Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...i-u-anzhi.html
    Ode Zirkov u Anzi...

    Comment


    • Originally posted by amare@stodermaire View Post
      Taman jos namiriti 10 miliona i pokusati dovesti Matu.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Zhirkov odletio za Rusiju. Trebali bi ga prodati za 15M funti.

        http://www.skysports.com/story/0,195...076458,00.html
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...e-modrica.html
          lepo je sto su uvereni al ako se ovako nastavi sa pojacanjima nema nista od titule izgleda da je mancester junajted doveo Snajder.....

          Comment


          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
            http://www.chelseabalkan.com/vijesti...e-modrica.html
            lepo je sto su uvereni al ako se ovako nastavi sa pojacanjima nema nista od titule izgleda da je mancester junajted doveo Snajder.....
            Ma ne mora ti to nista znaciti da ako oni dovedu Sneijdera da ce 100% osvojiti.. ;)
            Nadam se da ce ga sada konacno dovesti, a smatram da ce Modric pod Boasom biti jos bolji...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Boas je izgleda dobio dozvolu od Romana da krenu po Pato-a jer ga je Milan spreman prodati za 20-ak miliona i Kalua...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Boas je izgleda dobio dozvolu od Romana da krenu po Pato-a jer ga je Milan spreman prodati za 20-ak miliona i Kalua...
                Nisam cuo nista o tome, ovo je prvi put da se Pato povezuje sa prelaskom u Chelsea.
                A ako je to istina, to bi bilo odlicno, 20M i Kalou, sjajno.
                Ali ja mislim da je to jos jedan napumpani novinarski clanak...

                EDIT: E sada sam procitao da je istina, govori se o tome.. ;)
                Last edited by bracala; 02-08-11, 15:18.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Nisam cuo nista o tome, ovo je prvi put da se Pato povezuje sa prelaskom u Chelsea.
                  A ako je to istina, to bi bilo odlicno, 20M i Kalou, sjajno.
                  Ali ja mislim da je to jos jedan napumpani novinarski clanak...

                  EDIT: E sada sam procitao da je istina, govori se o tome.. ;)
                  Uuuuuuu,to je super
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Haha , pa u Milanu su ludi ako ga puste za 20 i Kaloua , ali dobro , Chelsea mi je drazi od Milana , tako da bih volio da se to desi , mada ne vjerujem , vidjet cemo
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Haha , pa u Milanu su ludi ako ga puste za 20 i Kaloua , ali dobro , Chelsea mi je drazi od Milana , tako da bih volio da se to desi , mada ne vjerujem , vidjet cemo
                      To sam i ja pomislio,bas mi to djeluje glupo,a navodno Milan ce da pristane na to kako bi skupili novac za Balotelija
                      Ali neka ih,mi smo zadovoljni
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Ljudi stvarno se pominje to oko Pata, Boas razmislja da posalje ponudu, pojavila se vijest da je Chelsea spreman ponuditi 25M eura za Kaku.

                        A opet se prica kako Juventus trazi Alex-a, ali ne znam da li ce ga prodati, posto Rajkovic nije dobio radnu dozvolu (nazalost). Mozda ipak ostavi Alex-a u slcuaju povrede Luiza ili Terry-ja....

                        Zasad se najvise prica eto o odlasku Zhirkova i Alex-a, vidjecemo u toku sedmice kako ce se stvari odvijati.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Sto se tice Zhirkova izgleda da su ti pregovori u zavrsnoj fazi i da je cijena nekih 15-ak miliona

                          Ovo za Pata se spominje ima 2-3 dana i nadam se da ce preci brzo da ne odugovlace vise,a cini mi se da je to i u interesu Milana jer zele da dobiju pare i da ih iskoriste da dovedu jednog veznog igraca koji im je potreban,spominje se Balotelli kao eventualno pojacanje kao i Akvilani iz Liverpoola

                          Mislim da Boas nece prodati Alexa jer je on realno potreban ekipi

                          Kaka je ponudjen izgleda Chelsea-u za 25 miliona jer Mourinho nije s njim zadovoljan,problem je plata Brazilca koja ce sigurno biti manja,vidjet cemo kako ce se ta prica zavrsiti
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Sto se tice Zhirkova izgleda da su ti pregovori u zavrsnoj fazi i da je cijena nekih 15-ak miliona

                            Ovo za Pata se spominje ima 2-3 dana i nadam se da ce preci brzo da ne odugovlace vise,a cini mi se da je to i u interesu Milana jer zele da dobiju pare i da ih iskoriste da dovedu jednog veznog igraca koji im je potreban,spominje se Balotelli kao eventualno pojacanje kao i Akvilani iz Liverpoola

                            Mislim da Boas nece prodati Alexa jer je on realno potreban ekipi

                            Kaka je ponudjen izgleda Chelsea-u za 25 miliona jer Mourinho nije s njim zadovoljan,problem je plata Brazilca koja ce sigurno biti manja,vidjet cemo kako ce se ta prica zavrsiti
                            Ako dovedu Pata nece ih ispasti skupo, jer ce dobiti od Zhirkova 15M funti.

                            A Boas je vjerovatno razmisljao prodati Alex-a u slucaju kada bi Rajkovic mogao dobiti radnu dozvolu, ali posto nije dobio, i ja mislim da ce ga zadrzati.

                            A zaboravio sam pomenuti spor oko plate Kakine ali ti si se sjetio. ;)
                            Mislim da ce sada prvenstveno pokusati po 3. put dovesti Modrica, a ako to ne uspije, ja mislim da se onda okrecu Kaki...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Pato je izjavio da ne zeli da napusti Milan dok mu ne istekne ugovor
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by ivan piper View Post
                                Pato je izjavio da ne zeli da napusti Milan dok mu ne istekne ugovor
                                Znam sad sam procitao
                                A bilo je nekako predobro da bi bilo istinito.

                                Chelsea planira dovesti Romeu-a (19. godina) iz Barcelone za 5M funti
                                http://www.espn.co.uk/football/sport...ml?CMP=OTC-RSS
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X