Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Transfer je garant odrađen onaj vikend kada je Del Boske dao Špancima slobodne dane.

    Cesc: "Arsenal decided not to take the first option and therefore it wasn't meant to be. I wish them well in the future."
    Last edited by ognjen; 12-06-14, 16:23.

    Comment


    • Firstly I would like to thank everyone at FC Barcelona where I enjoyed 3 wonderful years. It was my childhood club and I will always be proud and honoured that I had a chance to play for such a great team.

      I do feel that I have unfinished business in the Premier League and now is the right time for me to return. Yes, everyone knows that Arsenal had the first option to sign me. They decided not to take this option and therefore it wasn't meant to be. I wish them well in the future.

      I considered all the other offers very carefully and I firmly believe that Chelsea is the best choice. They match my footballing ambitions with their hunger and desire to win trophies. They have an amazing squad of players and an incredible manager. I am fully committed to this team and I can't wait to start playing.

      It was extremely important to me that this transfer was completed before the World Cup so that my mind will only be focused on hopefully helping my country try to retain the trophy
      Citat sa Fabregasovog facebook profila. Sam spominje da je Arsenal 'ladno mogao da ga vrati! Pa ovo Wengeru nikad necu oprostiti!
      I izvinite sto ovo kacim u vasoj temi.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Bomba!!!

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Pa to mi kazi
          Strepeo sam da se nesto ne izjalovi, ali nema zajebancije sa Romanom.

          Jel su Costa i Filipe Luis done deal?
          Ako jesu - prelazni rok je za nas gotov
          Кошта је сигуран. Ко зна можда и данас буде званично.

          За Луиза не знам.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            I na njegovoj fejsbuk stranici je na naslovnoj ta fotografija i u opisu stranice pise Chelsea midlefier... Opao mi je u ocima jako, ali moram priznati da ce vezni red Matic-Fabregas biti fantastican.
            Zasto , ako vasi nisu zeljeli da ga vrate ?

            Barca je ocigledno poput pravih idiota htjela da ga proda , a vasi ga nisu htjeli nazad , da su htjeli , a on odabrao Chelsea to bi drugo bilo ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Cuvajte ga, vazno je samo da ne pocne plakati zbog raznoraznih razloga.
              U svakom slucaju srecno sa njim vam bilo.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Comment


                • Konacno plej da dodje,hvala Mou
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Courtois - Bane, Cahill, Terry (Zouma), Filipe Luis - Matic, Ramires - Schurrle, Cesc, Hazard - Costa.

                    Znam da nece biti ovako, ali...

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Zasto , ako vasi nisu zeljeli da ga vrate ?
                      .
                      Ali ipak, tesko je gledati igraca kog si nekada obozavao, bio ti je omiljeni i sada se sa osmehom slika u dresu velikog rivala. Ali dobro bar smo mi navikli na to, setite se Nasrija, Van Persija, Adebayora, Clichya...

                      Valjda ovi nasi znaju sta rade, samo ja mislim da su pogresili sto su ga se tako olako odrekli... Vreme ce pokazati.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Desno Aspilikueta.

                        Ako ne osvojite titulu sledece sezone, da zatvarate kapiju na klub.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Courtois - Bane, Cahill, Terry (Zouma), Filipe Luis - Matic, Ramires - Schurrle, Cesc, Hazard - Costa.

                          Znam da nece biti ovako, ali...
                          Nemoj Ramiresa Ljubo molim te

                          Mislim da ce biti Hazard lijevo,Oscar sredina,desno cupavi i napad cudoviste

                          Trebao bi Cezar ici na desnog ove sezone,a Banega na stopera ali vidjet cemo...
                          Last edited by AK47; 12-06-14, 17:05.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Ali ipak, tesko je gledati igraca kog si nekada obozavao, bio ti je omiljeni i sada se sa osmehom slika u dresu velikog rivala. Ali dobro bar smo mi navikli na to, setite se Nasrija, Van Persija, Adebayora, Clichya...

                            Valjda ovi nasi znaju sta rade, samo ja mislim da su pogresili sto su ga se tako olako odrekli... Vreme ce pokazati.
                            Ma razumijem ja tebe , ali i Cesca , u potpunosti .

                            Jer jbg , Barca je zeljela da ga se rijesi , a ocigledno je i njemu dokurcilo , Arsenal nije htio da ga kupi i sta je on sad trebao cekati ponudu nekog Zenita ili Monaca , samo da ne bi "izdao" Arsenal . Jbg , po meni bas logicno sto je odabrao Chelsea , bas paklena ekipa sad , a ovo je tek pocetak ..

                            I Willian umjesto Nijemca normalno , iako znam da se to Ljubi ne svidja
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Konacno plej da dodje,hvala Mou
                              I to pravi

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Nemoj Ramiresa Ljubo molim te

                                Mislim da ce biti Hazard lijevo,Oscar sredina,desno cupavi i napad cudoviste

                                Trebao bi Cezar ici na desnog ove sezone,a Banega na stopera ali vidjet cemo...
                                Ramiresa sam tu stavio iz 2 razloga:

                                1) time guram Cesca na AMC i izbacujem Oscara iz 11
                                2) lisavam Matica striktno defanzivnih duznosti, jer ume taj momak da provuce pas kroz odbranu protivnika, a ume i da "povuce" napad onako krakat.

                                Bane mi nije za stopera, videli smo protiv Brazila zasto.

                                @Dale - da je Nemac bio zacementiran u 11, Chelsea bi slavio titulu

                                Ne poznajem fudbala kao ova standardna ekipa sa pdf-a, ali eto - to je osvrt moj xD

                                Comment

                                Working...
                                X