Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije da nisam zapamtio taj post, javi jos koji put kad bude ovako
    Last edited by Jools; 03-02-14, 22:29.

    Comment


    • Lepa pobeda, ali trebala je biti ubedljivija, bio bi cirkus da je Nastasić izjednačio u zadnjem napadu. Sitiju mnogo falili Kun Aguero i Fernandinjo.
      Nisam znao da je Jaje takav folirant.
      Šteta što Čelzi toliko dobrih šansi upropasti, moralo se ovo u prvom poluvremenu rešiti.

      Comment


      • Kako cuva loptu Azar...
        Onaj bedem pozadi niko ne moze probit.
        sigpic

        Comment


        • Jeste da vas ne volim ali volim kada nasi sijaju u nekom stranom klubu pa jos i kod Mou.

          Kazem ja Matic ce da jede sve...
          Castim vas ovim videom Matic odma uz Terija daje izjavu a Teri cestita Maticu pred kamerama.

          VIDEO

          Da li ima Miha kablovsku tamo u Bolonji ili ima samo RTS na stream-u
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Na istom linku ima i ratings... Matic - 9 a Iva - 8
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Mourinho: 'I didn't speak to the players before the game today, it was Billy the masseur who gave the team talk. I spoke at midday. He just screamed at them in Scottish. I'm serious.'
              Класика.

              Comment


              • Originally posted by DelijaHool View Post
                Класика.
                http://www.bbc.com/sport/0/football/26023637
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Team v Newcastle: Cech; Ivanovic, Cahill, D Luiz, Azpilicueta; Matic, Lampard (c); Willian, Oscar, Hazard; Eto’o.

                  Substitutes v Newcastle: Schwarzer, Cole, Mikel, Ramires, Schurrle, Salah, Ba.
                  Мора да се искористи пораз Арсенала, једноставно мора.

                  Comment


                  • Mou preuzeo prvo mjesto ispred nastavnika Wengera,sad samo laganica...

                    Ne znam je li najbolji u ligi,ali znam da ga ne bi mijenjao ni za jednog iz iste

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Top of the league, 'avin a laugh.

                      Ko bi rekao da ćemo samo 2 kola nakon nesretnog remija protiv West Hama zasjesti na čelo tabele. Ali to je Chelsea, nijedan drugi klub ne reaguje ovako kad ga se potcijeni.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Mou preuzeo prvo mjesto ispred nastavnika Wengera,sad samo laganica...

                        Ne znam je li najbolji u ligi,ali znam da ga ne bi mijenjao ni za jednog iz iste

                        Verovatno sam to vec negde napisao, ali cu opet... Proklet da je dan kada sam navijao za Celzi u finalu LS, jer da tada nisu osvojili tesko da bi Azar sada bio u Celziju.

                        Comment


                        • Comment


                          • Evo sastava:

                            #Chelsea XI v West Brom - Cech Ivanovic, Cahill, Luiz, Azpilicueta, Ramires, Matic, Willian, Oscar, Hazard, Eto’o
                            #Chelsea Substitutes v West Brom - Schwarzer, Cole, Mikel, Lampard, Schurrle, Salah, Torres

                            Comment


                            • Једва чекам да заигра Салах иако нисам био срећан кад смо га довели хаха.
                              Криво ми је што му не дају мало минута а Вилијан да одмори.
                              Драго ми је да је ТОрес ту а ово се вечерас добија са пола гаса ;)

                              Comment


                              • Кол већ четири текме не игра.

                                Вратио се Торес.

                                Comment

                                Working...
                                X