulka ali sad kad je došao Lukaku to sve pada u vodi ali ne mogu da dočekam da gledam Drogbu i Lukakua i špicu mada će to biti retkost
    Dovoljan je Lukaku.

    Joj suti, i ja to jedva cekam, a desice se to vrlo vjerovatno, ima dosta utakmica u sezoni. ;)
    Da igraju u tandemu Drogba (Lukakin idol) i Lukaku (ucenik Drogbin).
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ljudi ova stranica Chelsea Balkan kao sto ste i sami mogli vidjeti je blago receno ocajna,ja sam stavio onaj link za Sneijdera zato sto je bila smijesna podudarnost,probajte naci informacije na drugim sajtovima i stavljajte linkove i neka budu barem malo vjerodostojni jer ovi samo lupaju bezveze...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ljudi ova stranica Chelsea Balkan kao sto ste i sami mogli vidjeti je blago receno ocajna,ja sam stavio onaj link za Sneijdera zato sto je bila smijesna podudarnost,probajte naci informacije na drugim sajtovima i stavljajte linkove i neka budu barem malo vjerodostojni jer ovi samo lupaju bezveze...
        Nemoj se bezveze uzbudjivati. ;)

        Imali su i korisnih, tacnih informacija ali i lazi, tako da opusteno.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ja se nadam da ovo sa Edenom Hazardom nije laz....

          Comment


          • Ma ne uzbudjujem se ja druze uopste niti kome sta zamjeream,daleko bilo...samo su meni nevjerodostojni skroz
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ma ne uzbudjujem se ja druze uopste niti kome sta zamjeream,daleko bilo...samo su meni nevjerodostojni skroz
              Ne odusevljavaju ni mene nesto, ali ima i gorih. ;)

              Originally posted by amare@stodermaire View Post
              Ja se nadam da ovo sa Edenom Hazardom nije laz....
              Hazard se zadnji put povezivao sa mogucim prelaskom u Chelsea tamo nekad pred pocetak prelaznog roka, nikakvih konkretnih ponuda nije bilo. Ja bih volio da je ovo istina ali mislim da ipak nije.

              On je ja mislim i sam govorio da zeli ostati u Francuskoj, pa sad ne znam..opet kazem, mislim da nece biti nista od ovoga.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Ne odusevljavaju ni mene nesto, ali ima i gorih. ;)



                Hazard se zadnji put povezivao sa mogucim prelaskom u Chelsea tamo nekad pred pocetak prelaznog roka, nikakvih konkretnih ponuda nije bilo. Ja bih volio da je ovo istina ali mislim da ipak nije.

                On je ja mislim i sam govorio da zeli ostati u Francuskoj, pa sad ne znam..opet kazem, mislim da nece biti nista od ovoga.
                ako je celsi stvarno ponudio 20 funti za Hazarda tesko ce da odbije i onako ja mislim da bi on voleo da igra u ekipi koja ce se boriti za trofej LS, a ne za ekipu koja ce se boriti da prodje grupe LS

                Comment


                • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                  ako je celsi stvarno ponudio 20 funti za Hazarda tesko ce da odbije i onako ja mislim da bi on voleo da igra u ekipi koja ce se boriti za trofej LS, a ne za ekipu koja ce se boriti da prodje grupe LS
                  Ali ja mislim da Chelsea nije uputio nikakvu ponudu za Hazarda. ;)
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ali ja mislim da Chelsea nije uputio nikakvu ponudu za Hazarda. ;)
                    Sazna ce se to za nekoliko dana....

                    Comment


                    • Ma nije nudio nista,na njihovom oficijalnom sajtu se ne pominje ni Hazard,ni Sneijder...
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by ivan piper View Post
                        Ma nije nudio nista,na njihovom oficijalnom sajtu se ne pominje ni Hazard,ni Sneijder...
                        Pa da, to su samo glasine, lazi, spekulacije itd.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...tasy-liga.html

                          Comment


                          • Ja ne mogu da vjerujem da se ovo desava
                            http://chelseabalkan.com/vijesti/pov...res-mozga.html
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Zao mi je El Nina,ali bice on ok,cim je ostao pri svesti.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • A gledao sam baš prvih 15 minuta i onda prekinuo i posle vidim na flashscore dosta izmena kod Španije u prvom poluvremenu. Kad sad vidim ovo za Toresa...

                                Izgleda da nije ništa strašno mada ne verujem da će igrati sad za vikend...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X