Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fenomenalni Antoine ce kostati barem duplo vise tako da od ove cijene nema nista.Zabio je 22 gola u Primeri i treci je strijelac lige i bolje je jedno 10x od Cuardada i Williana,pa i Oscara

    Igracina
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Fenomenalni Antoine ce kostati barem duplo vise tako da od ove cijene nema nista.Zabio je 22 gola u Primeri i treci je strijelac lige i bolje je jedno 10x od Cuardada i Williana,pa i Oscara

      Igracina
      Veruj mi da sam pročitao 3 x da bi proverio cenu al posle kupovine Koste za 32 miliona funti ništa ne isključujem,čak se posle kolko meseci pojavila priča i to je provereno zato što je Kostin matični klub izbacio službene papire(dobio deo transfera) ispalo je na kraju da je AM pripalo možda i samo pola od gore pomenute sume

      http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ird-party.html

      tako da ne isključujem da je nešto ovako moguće koliko god zvučalo neverovatno mada sam i dalje skeptičan

      što se tiče samog igrača,slabo pratim AM u poslednje vreme,znam samo da bih voleo da Čelzi ima/dovede jedno desno krilo koje igra levom negom(kao što je to Roben bio),jer smo sa Vilijanom dosta ograničeni po toj desnoj strani,veliki teret pada na Azara a kako vreme prolazi sve mi se čini da i Kvadrado neće zablistati
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment




      • Купи нам Романе!

        Comment


        • On je za te pare dosao u Atletico i njegov je transfer cist tako da ce njegov sljedeci tansfer biti sigurno veci od 40 miliona,fenomenalan igrac i uz to je ljevak posto vidim da bi ti volio takvog...ne znam jesi li upucen,ali on je jedan od tih.Sto se tice Coste on je imao neke klauzule i zbog toga je dosao za 32 miliona funti,a i menadzer mu je pravio neke kombinacije koje su mu tada dozvolili.Uglavnom Antoine > Oscar,Cuardado,Willian i to bas dosta jaci od pomenutih

          Koke otac fudbala njega bi platio koliko god traze.Vrlo lako najjaci veznjak svijeta moze biti,a meni je prosle sezone i bio
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            On je za te pare dosao u Atletico i njegov je transfer cist tako da ce njegov sljedeci tansfer biti sigurno veci od 40 miliona,fenomenalan igrac i uz to je ljevak posto vidim da bi ti volio takvog...ne znam jesi li upucen,ali on je jedan od tih.Sto se tice Coste on je imao neke klauzule i zbog toga je dosao za 32 miliona funti,a i menadzer mu je pravio neke kombinacije koje su mu tada dozvolili.Uglavnom Antoine > Oscar,Cuardado,Willian i to bas dosta jaci od pomenutih

            Koke otac fudbala njega bi platio koliko god traze.Vrlo lako najjaci veznjak svijeta moze biti,a meni je prosle sezone i bio
            čitao sam da Simeone forsira neki 4-4-2 sa Kokeom kao levim spoljnim
            e sad zašto bih voleo igrača takvog tipa,da donese kakvu raznovrsnost u napadu,ako može pokriti više pozicjia ss i rw i što je jako bitno da napravi višak na terenu

            sad gledam ove brojke

            Gubi 1.1 loptu u proseku po mecu(Hazard 2.8, Messi 1,9, Ronaldo 1,2)

            Pasing mu je na 78%(Ronaldo 81%, Messi 83% Hazard 82%)
            interesantno

            Mišljenja su podeljena,neki bi čak voleli i da se Pedro dovede ... meni su svakom slučaju postaje smešno što mi već 3-4 godine kupujemo i prodajemo igrače na toj poziciji i nikako da ubodemo nešto,švabo,salah,vilijan,Kvadrado,sve skupa 100 miliona
            Last edited by saburo sakai; 28-04-15, 13:11.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Никако Педро, никако.

