Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Vid Koste...
    Pomozimo Diegu Costi da nadje svoj vrat.
    sigpic

    Comment


    • CHELSEA FC SQUAD NUMBERS – 2014/2015

      1. Cech, Petr
      2. Ivanovic, Branislav
      3. Luis, Filipe
      4. Fabregas, Cesc
      7. Ramires
      8. Oscar
      9. Torres, Fernando
      10. Hazard, Eden
      11. Drogba, Didier
      12. Mikel, John Obi
      13. Courtois, Thibaut
      14. Schurrle, Andre
      16. Van Ginkel, Marco
      17. Salah, Mohamed
      18. Moses, Victor
      19. Costa, Diego
      21. Matic, Nemanja
      22. Willian
      23. Schwarzer, Mark
      24. Cahill, Gary
      26. Terry, John
      28. Azpilicueta, Cesar

      UNDER 21 PLAYERS

      5. Zouma, Kurt
      6. Ake, Nathan
      31. Christensen, Andreas



      Didier Drogba, who returned this summer for a second spell at the club, will switch from no.15 to no.11, with Oscar taking the no.8 vacated by Frank Lampard.

      Drogba said: ‘I am very pleased to be able to return to the number 11 shirt and I am very grateful to Oscar for allowing me to make this change.’

      Oscar added: ‘Didier is a Chelsea legend and a senior player. I am happy for him to take the 11 and for me to take the 8. Lamps is another legend at this club and I hope I will be as successful in the shirt as he was.’
      А мени стигао Дрогба 15. Бем ти.

      Comment


      • Comment


        • Вечерас ми ђускамо, напокон јбт!

          Очекујем: Куртоа; Бане, Кејхил, Тери, Аспи; Матић, Фабрегас; Ширле, Оскар, Азар; Кошта.


          Нек' нам је са срећом и да издоминирамо бре тунајт!

          Comment


          • Mnogo je vazno da se pocne pobedom. Jos bolje ako bude npr 3-0, pa da budemo prvi

            Comment


            • Originally posted by Jools View Post
              Mnogo je vazno da se pocne pobedom. Jos bolje ako bude npr 3-0, pa da budemo prvi
              Мислиш 0:3?

              Comment


              • Mislim

                Znam da je rano da se prica bilo sta, ali ako je moguce, ove godine paziti i na gol razliku. Sto vise punjenja slabijih protivnika, nikad se ne zna.

                A mislim da sada to mozemo.
                Last edited by Jools; 18-08-14, 13:53.

                Comment


                • Само да нас повреде заобиђу и све ће то бити добро.

                  Comment


                  • Ја мислим да ће Фелипе да крене од старта вечерас.
                    А што се резултата волео би да буде 0-4 пошто сам сањао да ће Сеск да подивља а Кошта да забије за 0-2 (то ће бити рез на полувремену) и за 0-3.
                    Остале голове даће Сеск из слободњака за 0-1 а последњи ће да забије Торес

                    Comment


                    • Originally posted by poacher View Post
                      Ја мислим да ће Фелипе да крене од старта вечерас.
                      А што се резултата волео би да буде 0-4 пошто сам сањао да ће Сеск да подивља а Кошта да забије за 0-2 (то ће бити рез на полувремену) и за 0-3.
                      Остале голове даће Сеск из слободњака за 0-1 а последњи ће да забије Торес
                      Само у сну и може да га ућера.

                      Comment


                      • Chelsea team v Burnley: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Fabregas, Matic; Schurrle, Oscar, Hazard; Diego Costa.

                        Subs v Burnley: Cech, Zouma, Filipe Luis, Mikel, Willian, Torres, Drogba.
                        То је то, ајмо бреее!!

                        Comment


                        • Kakva asistencija Fabregasa, uh...

                          Comment


                          • Подигли интезитет игре после примљеног гола, неких 20. минута, дали 3 комада - свирај крај судија.

                            Који је то јебени геније тај Сеск. Играч утакмице, лагано.
                            То је оно што је фалило овом тиму, што би рекао Мурињо.. Cesc is a great player that gives a new dimension to our team.
                            Он и Матић делују савршено на средини. Милина их је гледати.

                            Азар као Азар, после његовог продора постигнемо гол.
                            Ширле убица. Пун самопоуздања, та убацивања из другог плана на лопте Сеска много ме пале.
                            Код гола Бане прима лопту види Сеска, није ни кренуо да центрира,
                            Ширле већ зна шта треба да ради, каква кретња..Савршена акција.
                            Та асистенција Фабрегаса ме подсетила на акције Лампарда и Дрогбе ранијих година.
                            Оскар братић.. нека га.. Он ђуска са Кејхилом и Теријем позади. Уз Аспиликуету најлошији на терену.
                            Сјајан деби у ПЛ за Кошту, да ли смо напокон добили нападача?

                            Одбрана нам је вечерас била погубљена тотално.
                            Толико су деловали конфузно, па.. готово читав меч.
                            Поставка играча (нешто што нас је красило прошле сезоне), испадање по боку, сударања, лоша избацивања..
                            Ма да не набрајам сад..
                            Мислим није нешто што треба да брине, капирам да ће се то поправити већ у наредном мечу, само кажем.

                            Све у свему, ја задовољан.

                            И да, најежио сам се кад сам видео Дрогбу поред аут линије. Јебени Бог бре!!




                            Last edited by Avramovic; 19-08-14, 00:09.

                            Comment


                            • Comment


                              • A stenje i ima dramtursku boju glasa k`o da ce da ga kolju. Bas bi bilo cool da je prozvao naseg VanGu a da ovaj prihvati.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X