Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jbt ovaj drugi njegov je lepsii od onog iz slobodnog udarca
    secam se da sam ti rekao da je on bolji od Swift-a bez razlika sto ne igraju na istu poziciju

    ps: evo ga i kiwomia se upisuje
    Last edited by DeMoN17; 25-02-14, 16:34.

    Comment


    • Какав гол сунце ти јебем.

      Сећам се, мени се код њега допада то што и левом и десном туче али мени се више свиђа Свифт. Ево управо је показао зашто. :P
      А и Јеремија је лепо опалио за 2:0.

      Spoiler
      Пипо се сморио.


      [vine]Mm9b79zHpiY[/vine]
      Last edited by Avramovic; 25-02-14, 16:37.

      Comment


      • У 1/4 финалу Шалке ће имати прилику да нам се освети за 2 пораза у групи (1:0 и 2:0).
        Шалке је до 1/4 финала дошао након преокрета против (по квоти) фаворизованог Сосиједада.
        У нашем делу жреба још раније је 1/4 финале обезбедила Барселона (4-1 Копенхаген) која чека бољег из дуела Арсенал - Шахтјор (1:1 полувреме).

        Дакле постоји потенцијална могућност да се игра опет полуфинале са Арсеналом (прошле године победа 4:3 након продужетака)

        Comment


        • Frank Lampard UK ‏@FrankLampardUK 51s
          #Chelsea XI v Galatasaray - Cech, Ivanovic, Luiz, Terry, Azpilicueta, Ramires, Lampard, Willian, Schurrle, Hazard, Torres
          ....
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Torres
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ја немам појма како је могуће да толико паднемо у другом делу.
              Ми тешко да смо после примљеног гола прешли пола јбт. Шта је Мурињо мислио да ће се предати, не контам..

              Него, посматрам овог Рамиреза 10-ак минута сам само њега пратио. Трчкара, никог не чува, кад наиђе неки играч направи фаул и то је све што он уради, понекад (кад мора) повуче лопту да фор и изгуби је. Ни пола играча какав је био прошле сезоне. И та брзина што га красила слабо се примети. И јбт, шта он лик једе бре?! Сваки пут је све мршавији, бојим се кад уђе и дуел имам осећај да ће сав да се поломи.
              Ова тројка горе као разбијена банда. Вилијан као мува без главе, Азар нееее може сам, мада и њега понекад боли оно ствар па тако трчкара у празно, што се каже. Ширле исто није ништа показао. Ми не можемо да направимо акцију јбт, једноставно не можемо. Ако успемо да поделимо пар тачних додавања у полуконтри-контри имамо шансу за гол. Већ сам причао о томе, имамо акцију Ето-Азар дупли пас или Азар-Вилијан кад мењају позиције и некако индивидуално направе прилику за гол. Оскар умро од кад је Мата отишао. Дечко бежи од лопте, буквално. Поента је да поред Азара у овом тренутку не постоји играч који може започети акцију. Не говорим ово само за вечерашњу текму, у последње време ми се никако, али никако не свиђа игра Челсија. Гледам онај Ливерпул.. Која је то спрдња шта они раде и како лако стижу до гола, које уживање бре на терену, а ми, ми не можемо дати више од једног гола и за тај један се мучимо!

              Ваљда је ово само тренутно тако и умор ајде, надам се да ће се тргнути јер оне битне утакмице се ближе.

              Comment


              • Ista partija kao i protiv West Broma. Igra se prvo poluvreme napadacki, da se gol,
                i onda u drugom sledi cuvanje rezultata, uz normalno primanje gola iz prekida.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by DelijaHool View Post
                  Ја немам појма како је могуће да толико паднемо у другом делу.
                  Ми тешко да смо после примљеног гола прешли пола јбт. Шта је Мурињо мислио да ће се предати, не контам..

                  Него, посматрам овог Рамиреза 10-ак минута сам само њега пратио. Трчкара, никог не чува, кад наиђе неки играч направи фаул и то је све што он уради, понекад (кад мора) повуче лопту да фор и изгуби је. Ни пола играча какав је био прошле сезоне. И та брзина што га красила слабо се примети. И јбт, шта он лик једе бре?! Сваки пут је све мршавији, бојим се кад уђе и дуел имам осећај да ће сав да се поломи.
                  Ова тројка горе као разбијена банда. Вилијан као мува без главе, Азар нееее може сам, мада и њега понекад боли оно ствар па тако трчкара у празно, што се каже. Ширле исто није ништа показао. Ми не можемо да направимо акцију јбт, једноставно не можемо. Ако успемо да поделимо пар тачних додавања у полуконтри-контри имамо шансу за гол. Већ сам причао о томе, имамо акцију Ето-Азар дупли пас или Азар-Вилијан кад мењају позиције и некако индивидуално направе прилику за гол. Оскар умро од кад је Мата отишао. Дечко бежи од лопте, буквално. Поента је да поред Азара у овом тренутку не постоји играч који може започети акцију. Не говорим ово само за вечерашњу текму, у последње време ми се никако, али никако не свиђа игра Челсија. Гледам онај Ливерпул.. Која је то спрдња шта они раде и како лако стижу до гола, које уживање бре на терену, а ми, ми не можемо дати више од једног гола и за тај један се мучимо!

