Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I to tipičan njegov gol... Moralo je

    Comment


    • Jeste katastrofa ovo sto ga je on zabio,bas je lose
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Meni nije bitno što je on dao gol, već sam besan zbog jadne igre tokom cele utakmice.
        Taman su počeli da igraju napadački i efikasno u prvenstvu, nadao sam se da će odustati od govnj*ve murinjove taktike makar i gubili po neki derbi. Više bi voleo da su izgubili sa 3:2, ali da su pokazali želju za pobedom.
        Sitijeva igra je ono što bi voleo da vidim kod Čelzija: napad po svaku cenu.

        Comment


        • Pa ne mozes ti kod siti igrati na gol vise jer ako se jednostavno otvoris protiv njih to znaci da neces da izvuces dobar rezultat, Murinjo to zna naravno i zato ovakva formacija gde svako svako pokriva igra na faule, aute i sl. isao je da ne primi gol (da izvuce povolan rezultat) i uspeo je mogli smo da uzmemo tri boda ali i bod je dovolan sta se mene tice.. Sta reci za Lamparda OSVEN JEBENA LEGENDA nije mi uopste krivo sto nam je majstor dao gol
          Ali kako igra Diego Kosta kako je navukao Zabaleta pa ja mu se divim, jeste da nekih na ovom forumu ne vole tih negove ispade.... Ali on motivise ekipu....

          Comment


          • Originally posted by DeMoN17 View Post
            Ali kako igra Diego Kosta kako je navukao Zabaleta pa ja mu se divim
            И мене одушевљава то што зна кога може да навуче да попије други жути на разне начине. Дал продором, гуркањем, провокацијом... како год али он нађе начина да превесла противника. Да смо победили он би за мене био играч утакмице

            Comment


            • Originally posted by DeMoN17 View Post
              Pa ne mozes ti kod siti igrati na gol vise jer ako se jednostavno otvoris protiv njih to znaci da neces da izvuces dobar rezultat
              Izvini, ali baš naprotiv. Ovo je bila idealna prilika da i sami igrači Čelzija provere koliko su jaki u duelu sa ravnopravnom ekipom. Ovakvom jajarskom taktikom nikad ni neće saznati gde im je granica. Prošle godine nije osvojena titula baš zbog tog jajarskog igranja na 1:0, pa nam uvek neko ipak da gol.
              Ne vidim da je bilo koji igrač M. Sitija pojedinačno bolji ili lošiji od Čelzijevog, ali oni nisu igrali bunker bojeći se da će dobiti gol.
              Nadam se da će do kraja sezone biti nekog poboljšanja u igri, ovo mi je bilo baš jadno.

              Comment


              • Originally posted by Marley View Post
                Izvini, ali baš naprotiv. Ovo je bila idealna prilika da i sami igrači Čelzija provere koliko su jaki u duelu sa ravnopravnom ekipom. Ovakvom jajarskom taktikom nikad ni neće saznati gde im je granica. Prošle godine nije osvojena titula baš zbog tog jajarskog igranja na 1:0, pa nam uvek neko ipak da gol.
                Ne vidim da je bilo koji igrač M. Sitija pojedinačno bolji ili lošiji od Čelzijevog, ali oni nisu igrali bunker bojeći se da će dobiti gol.
                Nadam se da će do kraja sezone biti nekog poboljšanja u igri, ovo mi je bilo baš jadno.
                Баш ме занима да ли би ово исто написао да смо победили јуче..

                Па оно јуче није била пријатељска утакмица, па да Мурињо ту нешто проверава,
                није ни утакмица где је Челсију била неопходна победа, па да игра на гол више.
                Сити је одиграо најбољу утакмицу до сада у првенству, а ми смо имали сва три бода до 85.минута.
                На крају остали непоражени, узели битан бод, повећали предност на табели. То је оно што је битно.
                Мислиш да ће на Стамфорд Бриџу Челси играти тај како ти зовеш бункер?

                Прошле године није освојена титула јер нисмо имали играче за то, фалио је један Фабрегас и један Кошта.
                Кад освојимо титулу ове сезоне дођи онда па пиши о јајарској игри..






                Comment


                • [QUOTE=Avramovic;1291858]Баш ме занима да ли би ово исто написао да смо победили јуче..



                  Кад освојимо титулу ове сезоне дођи онда па пиши о јајарској игри..



