Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivan piper View Post
    Kako je fino rekao:,,Ja ne sanjam,ja cu ovdje igrati jednog dana,siguran sam"!
    A Chelsea ce imati problema na startu PL http://chelseabalkan.com/utakmice/ut...ak-sezone.html
    Joooj

    I to bas sve pred jedno od najtezih gostovanja sigurno. Protiv Stoke-a je tesko uvijek igrati, a pogotovo kod njih.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • sezona nije ni pocela a mi vec imamo probleme.....

      Comment


      • Originally posted by amare@stodermaire View Post
        sezona nije ni pocela a mi vec imamo probleme.....
        Ma joj suti samo.

        Bice dobro ako se uzme bod u gostovanju.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Drago mi je da je i za Chelsea prelazni rok napokon "poceo" jer je ovo ipak prvo ozbiljno pojacanje zasad

          Ovo su neka moja razmisljanja i niko mi valjda nece zamjeriti sto cu ih podijeliti sa vama,zar ne bi bilo logicno ako je vec taj Sneijder na prodaju i ako su bili za Pastorea spremni dati 40 miliona,zasto to ne mogu uraditi i za Holandjanina koji je fenomenalan igrac,a i prijeko potreban Chelsea-u
          Last edited by AK47; 08-08-11, 12:49.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Lukaku na pregledima, trebalo bi u toku dana da se pojavi sa dresom u rukama na konferenciji.

            Citao sam nesto za stadion, i postoje planovi da se izgradi novi stadion a da bi se onda Stamford Bridge prodao za 500M funti, a isto tako se razmatra prosirenje ovog Stamford Bridge-a koji bi onda imao kapacitet oko 60.000 i izgledao bi ovako:



            Ali problem je i zeljeznicka koja se nalazi tik uz stadion. Ali ovo je moguce izvesti, to je jos uvijek sve na razmatranju.
            Last edited by bracala; 08-08-11, 11:11.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Drago mi je da je i za Chelsea prelazni rok napokon "poceo" jer je ovo ipak prvo ozbiljno pojacanje zasad

              Ovo su neka moja razmisljanja i niko mi valjda nece zamjesriti sto cu ih podijeliti sa vama,zar ne bi bilo logicno ako je vec taj Sneijder na prodaju i ako su bili za Pastorea spremni dati 40 miliona,zasto to ne mogu uraditi i za Holandjanina koji je fenomenalan igrac,a i prijeko potreban Chelsea-u
              Ma nema ti ko sta zamjeriti.

              Mislim da je Chelsea odustao od Sneijder-a. A ocekujem da on ili ostane u Interu ili dodje u Manchester.

              A evo sada se pojavila informacija da je Chelsea najodlucniji u dovodjenju Gansa.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Chelsea i Porto,jer je predsjednik Santosa rekao da nema nista protiv Gansovog odlaska...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Nije ni meni jasno zasto ne pokusaju Sneijdera da dovedu. Verovatno su odmah odlucili da je lakse dovesti Modrica, ali izgleda da nema vajde od toga.

                  E to za Gansa je sjajna vest ako je tacno. Mada je on vec vidjen u Milanu, sam je rekao da zeli tamo da ode a i oni su zainteresovani. I iskreno ocekujem da ce tako i biti, ako ne sad, onda u januaru.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Nije ni meni jasno zasto ne pokusaju Sneijdera da dovedu. Verovatno su odmah odlucili da je lakse dovesti Modrica, ali izgleda da nema vajde od toga.

                    E to za Gansa je sjajna vest ako je tacno. Mada je on vec vidjen u Milanu, sam je rekao da zeli tamo da ode a i oni su zainteresovani. I iskreno ocekujem da ce tako i biti, ako ne sad, onda u januaru.
                    Ma i meni je to malo cudno da su Chelsea i Porto eto najozbiljniji za njegovo dovodjenje, upravo zbog toga sto je rekao da zeli igrati u Milanu. Ali jedva cekam vise da se rijesi ovo oko Modrica ove sedmice!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ja sam postavio neki dan post gdje njegov agent govori kako je njegova najveca zelja Real Madrid...

                      Mislim da od Modrica vise nema nista jer je Redknapp rekao da Balea i Modrica nece prodavati,a jos ni oni ne mogu da dovedu nikoga
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ja sam postavio neki dan post gdje njegov agent govori kako je njegova najveca zelja Real Madrid...

                        Mislim da od Modrica vise nema nista jer je Redknapp rekao da Balea i Modrica nece prodavati,a jos ni oni ne mogu da dovedu nikoga
                        A znam isto da je neko u temi Milana postavio kako je Ganso izjavio da zeli u Milan, ali nebitno.

                        Ma ni ja se ne nadam da ce doci Modric, ali salju posljednju ponudu ove sedmice, pa da se vise sve to rijesi da se mogu okrenuti nekome drugom. Samo me interesuje kome..
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • A ne razumem zasto Tottenhem zeli da zadrzi igraca koji ne zeli da igra za njih. Razumeo bih da nisu dobili postenu ponudu, nego da je bilo nesto oko 20M, ali odbiti 35M za igraca koji zeli da ide je suludo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo je stvarno smijesno,ali kao da su me culi...nisam siguran koliko je ovo tacno,ali bilo bi sjajno

                            http://chelseabalkan.com/vijesti/tra...sneijdera.html
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              A ne razumem zasto Tottenhem zeli da zadrzi igraca koji ne zeli da igra za njih. Razumeo bih da nisu dobili postenu ponudu, nego da je bilo nesto oko 20M, ali odbiti 35M za igraca koji zeli da ide je suludo.
                              Ma ni ja ih ne kontam ni sekunde. Zadrzati igraca koji je izjavio da zeli otici nije nikako pametan potez ali otom potom...

                              Originally posted by AK47 View Post
                              Ovo je stvarno smijesno,ali kao da su me culi...nisam siguran koliko je ovo tacno,ali bilo bi sjajno

                              http://chelseabalkan.com/vijesti/tra...sneijdera.html


                              Ma ovo bi bilo vise nego sjajno. Boas je ocito vise iznerviran Tottenham-ovim odbijanjem i ovo bi bilo fantasticno, ali iskreno nisam neki optimista povodom ovoga. Ali ajde da sacekamo i vidimo, svasta se moze desiti. ;)
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ma naravno da bi bilo fantasticno,samo mi je smijesno jer smo mi pricali bas jutros o ovome,ali se meni to zaista cini logicnim...sigurno se isplati kesirati za onakog majstora,posjeduje sve u svojoj igri sto treba Chelsea-u i AVB-u
                                Last edited by AK47; 08-08-11, 20:19.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X