              Треба сачекати Квардада да прође припреме са екипом, сви знамо какав је то играч. Вилијана ценим јер је велики борац и игра за тим, даје све од себе. Сигурно мањак конкуренције на тој позицији су допринеле нешто слабије партије али генерално не могу бити незадовољан са оним што је до сада урадио у Челсији. Међутим, слажемо се да нам треба много ефикаснији играч ако желимо поново да подигнемо ушоњу.
              Last edited by Avramovic; 28-04-15, 10:16.

              Comment


              • Ma dobro,ne patim za tim da nam baš fali još neko da zabija gomilu golova,više mi smeta to što mi praktično nismo nikakva opasnost po toj desnoj strani godinama unazad

                Vilijan je zahvalan igrač zato što je veliki radnik,tipičan Murinjo igrač,isto kao i Oskar koji će rovariti po terenu,medjutim problem je u tome što se čupavi brazilac pretvorio u našeg potrčka koji nema neku ulogu na teren osim te da krpi rupe gde curi i to nije tolko bio problem dok su u prvom delu sezone lepo funkcionisali Azar,Oskar i Fabgeras jer kad oni igraju mi možemo da otključamo svaku odbranu ali posle januara Oskar se gubi,Fabregas isto i onda si imao samo jednog Azara koji ne može baš sve sam a još su nas pogodile te povrede Koste,Remija.

                Vilijanu nije pala forma,čak naprotiv,zadržao je isti nivo,manje više ali problem je taj što on ništa nije dodao na to,ne kreira prilike,ne šutira,maltene više pozitivnog napravi u odbrani nego u napadu,plus što nekad greši u nekim osnovnim stvarima,pre svega dodavanjima.Ne kažem da nije imao dobrih partija ,jeste ali za te pare očekujem mnogo više od njega,još i zameram Murinju to što ga ne koristi više u sredini terena,umesto Oskara,jer ima brz prvi korak,može dodati neku dijagonalu,kreirati nešto,ovako kod nas na krilu to baš siromašno izgleda još popizdim kad se vrtimo tri dana i na kraju dodje lopta do Ivanovića i ovaj je pošalje nego u pm

                Mi čak i da se branimo,ako su Oskar,Azar i Fabregas na nivou to nije nikakav problem i pad Oskara je stvarno velika rupa i sve više i više gubim strpljenja sa njim,mlad jeste,jbg tek su mu 23,verujem i dalje u njega,ajd prošle godine sam mu neke stvari tolerisao zbog tog SP pa kontam da je on u mislima već bio tamo ali sad i nemam baš nekih opravdanja kad nestane.

                Treba Kvadrado u svakom slučaju da dobije priliku da vidimo može li nešto da promeni i mora Murinjo malo da promeša karte da ih razmrda,jer to nerotiranje igrača nam ništa dobro nije donelo




                što se tiče kokea

                On je meni bio prva želja,mesto Fabregasa,jači u odbrani od Faba ali kolko se pisalo,odustalo se od njega zbog cene
                savršen mi je za Čelzi,pogotovo u tandemu sa Matićem
                problem je samo u tome što AM traži goleme pare za njega,ne kažem da ne vredi ali za te pare neće on nikad činti razliku na terenu,ajd da su svi problemi rešeni pa da se istrese kesa za njega al ovako ne možeš sebi da priuštiš da daš tipa 50-60 miliona za njega(kakva se cifra vrti) iako bi dugoročno gledano svakako bio pun pogodak
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Ma dobro,ne patim za tim da nam baš fali još neko da zabija gomilu golova,više mi smeta to što mi praktično nismo nikakva opasnost po toj desnoj strani godinama unazad

                  Vilijan je zahvalan igrač zato što je veliki radnik,tipičan Murinjo igrač,isto kao i Oskar koji će rovariti po terenu,medjutim problem je u tome što se čupavi brazilac pretvorio u našeg potrčka koji nema neku ulogu na teren osim te da krpi rupe gde curi i to nije tolko bio problem dok su u prvom delu sezone lepo funkcionisali Azar,Oskar i Fabgeras jer kad oni igraju mi možemo da otključamo svaku odbranu ali posle januara Oskar se gubi,Fabregas isto i onda si imao samo jednog Azara koji ne može baš sve sam a još su nas pogodile te povrede Koste,Remija.

