Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chelsea dobio novog sponzora na dresu

    Ekipa Chelsea će od naredne sezone imati novog sponzora na dresu.

    Umjesto Samsunga od naredne sezone će Plavci iz Londona na dresu nositi ime Turkish Airlinesa.

    Velika turska aviokompanija je potvrdila dogovor sa rukovodstvom Chelsea, te će se tim sa Stamford Bridgea sa Samsungom rastati nakon 10 godina saradnje.

    Vrijednost ugovora između Chelsea i Turkish Airlinesa još uvijek nije poznata...
    Spoiler

    Comment




    • Bolest!
      sigpic

      Comment


      • Kakav gol jbt.

        Comment


        • A usao je 3-4 min pre tog gola.I gledam tekmu i cekam 3+ za pare,i on se nesto namesta za sut.Odmah mi pade Luiz na pamet,i vec sam krenuo da ga pljujem (sta se tripujes,bas ces odatle da das gol), on opali bombu i done mi pare.
          Golcina kao kuca! Bas prava ona sto propada brzo,golman se nije pomerio.....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Takozvani suvi list

            Comment



            • Comment


              • Comment


                • Jedno pitanje za navijače Čelzija u pola 4, što da ne

                  Nevezano za to koliko dugo navijate za ovaj klub, kako se nosite sa komentarima tipa "tajkunski klub, nema istorije, samo pare, pokvario fudbal" i slično?

                  Da li vam smeta, da li vas nervira?

                  Ja ne znam ni jednog čoveka (posebno na ovim prostorima) kome to neće biti prve reči kad se pomene Čelzi u nekoj priči o fudbalu koje stalno ima sa raznoraznim ljudima.

                  Komentari na internetu - isto. I uvek isto, svuda. Pare, Abramovič, eventualno malo pljuvanja po Murinju.

                  Svi sve ovo znamo, ali me interesuje kako na vas utiče i kako se "nosite" sa tim.

                  Možda je lepo u duhu ove priče napisati i zašto navijate za Čelzi i šta vas je i kada navelo da počnete - verovatno će biti interesantno i drugim navijačima da pročitaju.

                  Meni se sva ta priča malo popela na glavu, pa reko' da se ovako ispraznim

                  Kao da je ostalima "dozvoljeno" da kad god se pomene ovaj klub, slobodno pljucnu gde stignu, bilo koji razlog da je u pitanju.

                  Sutrašnja utakmica npr. rađa gomilu takvih komentara po celom internetu, gde god da se o njoj priča.

                  Možda sam sve malo nabacao , ali verovatno razumete šta pitam i šta bih voleo da čujem od vas ovde, jedinih kojima ne moram da objašnjavam .

                  Kako izlazite na kraj sa tim pričama i da li vas uopšte dotiču?

                  Neverovatno mi je da toliki broj ljudi SAMO TO vidi od svega što Čelzi radi...
                  Last edited by Jools; 05-10-14, 02:49.

                  Comment


                  • Ne, ne me uopste nervira, a kada spomnu kazem im da imaju pare nisu kako vas da se zaduzuju pa bankama
                    (imam nekoliko prijatelja koih navija za Barsu).

                    Navijam skoro 15 godina, poceo sam jos 2000-ti, bio sam kod mog tetin-a on je gledao fudbal igrale su Arsenal i Chelsea, on je navijao za Arsenal mene su mi se dopali kako su igrali Chelsea od tad sam ih zavoleo i navijam za njih....

                    Comment


                    • Samo dvije slicice pred danasnji derbi

                      Nekad...


                      Sad...
                      Last edited by AK47; 05-10-14, 09:13.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Нема шта да ме нервира, то је стандардна прича код већине када је у питању Челси. У својој околини немам таквих пацијената, нпр. мој најбољи друг је окорели фан Ливерпула и нормално кад се запијемо буде мало пецкања и то. Ја му кажем да Лпул није освојио лигу откад се он родио, он мени као баци пет (због ЛШ) и тако, али то је спрдња класична.

                        2003. година, најтежи период у мом животу да не пишем сад, игром случаја упознам лика који је фан Челсија и са њим сам почео да гледам утакмице. Не могу да кажем да сам заволео Челси посебно због неког играча тада, могу да кажем да су ми утакмице Челсија помогле да пребродим тај период и тако временом сам постао залуђеник за овај клуб.
                        Last edited by Avramovic; 05-10-14, 09:57.

                        Comment


                        • Chelsea team to play Arsenal: Courtois, Ivanovic, Cahill, JT (c), Azpilicueta; Matic, Fabregas; Schurrle, Oscar, Hazard; Diego Costa.

                          Chelsea substitutes this afternoon: Cech, Zouma, Filipe Luis, Mikel, Willian, Salah, Remy.
                          Ову поставу сам и прижељкивао данас. Ајмоо брееее!!!

                          Comment




                          • Comment


                            • Stvarno dobar fudbal igra Čelzi, ne znam sada ko je ovde to jednom napisao ali da mogu citirala bih da bi Čelzi vrlo izgledno mogao da uzme titulu i bez poraza. Jer su igrački, po meni, barem stepenicu iznad svih konkurenata a da ne spominjem to što imaju najboljeg trenera na klupi koji sve to uklopi kako treba, ride the bus to the championship.

                              Prvo zbog Baneta i Matića, onda zbog Murinja i same igre Čelzija se nadam da će počistiti sve do kraja i uzeti lagano PL.
                              Sa druge strane, ono na početku između Murinja i Vengera... ovo je 12 meč Vengera protiv Murinja i lik još uvek nema pobedu, mogu misliti koliki kompleks njemu radi. I koliko ga je strah svake naredne utakmice sa Murinjom... onih 6-0 za 1000. meč Vengera je posebna priča.


                              PS. Verujem da će navijači Čelzija mnogo da se stresiraju sada zbog priča o "veštačkom" klubu (inače, ne postoji debilnija priča od toga).
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Malo ću da budem bahat, i samo ću da kažem, pišaj po sirotinji.
                                Last edited by Mladen; 05-10-14, 19:45.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X