Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sara View Post
    Stvarno dobar fudbal igra Čelzi, ne znam sada ko je ovde to jednom napisao ali da mogu citirala bih da bi Čelzi vrlo izgledno mogao da uzme titulu i bez poraza. Jer su igrački, po meni, barem stepenicu iznad svih konkurenata a da ne spominjem to što imaju najboljeg trenera na klupi koji sve to uklopi kako treba, ride the bus to the championship.

    Prvo zbog Baneta i Matića, onda zbog Murinja i same igre Čelzija se nadam da će počistiti sve do kraja i uzeti lagano PL.
    Sa druge strane, ono na početku između Murinja i Vengera... ovo je 12 meč Vengera protiv Murinja i lik još uvek nema pobedu, mogu misliti koliki kompleks njemu radi. I koliko ga je strah svake naredne utakmice sa Murinjom... onih 6-0 za 1000. meč Vengera je posebna priča.


    PS. Verujem da će navijači Čelzija mnogo da se stresiraju sada zbog priča o "veštačkom" klubu (inače, ne postoji debilnija priča od toga).
    Originally posted by MareLFC View Post
    Celsi vrlo lako moze da osvoji titulu bez poraza...
    ja sam napisao. Previse su mocni...
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Не знам за вас, код мене журка и даље траје..




      Оп оп

      Е да, лептенебјебо, умало да заборавим, што волим ове Плавце што се јаве два пуута годишње <3
      Last edited by Avramovic; 06-10-14, 03:29.

      Comment




      • AMF

        Comment


        • OSkar je pokidao juce, u potpunosti je zatvorio Ozil-a (koji i tako nije nista igrao) vracao se nazad pokrivao, delio paseve, ma sve radio, znacajno je unapredio igru u odbranu, za razliku od prosle sezone kad nije mogao duel da dobije...

          Comment


          • Sančez bi mogao da bude suspendovan, zbog udaranja pesnicom u ledja Ivanovica,u nedeljnom derbiju. Najsmešnije je što Ivanović nije ni osetio udarac, niti je obratio paznju na to



            https://vine.co/v/OKHhUuYtqaF/embed


            Koja"slina" udara ga, a on pada
            Last edited by jovan; 07-10-14, 11:29.
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Naučiš po nešto u toj Barseloni.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment



              • a gde se ovo uci?

                Comment


                • Engleska sine. Face it, i uzvarti istom merom. Ako ne, putem Darka Miličića.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Pu,pu,pu...kakav kompleks odvratni prljavi (mislim na Alexisa).Secam se da sam video ovo kad sam gledao tekmu,i cekao da prikazu usporeni snimak,ali nijednom nije bio.Voleo bih da dobije jedno 2-3 tekme suspenzije.Al opet iz svega vidis kakav je Bane gospodin.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Nije to Engleska sine, to je crveni karton.

                      Comment




                      • Costa, 26 godina, Eva, 41 godinu ili obrnuto?
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCE View Post
                          a gde se ovo uci?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            To je naučio u Junajtedu nije to kod nas video
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Vise nije stvar gde se uci, vec i da je ovo trebao da bude crveni..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Vise nije stvar gde se uci, vec i da je ovo trebao da bude crveni..
                                Kada tako nesto vidis od Van Persija, onda se javi

                                Desio se taj Velbekov ispad na samom kraju kada je vec sve bilo jasno.

                                Comment

                                Working...
                                X