                  Ваљда је ово само тренутно тако и умор ајде, надам се да ће се тргнути јер оне битне утакмице се ближе.
                  Igrao je covek na rezultat, dosao po remi i uzeo ga. Ne mogu nista da mu zamerim sto se tice utakmice.
                  Ali jbt do kad ce da forsiras Willian pa zasto si onda kupio Salah i Surle,
                  sto se tice Azard kako sto ti sam kazes ne moze covek sve sam,
                  prosle godine nemao je toliki teret sada sve je na njega.
                  Ali kad vidim Willian od da organizuje kontru, znam da je odmah propala akcija.
                  Na njega mu su potrebne 2 min. za da znam na kom da dojdaje loptu,
                  jedino sta je dobar je u defanzivu, vrsenje presinga na protivnickoj polovini,
                  tu mu skidam kapu.
                  0:1 ili 1:0 nije vazno samo da se uzmu tri boda

                  Comment


                  • Ма нисмо играли на реми. Греота је кад не решиш текму у првом полувремену па онда можеш и да се затвориш и шта хоћеш. Оно је бре тужно и јадно било да Чех краде време 60. минут утакмице... Па дај бре..

                    Салах нема права да игра ЛШ, а и да има тешко да би било боље. Од њега не очекујем ништа ове сезоне.
                    Кад имаш прилику увек уништи противника, бар ја тако мислим. Мада и промена тактике и измена Манћинија су сигурно утицали на игру Челсија али опет кажем оно је бар по мени срамно било да се бранимо читаво полувреме.

                    Comment


                    • Zanimljiva saradnja - Čelsi potpisao ugovor sa čuvenom serijom "The Simpsons", što podrazumeva da će se u prodaji naći proizvodi na kojima su Bart i Homer obučeni u dresove ovog kluba.

                      Comment


                      • Originally posted by DelijaHool View Post
                        Ма нисмо играли на реми. Греота је кад не решиш текму у првом полувремену па онда можеш и да се затвориш и шта хоћеш. Оно је бре тужно и јадно било да Чех краде време 60. минут утакмице... Па дај бре..

                        Салах нема права да игра ЛШ, а и да има тешко да би било боље. Од њега не очекујем ништа ове сезоне.
                        Кад имаш прилику увек уништи противника, бар ја тако мислим. Мада и промена тактике и измена Манћинија су сигурно утицали на игру Челсија али опет кажем оно је бар по мени срамно било да се бранимо читаво полувреме.
                        To sam rekao zato sta je i on posle utakmice na pres-konferenciju rekao da je zadovoljan rezultatom.
                        Znam da nema pravo igrati u Lugu Sampiona, govorio sam u PL.
                        Ja mislim da smo dobro prosle jer smo imale nekih 2-3 sanse,
                        dali su gol napadali do poluvremena, i onda zna se cemo se braniti
                        tako radi murino na gostovanja i da nismo dali gol u prvom poluvremenu
                        mislim da bi se opet branile u drugom.

                        Comment


                        • Chelsea team v Fulham:
                          Cech; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Ramires, Matic; Schurrle, Oscar, Hazard; Torres.

                          Chelsea subs v Fulham:
                          Schwarzer, Cole, D Luiz, Mikel, Lampard, Willian, Ba.

                          Идемо по 3 бода !!!

                          Comment


                          • Andre Schurrle is the 1st German to score a @premierleague hattrick since Fredi Bobic in 2002.
                            Како Немац са лакоћом решава, без пуно размишљања. Ето њега у првој постави неко време.

                            Сјајно друго полувреме и напокон да одиграмо као што се и очекује од нас.
                            Азар још једном показао да је најбитнији играч Челсија ове сезоне,
                            једноставно вуче цео тим и да се не лажемо без њега смо керин курац(да извинете )
                            100-ти наступ у дресу Челсија обележио са две предивне асистенције.



                            Spoiler

                            Comment


                            • Голови:


                              Свака част Ширлеу хет трик за 16 минута
                              Добро је што је Стоук одрадио свој део посла и сад још да се надамо да ће Сити негде да се оклизне па да почнемо да стварамо слику у глави како славимо титулу

                              Comment


                              • At half-time, I told them nothing - nothing - not a word. I walked in, then I walked out. I don't know if anyone else gave a team talk. I was not inside the dressing room.
                                Jose Mourinho. Jedan jedini.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X