                  Vilijanu nije pala forma,čak naprotiv,zadržao je isti nivo,manje više ali problem je taj što on ništa nije dodao na to,ne kreira prilike,ne šutira,maltene više pozitivnog napravi u odbrani nego u napadu,plus što nekad greši u nekim osnovnim stvarima,pre svega dodavanjima.Ne kažem da nije imao dobrih partija ,jeste ali za te pare očekujem mnogo više od njega,još i zameram Murinju to što ga ne koristi više u sredini terena,umesto Oskara,jer ima brz prvi korak,može dodati neku dijagonalu,kreirati nešto,ovako kod nas na krilu to baš siromašno izgleda još popizdim kad se vrtimo tri dana i na kraju dodje lopta do Ivanovića i ovaj je pošalje nego u pm

                  Mi čak i da se branimo,ako su Oskar,Azar i Fabregas na nivou to nije nikakav problem i pad Oskara je stvarno velika rupa i sve više i više gubim strpljenja sa njim,mlad jeste,jbg tek su mu 23,verujem i dalje u njega,ajd prošle godine sam mu neke stvari tolerisao zbog tog SP pa kontam da je on u mislima već bio tamo ali sad i nemam baš nekih opravdanja kad nestane.

                  Treba Kvadrado u svakom slučaju da dobije priliku da vidimo može li nešto da promeni i mora Murinjo malo da promeša karte da ih razmrda,jer to nerotiranje igrača nam ništa dobro nije donelo




                  što se tiče kokea

                  On je meni bio prva želja,mesto Fabregasa,jači u odbrani od Faba ali kolko se pisalo,odustalo se od njega zbog cene
                  savršen mi je za Čelzi,pogotovo u tandemu sa Matićem
                  problem je samo u tome što AM traži goleme pare za njega,ne kažem da ne vredi ali za te pare neće on nikad činti razliku na terenu,ajd da su svi problemi rešeni pa da se istrese kesa za njega al ovako ne možeš sebi da priuštiš da daš tipa 50-60 miliona za njega(kakva se cifra vrti) iako bi dugoročno gledano svakako bio pun pogodak
                  E ovako da prvo kazem da od Koke-a nema nista, zasto mislis da Celzi nemoze izdvojiti 60 miliona za njega, pa kako su dali za Shevcenko, i Torres-a.
                  Imaju pare ali dali ce on doci i igrati za nas, ja sve mislim da ce on u Barsu ili Real.
                  Jbt, Vilijana nemogu da gledam na terena jer osven odbrana i nista drugo i ne igra... treba mu previse vremena da proturi pas, a on dok daje sivne kontra kon naseg gola, vidi se da je jak u duelima ima brzinu i sve to ali, jako se muci po toj
                  strani vidi se da je on za 10 ali jbt....
                  E sad Oskar koliko i da neko pise loso o njega za mene to je jbt umjetnik, ima lucidnost, koristi obje noge pri sut-u, solidan finiser,
                  dobar je kod presinga secam se mnogo takve partije e jedino sta ne valja kod njega je to sto je slab u duel-u nekad prodje nekad ne,
                  a dopada mi se to da je uvjek borben zeli vise nauciti.

                  Sto se tice kvadrada sve ste lepo rekli.

                  Da dodam jos da nema nista od tog Grizman-a, mogli smo ga uzeti iz Sosiedad-a, a nismo sta bi ga sada uzimali za vecu sumu novca, pecaju novinari nesta ali nikako nesto da upecaju....

                  Comment


                  • https://instagram.com/p/2B-7T7ujCm/


                    ahahahhaahhahahahahahahhahahahahah
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by DeMoN17 View Post
                      E ovako da prvo kazem da od Koke-a nema nista, zasto mislis da Celzi nemoze izdvojiti 60 miliona za njega, pa kako su dali za Shevcenko, i Torres-a.