                  Naravno da bi napisao, rekao bi: nekako smo pobedili, al je igra bila jajarska. Isto važi i za titulu, kad je osvojimo, ako bude osvojena uz ovakvu igru kao protiv M. S.

                  Meni se ovakva igra ne sviđa, u sredu mi se već slošilo zbog igre protiv Šalkea, mislio sam čuvaju se za M. Siti, izgleda da su se ipak čuvali za Bolton u liga kupu.

                  Comment


                  • Мораш да схватиш да је сваки бод против директног ривала за титулу јако битан.

                    Ако си гледао Челси у претходна 4. кола, Челси из прошле сезоне и ове не може да се пореди.
                    Ми смо на пет утакмица постигли 16 голова, јесте да смо и примили доста, али победе су ту.

                    Против Шалкеа да смо имали мало више среће могла је бити голеада, нпр. онај шут Фабрегаса у првом полувремену са седам метара кад је замало пребацио стадион, да смо тад постигли гол, лагано би после завршили са 3,4:1 или како већ..

                    Ал' добро, разумем и поштујем да ти се не свиђа оваква игра као против Ситија(као и већини) и то је то.

                    Comment


                    • Siti je juče jako dobro delovao. Pre utakmice sam mislio da bi celzi ladno mogao da se nadigrava sa njima, pa sta bude. Kad sam video kako igraju, nije mi bilo svejedno. Malo je falilo da celzi opet dobije onim pristupom, ali nije ni ovo loše rezultatski.

                      Interesantan je Murinjo, svi non stop kenjaju u ovakvim situacijama jedno te isto, a on cepa svoje, zabole ga .

                      Prošle godine ljudi nisu dobro shvatali situaciju, celzi je bio limitirana ekipa i nekad je moralo da se radi ovako. Nekad nisu ni mogli bolje, protivnik stisne, a ljudi to proglase defanzivom.

                      Ovog puta ekipa nije tako ograničena, pa će i toga biti manje. Siti u gostima, zajeban meč. Očigledno Murinjo uvek stavi konačan ishod svega ispred ljudi koji gledaju utakmicu onako usput i komentarišu koliko su se zabavili. Ovakav fudbal i razmišljanje je za ljude koji razumeju fudbal malo dublje, a ne za one koji bi samo da nabrajaju koliko je bilo golova, ludnice itd. Mnogo je bilo značajno da se ne izgubi, a to sto ja mislim da bi celzi mogao i u gostima da se nadigrava sa sitijem je druga stvar.
                      Last edited by Jools; 22-09-14, 11:53.

                      Comment




                      • Најјачи селфи икада!!

                        Comment


                        • Originally posted by Avramovic View Post


                          Најјачи селфи икада!!
                          Јел ово мушко или женско леб те јебо
                          каква контраст... Дијего више длака у обрвама него ОВО чудо у коси

                          Comment


                          • https://vine.co/v/OZ7jIY1ziu7

                            Comment


                            • Sigurna igra Celzija. Krenuli su stopama koje vode ka tituli.

                              Pelegrini, kojeg sam drzao za dzetlmena, ponovo je komentarisao igru Celzija. On kaze da su se plavi proslog vikenda branili kao ''mali tim''. Zanimljivo je da to nije konstatovao kada je Celzi skoro pa identicnom igrom protiv Liverpula prakticno urucio titulu Mancester Sitiju. Nema sumnje da je frustrirajuce to sto je Celzi, od povratka Murnja, postao neresiva engima za protivnike u duelima cetvorke, ali to nije opravdanje za ovako niske udarce. Doduse, imao je i Murinjo prosle sezone jednu izjavu koja je odstupila od njegovih, da tako kazem, postulata - da je Vest Hem igrao fudbal ''iz 19. veka''. Imajuci u vidu igru Sitija protiv Bajerna - igru aktuelnog engleskog sampiona protiv nemackog prvaka - onda se moze reci da je Gvardiola mogao da oceni Siti kao inferioran tim. Tim pre zbog toga sto je Celzi prepustio inicijativu ''gradjanima'' a tim iz Mancestera, koji forsira napadacki stil igre, je na Alijanc Areni bio prinudjen da se brani.

