Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Sun pogadja ko lud kad su u pitanju tako te gluposti, povrede, skandali, bla bla.

    Jebem ti zemlju, sta cu sad za fantazi
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • А још се ја понадао сад ће Торес у Милан, напокон да га се отарасимо..

      Comment





      • Jebeni sun je u pitanju...ostaje tracak nade makar oko duzine oporavka.
        Last edited by Jools; 28-08-14, 00:07.

        Comment


        • ja taman odigro dvojku na celzi, spicio malo jaci singl kad ovo se desi

          Comment


          • Сине па ми смо хебали јежа у боцку.
            Таман човек почео да терорише и таман смо почели сви да трипујемо да смо незаустављи кад ово
            И сад ће полуспремни Дрогба да нас одржава некако...
            Сад мора ови офанзивни везни играчи да се истакну да наставимо са скупљањем бодова.

            Мада је ово донекле и добро да видимо шта можемо кад њега нема, шта може да се очекује и тако то. Не кажем да је добро али ако може да се нађе нешто позитивно у овој ситуацији нека буде то.
            Не волим кадтим зависи од учинка једног играча то није добро

            Comment


            • Videlo se odma da ce da bude ubica. Mnogo ce nam faliti, ostaje samo da se nadamo da nije tacno ili da je mnogo krace nego sto kazu. Koje sranje jbt...

              Jedva se nadje neko ko ce stvarno da funkcionise (iako je rano da se prica), i krece sranje. Sad nek nas Tores i Drogba vade.

              Ovo nekako sve menja, nije smelo da se desi. Mada se donekle slazem sa poacherom, moze da bude dobro, ali nikako u ovoj fazi.

              Comment


              • Сигурно неће бити лако без њега, али игра Челсија не зависи од Коште.

                Comment


                • Не игра, голови.

                  Торес је слепац иако ми не смета кад он игра увек ми се чини да има користи а Дрогба делује као скроз неспреман и да је дошо овде да се спрда и улази кад имамо 2-0 на 10 минута до краја и да му навијачи скандирају.
                  Сад очекујем да Ширле добије 5 минута славе да га гурне Мурињо на шпица и вук сит и овце на броју. Јер Ширле заслужује да игра, врхунски играч са тенденцијом да пропадне код нас

                  Comment


                  • Матори, не можеш тако говорити од Дрогби..

                    Ма ја очекујем много бољег Азара, док ми имамо игру на средини терене не бојим се ја за голове.

                    Comment


                    • Видиш да могу. Моје мишљење је да он није доведен да решета и буде нешто као Ето прошле године него да је он овде зато што нам треба тај 3. нападач и навијачи су га много прижељкивали (ја први, много ми је драго што се вратио тамо где припада а не да се вуцара по некаквим Шангајим шта ја знам).
                      Не делује борбено, разумем ја године и све али тренутно се ја не би ослањао на Дрогбу. Има времена да се све промени али са моје тачке гледишта то изгледа овако како сам изнео.

                      Comment


                      • Tesko da ce Drogba u prvih 11. Treba traziti igrace koji su spremni 90 minuta, realno je da Torres sad uleti u prvi tim. Imamo i Schurrlea, al mislim da nije on za spica u Joseovom sistemu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ја би га опробао мислим да дечку треба дати минуте. Он је прошле године само 3 ткме почео као стартер и завршио их (обе против Норича и оно кад смо тукли арсенал 6-0) што је срамота. У пл је у просеку играо мање од полувремена а укупно прошле сезоне око 48 минута му је просек. Разумем да његову позицију игра Азар и да је био зацементиран и биће али би мого да се гурне у напад сад или рецимо да се проба као десно крило. Никад се не зна шта може да испадне

                          Comment


                          • I ja bi Schurrlea volio da vidim da vise igra. Momak je zeljan igre, kad god je ulazio prosle sezone donosio nam je nesto dobro.
                            sigpic

                            Comment


                            • Svabo u napad i nema zime. Mada onda ce dva pogana Brazilca igrati u prvih 11

                              Comment


                              • Izgleda da se i svabo povredio protiv Lestera tako da mozda nece igrati 1,2 kola...
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X