Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo me i ja, posle ko zna koliko vremena... Cisto da se oglasim povodom aktuelnih desavanja.

    Imacemo mnogo jak tim, to je sigurno. Da smo prosle sezone imali krstenog spica osvojili bi PL gotovo sigurno, a i bez takvih smo ili konkurentni do samog kraja. Sada imamo Costu a evo pominje se i Drogbin povratak. Kad smo vec kod Drogbe, vise me raduje njegov moguci dolazak nego svi ovi transferi zajedno. Doveli smo Fabregasa kojeg ocima vidjet' ne mogu, lika koji je izjavio "upucajte me ako kojim slucajem jednog dana odem u Celsi, imate moju dozvolu", i sad treba da ga gledam kako mijenja Lamparda, zivu legendu kluba. Znate kako ce da popuni njegovo mjesto? Nikako. To niko ne moze.
    Sto se Coste tice ok, u neku ruku drago mi je sto je dosao ali me brine atmosfera u svlacionici, bice koskanja izmedju njega i Terija. Morace da iskulira malo, ovdje se zna ko je gazda.
    Zao mi je sto je Luis otisao, a sto se Lampsa tice... ne znam, obozavao sam ga i prosto ne znam kako cu izdrzati da gledam sredinu sa tarabom Ramiresom, Oscarom i antipaticnim Fabregasom... Moze sredina da nam bude veoma jaka da se razumijemo, ali Oscara i Ramiresa pod hitno na klupu.
    Odbrana ce nam biti prejaka ako ne bude povreda... Bilo bi dobro i kad bi se Drogba vratio, utrpao bi dosta golova siguran sam ali bi i pogurao ekipu, dovoljno je samo da bude u klubu i to nam je veliki plus.

    Ocekujem trofejnu sezonu i jedva cekam da pocne.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Last edited by Avramovic; 23-07-14, 18:05.

      Comment


      • Od Celzija iz prosle sezone, ocekujem klupu za Ceha i Azpilikuetu, a iz kluba su otisli David Luiz i Eto. 2014/2015:

        Kurtoa
        Ivanovic-Kejhil-Teri-Filipe Luis
        Fabregas-Matic
        Oskar-Vilijan-Azar
        Dijego Kosta

        Comment


        • Originally posted by CicoIZeko View Post
          Od Celzija iz prosle sezone, ocekujem klupu za Ceha i Azpilikuetu, a iz kluba su otisli David Luiz i Eto. 2014/2015:

          Kurtoa
          Ivanovic-Kejhil-Teri-Filipe Luis
          Fabregas-Matic
          Oskar-Vilijan-Azar
          Dijego Kosta
          Zar nije čika Murinjo izjavio da će mu Kurtoa sedeti na klupi do kraja ugovora ako bude branio protiv Čelsija u LŠ ?
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Zar nije čika Murinjo izjavio da će mu Kurtoa sedeti na klupi do kraja ugovora ako bude branio protiv Čelsija u LŠ ?
            Da to uradi trebalo bi ga u zatvor strpati, najeci talentat medju golmanima jos od Nojera, tuga je i da jednu polusezonu sedi na klupi.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by CicoIZeko View Post
              Od Celzija iz prosle sezone, ocekujem klupu za Ceha i Azpilikuetu, a iz kluba su otisli David Luiz i Eto. 2014/2015:

              Kurtoa
              Ivanovic-Kejhil-Teri-Filipe Luis
              Fabregas-Matic
              Oskar-Vilijan-Azar
              Dijego Kosta
              Umjesto Oscara Schurrle i to je to.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • http://www.bbc.com/sport/0/football/28480342

                Mourinho said: "Because we know his heart is pushing him to where he feels he belongs, we are thinking about the possibility [of a deal]. We feel that Didier belongs to us."

                Comment


                • Comment


                  • U narednih 100 godina Čelsi neće potpisati nijednog 36-ogodišnjaka, poslednji je Didijer!
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ja da sam Tores ili Ba, ja bi se postideo (makar malo).
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Joooj samo da pocnu mecevi da vidim kako pada dominacija, uf

                        Drogba car neka ga i kao rezerva i opet ce ostaviti pozitivan efekat na ostatak tima. Dovoljno je samo da bude tu.
                        Ali stvar je u tome sto ce covjek da izdominira, imam osjecaj da ce biti golova.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Today's team (4-2-3-1): Delac; Azpilicueta, Cahill, Zouma, Luis; Matic, Fabregas; Salah, Boga, Brown; Costa.

                          Today's subs: Cech, Ivanovic, Ake, Terry, Christensen, Chalobah, Van Ginkel, Romeu, Baker, Swift, Solanke, Bamford, Torres.

                          Comment


                          • [VINE]M0tt6z6QZ1x[/VINE]

                            Comment




                            • Hahha
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Lepa atmosfera u Ljubljani.
                                (http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...je-u-Ljubljani)

                                @jevta1992
                                "Has the verb 'Torres' been recognised in the Oxford Dictionary yet? To Torres: To miss catastrophically when it's easier to score."
                                "It takes a special type of skill to miss an open net from three yards away, but the seemingly goal-allergic Torres possesses that very talent."

                                Drogba uzeo dres sa brojem 15, kao na pocetku svoje karijere u Celziju.
                                (http://weaintgotnohistory.sbnation.com/2014/7/27/5941285/didier-drogba-to-once-again-wear-shirt-number-15-it-appears)
                                Last edited by White Hart Lane; 28-07-14, 16:03.

                                Comment

                                Working...
                                X