Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ma naravno da bi bilo fantasticno,samo mi je smijesno jer smo mi pricali bas jutros o ovome,ali se meni to zaista cini logicnim...sigurno se isplati kesirati za nakvog majstora,posjeduje sve u svojoj igri sto treba Chelsea-u i AVB-u
    Ti kao da si imao neki osjecaj.

    Pa eto i Anelka bi bio dio transfera. A Sneijder bi bio pun pogodak, pravi majstor. Ali kazem opet, i Manchester je zainteresovan za njega, bice tesko dovesti ga.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Massimo Moratti je covjek koji u zadnje vrijeme pravi strasne transfere,bilo da je rijec o kupovini ili prodaji(malo sam subjektivan,ali meni se cini da je tako,ima dobrih primjera)

      Anelka prema transfermarktu vrijedi oko 10 miliona,a oni traze za Sneijdera oko 40-ak,znaci samo jos treba dati dobru ponudu i on ce doci,mislim da Inter nema nikakvu obavezu prema bilo kome i ako neko da dobru ponudu on ce doci(kao sto je i izjavljivao Sneijder ovih dana),tako da je sve na Romanu...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Massimo Moratti je covjek koji u zadnje vrijeme pravi strasne transfere,bilo da je rijec o kupovini ili prodaji(malo sam subjektivan,ali meni se cini da je tako,ima dobrih primjera)

        Anelka prema transfermarktu vrijedi oko 10 miliona,a oni traze za Sneijdera oko 40-ak,znaci samo jos treba dati dobru ponudu i on ce doci,mislim da Inter nema nikakvu obavezu prema bilo kome i ako neko da dobru ponudu on ce doci(kao sto je i izjavljivao Sneijder ovih dana),tako da je sve na Romanu...
        To bi znacilo 30M + Anelka!

        Ma otici ce Sneijder negdje po svemu sudeci, samo je pitanje gdje...
        Juce sam otisao na oficijalni sajt Chelsea-ja, kad ono osvanuo naslov "Lukaku deal agreed!", tako bih volio da procitam i za Sneijdera.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Napokon da i Celsi uradi nesto pametno Inter ce ga sigurno prodati ako stigne neka dobra ponuda, i onako im trebaju pare....

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            To bi znacilo 30M + Anelka!

            Ma otici ce Sneijder negdje po svemu sudeci, samo je pitanje gdje...
            Juce sam otisao na oficijalni sajt Chelsea-ja, kad ono osvanuo naslov "Lukaku deal agreed!", tako bih volio da procitam i za Sneijdera.
            Takodjer,ja isto bas gotivim Chelsea...

            Malo subjektivno ali mislim da je daleko bolji igrac od Modrica,a i Pastorea(mada mi je on bolji od Modrica)...ako uz Lukakua uspiju da dovedu i Holandjanina svi ovi mjeseci cekanja ce biti vrijedni toga
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Takodjer,ja isto bas gotivim Chelsea...

              Malo subjektivno ali mislim da je daleko bolji igrac od Modrica,a i Pastorea(mada mi je on bolji od Modrica)...ako uz Lukakua uspiju da dovedu i Holandjanina svi ovi mjeseci cekanja ce biti vrijedni toga
              Ma nije ovdje nista subjektivno, ti si potpuno objektivan. ;)
              Rekao je Tony_G da su Modrica pokusali dovesti jer su mislili da ce to ici lako ali nista od toga.

              A kada bi uspjeli dovesti Sneijder-a, malo je reci da bi se isplatili svi ovi mjeseci cekanja.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Didi sigurno ce Inter da prihvati onu ponudu 35M funti i jos Anelka...pa on kosta negde oko 35M....

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Takodjer,ja isto bas gotivim Chelsea...

                  Malo subjektivno ali mislim da je daleko bolji igrac od Modrica,a i Pastorea(mada mi je on bolji od Modrica)...ako uz Lukakua uspiju da dovedu i Holandjanina svi ovi mjeseci cekanja ce biti vrijedni toga
                  ja se potpuno slazem sa tobom,mislim da bi se Sneijder odlicno uklopio u Chelsea,on i Lampard-vrhunski tandem
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...u-chelsea.html
                    evo Pastore objasnio zasto je je odbio preci u Celsi..

                    Comment


                    • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...a-modrica.html
                      Dal ne vide da ga nece prodati...bolje nek nadju nekog drugog...

                      Comment


                      • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                        http://www.chelseabalkan.com/vijesti...a-modrica.html
                        Dal ne vide da ga nece prodati...bolje nek nadju nekog drugog...
                        Ma ne znam ni ja sto jos pokusavaju...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Ma Totenhem ga nece proda....
                          http://www.chelseabalkan.com/vijesti...za-drogbu.html
                          dobra ponuda...tesko se odbija....

                          Comment


                          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                            Ma Totenhem ga nece proda....
                            http://www.chelseabalkan.com/vijesti...za-drogbu.html
                            dobra ponuda...tesko se odbija....
                            Ma znam da ga nece prodati. A ovo za Drogbu je samo glasina, nista ja to ne vjerujem dok se ne pojavi zvanicna ponuda Milana. I cisto sumnjam da ce oni ovoliko ponuditi, pa Berlusconi je duzan k'o Grcka. Ne vjerujem da ce on pored duga od €500M slati ovakve ponude... ;)

                            Evo sad sam procitao da ce Chelsea pokusati dovesti Guarina iz Porta. Nadam se, samo da dovedu nekog veznjaka...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ja sam se iskreno nadao da ćete dovesti Radamela i Hulka ali sad kad je došao Lukaku to sve pada u vodi ali ne mogu da dočekam da gledam Drogbu i Lukakua i špicu mada će to biti retkost
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...a-hazarda.html
                                ako je ovo istina onda ce sigurno doci na Stanford Bridz...mislim ova ponuda se tesko odbija i...

                                Comment

                                Working...
                                X