Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa mozda bi i mogo McEchran da ostane i da igra protiv slabijih klubova...

    Comment


    • Originally posted by amare@stodermaire View Post
      Pa mozda bi i mogo McEchran da ostane i da igra protiv slabijih klubova...
      Pa da, to sam i mislio. ;)

      Ali ne samo protiv slabijih klubova, uvijek on moze odigrati 20 minuta, pola sata i protiv timova iz vrha!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Sila od golmana!!! Oduvijek bio i ostao u TOP3 u svijetu!

        Prica se da Boas razmislja da posalje McEachran-a na pozajmicu, kako bi ovaj sto prije unaprijedio igru. Iskreno to ne bih volio!
        To moze biti mac sa dvije ostrice, Sturridge je eksplodirao u Boltonu, ali to ne mora biti slucaj sa svakim igracem koji ode na pozajmicu.
        Momak ima ogroman potencijal, i ove sezone ima mjesta i za njega...

        Jos nista nije odluceno, to se samo razmatra, ali nadam se ipak da ce ostati!
        I ja se nadam da ce ostati McEachran. A cini mi se da Boas gresi kad ga stavlja na zadnjeg veznog, ocekuje da on kreira igru odatle, ali za sada nista od toga. Mislim da ga treba staviti na ofanzivniju poziciju, da moze sa jednim/dva dodira da otvori odbranu u tesnim situacijama. Na zadnjem veznom samo dodaje loptu prvom do sebe i to nema nikakvog efekta.

        A sta se desava sa Modricem? Do koje cifre su stigli? Ja ocekujem da ce na kraju doci, jer ne vidim kako moze da ostane u Tottenhemu a rekao je da zeli da ide, i to kod najvecih rivala. Jel se pominju neka krila? Ako ne dovedu nikog na tim pozicijama nadam se da vise nece biti 4-3-3...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          I ja se nadam da ce ostati McEachran. A cini mi se da Boas gresi kad ga stavlja na zadnjeg veznog, ocekuje da on kreira igru odatle, ali za sada nista od toga. Mislim da ga treba staviti na ofanzivniju poziciju, da moze sa jednim/dva dodira da otvori odbranu u tesnim situacijama. Na zadnjem veznom samo dodaje loptu prvom do sebe i to nema nikakvog efekta.

          A sta se desava sa Modricem? Do koje cifre su stigli? Ja ocekujem da ce na kraju doci, jer ne vidim kako moze da ostane u Tottenhemu a rekao je da zeli da ide, i to kod najvecih rivala. Jel se pominju neka krila? Ako ne dovedu nikog na tim pozicijama nadam se da vise nece biti 4-3-3...
          Na ovoj zadnjoj utakmici protiv A.Ville McEachran je igrao malo ofanzivnije, zajedno sa Lampardom. ;)

          Cinjenica je da je igra Chelsea-ja bolja dolaskom Boas-a. Dosta dodira s loptom i bolje kretanje igraca bez lopte, a jos se to naravno moze popraviti kako se krene u sezonu.

          Ceka se jos da se okoncaju pregovori oko prodaje Zhirkova u Anzhi za 15M funti, pa ce onda poslati ponudu Modricu.
          U formaciji 4-3-3 Sturridge je igrao krilo, i bio veoma veoma dobar, odusevio Boasa. Od krila se niko ne pominje jos uvijek, ustvari pomenuo se Johnson iz City-a, ali nikakve konkretne ponude nije bilo. Ja mislim da se prvo ceka dolazak nekog kreatora, pa da se onda Boas okrece krilu...

          EDIT: 15M eura!
          Last edited by bracala; 05-08-11, 11:32.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...za-anzhi-.html
            dobro je bar smo vratili pare od Zirkova....
            Toni_G sto se tice Modrica totenhem ga nece prodati dosli smo i do cifre od 30 milona funti....a verovatno ce doci neki dobar krilni igrac....

            Comment


            • Ceka se dogovor oko dolaska Lukaku-a.

              http://www.espn.co.uk/football/sport...ml?CMP=OTC-RSS
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • dobar je on i sve al trenutno nam napadac ne treba imamo ih cak viska...

                Comment


                • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                  dobar je on i sve al trenutno nam napadac ne treba imamo ih cak viska...
                  Nije nam napadac neophodan onoliko koliko je to kreator ili krilo, slazem se i ja.
                  Ali gledaj da je ovo vjerovatno posljednja godina za Drogbu, a Lukaku ne mora odmah biti odlican u prvoj sezoni, to niko i ne ocekuje od njega, mozda ce on biti na pozajmici ovu prvu godinu...ocekujem da ce prodati Anelku ako ne ove godine, onda naredne 100%!
                  Kada Drogba izadje iz prvih 11, onda ce pravi spicevi biti Torres i Lukaku. ;)
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • http://www.sportklub.info/vest.php?i...ti-za-modrica-
                    nema nista od Modrica i treca ponuda odbijena neznam sto se ne zasto ne pokusaju da dovedu nasrija ili snajder....
                    A za Lukaku ce da bude dobro da dodje u Celsi ima ce od koga da uci..

                    Comment


                    • Mozda Ryan Bertrand ode na pozajmicu u QPR.

                      http://www.skysports.com/story/0,,11668_7083112,00.html
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Za njega bi bilo dobro da ode na pozajmnicu pa tamo da se dokaze u celsiju ce tesko...

                        Comment


                        • Vjerovatno ce i otici na pozajmicu. Sigurno ce neko otici na pozajmicu od mladih igraca ove godine.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Chelsea dovodi veoma talentovanog Feruza.Ima 15 godina i jedan je od najvecih talenata Skotskog fudbala.
                            A ovo mi se svidja http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...barcelonu.html
                            EDIT: evo sad sam cuo,Ramires se oporavio od povrede ;)
                            Last edited by Drunken Whaler; 05-08-11, 21:35.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by ivan piper View Post
                              Chelsea dovodi veoma talentovanog Feruza.Ima 15 godina i jedan je od najvecih talenata Skotskog fudbala.
                              A ovo mi se svidja http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...barcelonu.html
                              EDIT: evo sad sam cuo,Ramires se oporavio od povrede ;)
                              Da, cuo sam. Dovode ga za 300.000 funti! ;)
                              Odlicno ako se Ramires oporavio...a evo citam da su pregovori oko Lukaku-a u zavrsnoj fazi, a sada se i Zenit ukljucio u trku za Alex-a.

                              Danas i posljednja utakmica pred pocetak sezone.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Evo i sastava pred utakmicu.

                                http://www.chelseafc.com/page/Latest...412000,00.html

                                U veznom ce poceti mec Ramires, a Torres je starter ovoga puta.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X