                      E sad Oskar koliko i da neko pise loso o njega za mene to je jbt umjetnik, ima lucidnost, koristi obje noge pri sut-u, solidan finiser,dobar je kod presinga secam se mnogo takve partije e jedino sta ne valja kod njega je to sto je slab u duel-u nekad prodje nekad ne,
                      a dopada mi se to da je uvjek borben zeli vise nauciti.
                      Ne dovodim ja u pitanje pare,para ima,čak i sad u vreme FFP zbog dobrog poslovanja u poslednjih 3-4 godine možemo sebi da priuštimo jedno top pojačanje i verovatno će se ponovo dosta potrošiti samo mislim da taj novac neće otići na jednog igrača,tipa Pogba za neku besnu sumu

                      a i jedno je dati ogroman novac za toresa drugo je sad potrošiti tolke pare kad ti knjige moraju biti sredjene,još se pisalo a to naglašavam da je Murinju skrenuta pažnja po dolasku u klub da mora da vodi računa i posluje u skladu sa FFP tako da očekujem i u narednom periodu da se nastavi da politikom kupujem/prodajem,forsiraće se i dalje agresivna transfer politika ali ne kao ranije dok će neki krajnji cilj biti oslobadjanje kluba iz Romanovih okova

                      zato je i doveden bivši direktor Liverpula koji nam je inače i obezbedio ovaj novi rekordni ugovor(Jokohama) i iz tog finansijkog ugla nemam šta da se žalim zato što fantastično napredujemo,daleko smo još od Juanjteda ali smo sigurno napravili ogroman iskorak u poslednjih 5 godina,problem je samo taj stadion koji predstavlja sledeći korak napred u borbi protiv FFP a što je najgore tu tapkamo u mestu i ne znam kad će se to pitanje rešiti,jer odkad je Roman naručio studiju izvodljivosti vezanu sa proširenje stadiona od tad nikakvih vesti nije bilo u tom pravcu




                      što se tiče Oskara,voleo bih da uspe,jest da se stalno nešto žalim oko njega ali ruku na srce,nadam se da će ostvariti lepu karijeru kod nas
                      sad jbg mora malo da se trgne i odraste,talenat je tu samo da ga iskoristi,nije on i nikad neće biti klasična desetka koja je tu samo da dodaje,dribla,uposli,ima on svojih kvaliteta i po tome je dosta specifičan,ne patim ja od toga da on mora da predribla 3 igrača ali me brine to što nestaje u drugom delu sezone
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment







                        • http://www1.skysports.com/watch/vide...serves-respect

                          Какве две иконе јбт!

                          У недељу титула слави се!
                          Last edited by Avramovic; 30-04-15, 11:20.

                          Comment


                          • gledaj ih,kao da su izašli iz kafane

                            a ja baksuza ne mogu da gledam utakmicu protiv CP jer baš tad putujem i to mi je prva utakmica od početka sezone da je propuštam



                            kakvo drugo poluvreme,o živote lutalico
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • dobili juče sautempton U21 u gostima 0:2,strelci palmer i solanke

                              al kakva golčina palmera

                              Last edited by saburo sakai; 01-05-15, 07:44.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • dobra utakmica Vilijana protiv Lestera,jeste da ga stalno nešto kritikujem al sad skidam kapu,pristojan standardno u odbrani uz par top speed prodora

                                kreirao je dve fine prilike koje nisu iskoristili Drogba i Fabregas što mi je ok,problem je samo što to treba da radi svake utakmice a ne jednom u 20



                                da nema 26 godina pa i ajde,da popustim malo ali žalosno mi je kad se osvrnem i vidim da ima skoro 3000 minuta na terenu a za to vreme jedva 4 gola i 5 asistencija a nije da nema slobode ,jest da je vezan dobrim delom i defanzivnim zadacima ali to nije opravdanje da ne pruža ovakve partije
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X