                              Cileanac se upusta u psiholoske igre sa Murinjom, a ukrstanje maceva sa Portugalcem, na takvom bojnom polju, moze da rezultira samo porazom. Murinjo cesto ume da predje granicu korektnog ponasanja ali, nakon ovoliko godina uspeha, zaradio je odredjeni ''kredit'', najvise zbog toga sto je jasno da je to deo njegovog kolaza. Za Pelegrinija je jednostavno najbolje da nastavi da vodi svoj klub na nacin i prema konceptu za koji on misli da je najbolji i najefikasniji - prosle godine ih je odlicna igra, i estetski i rezultatski, postavila na tron. Sa druge strane, Murinju treba odati prizananje zbog toga sto njegovi timovi, na indirektan nacin, kontrolisu mec, i to igrajuci vrlo defanzivno. Ta umetnost odbrane dovedena je skoro pa do savrsenstva i zato mislim da se moze govoriti o tome da tim iz Londona zapravo odlucuje o nacinu na koji ce se mec odvijati. Taj koncept je dijametralno suprotan onome kakav se moze videti na mecevima Barselone, gde katalonski tim posedom lopte pokusava da uspostavi ''prevlast'' na terenu. Meni se uvek dopadao i verujem da ce mi se uvek dopadati stil sa kontrolom poseda lopte i jakim presingom, ali nema sumnje da Murinjove zamisli takodje dovode do kontrole - a kontrola meca je ono sto garantuje povoljan ishod utakmice. Zbog toga je vrlo vazno da objektivnim pristupom postujemo svaki stil igre, a ne da neke nazivamo ''kukavickim'' ili ''dosadnim''. Na takav stav nas obavezuje cinjenica da je fudbal zapravo ozbiljna nauka, a ne cirkus.

                              Da li cilj opravdava sredstvo? Mislim da i nije toliko vazno odgovoriti na to pitanje - i to ne samo zbog toga sto bi argumentovana diskusija trajala citavu vecnost. Istinski ljubitelji fudbala pamtice i ekipe koje su igrale maestralan fudbal i ostale bez srazmerno spektakularnih reultata, ali i timove koji su naizgled neinteresantnom i neatraktivnom igrom dolazile do trofeja. Pamtice se i holandska generacija sa Krojfom i Neskensom, kao i ona brazilska sa Soktratesom, Falkaom i Ederom, ali ce se pamtiti i uspeh grcke na EP 2004. godine. To je stvar opste fudbalske kulture. Tacno je da Holandija nije stavila taj famozni pehar u svoje vitrine, ali je ta generacija bila jedna od onih koje su direktno uticale na razvoj fudbalske igre. A na ovom nivou mi govorimo o doprinosu fudbalskoj igri, a taj doprinos su Holandjani dali. Dali su ga i Grci. Dala ga je Barselona, ali ga je istom merom dao i Murinjov Celzi.

                              Naravno, mnogima je neobjasnjivo to sto se pojacani Murinjov tim ponovo ovako postavlja na teskim gostovanjima, ali ne treba zaboraviti da teska gostovanja nisu ni bila problem. Problem je bilo probijanje protivnickih odbrana i resenja u napadu. Sada, sa Fabregasom i Kostom, to izgleda mnogo bolje. Ofanzivni potencijal je podignut na novi nivo. Uz to, Fabregas i Kosta donose i disciplinu u odbrambenoj postavci, s obzirom na to da se radi o igracima koji nikada ne zapostavljaju svoje defanzivne zadatke. Katalonac je dobro upoznat sa ostrvskim stilom igre, dok je naturalizovani Spanac svoje vestine naucio u Simeoneovoj ''skoli fudbala'', gde je svaki igrac integralni deo masinerije koja podjednako dobro radi u oba smera.

                              Dakle, mislim da se moze reci da je Celzi tim koji trenutno ima najbolje definisani koncept igre. Forma je takodje na nivou i novi igraci potvrdjuju epitet pojacanja. S obzirom na te cinjenice, mislim da se se sa sigurnoscu moze reci da je Celzi prvi favorit za osvajanje PL. Naravno, fudbal uvek moze da donese iznenadjenja, ali trenutan odnos snaga zaista ima potencijal da se odrzi do kraja sezone.
                              Last edited by Bogi; 27-09-14, 20:35.

                              Comment




                              • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-expanded.html

                                The Premier League leaders made an “inquiry” about their prospects of playing at the home of rugby while increasing the capacity of their own stadium from 41,623 to up to 60,000.

                                Chelsea could not move there before the 2016-17 season because Twickenham is hosting 10 Rugby World Cup matches in September and October next year.

                                Comment

                                Working...
                                X