Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma i ja isto,ali moram da se nadam sve bi mi se poklopilo
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Proslo je nekoliko meseci a ja jos uvek ne mogu da verujem da je poslao napadaca u Everton, a ostavio ''napadace'' u klubu.

      Danas ocekujem sastav Ceh, Bane, Kol, Teri, Kejhil, Ramires, Lampard, Zver, Mata, Svabo i nazalost Fernando. Ali pre svega ocekujem konacno dobar fudbal. Vreme je valjda...
      This is moj potpis

      Comment


      • Team v Swansea: Cech; Ivanovic, D Luiz, Terry (c), Cole, Ramires, Mikel; Mata, Oscar, Hazard; Eto’o.

        Substitutes v Swansea: Schwarzer, Azpilicueta, Cahill, Lampard, Schurrle, Willian, Torres.
        Ајмоо!!

        Comment


        • http://www.telegraf.rs/sport/908049-...ref_map=%5B%5D

          Comment


          • Vrlo,vrlo bitna pobjeda...

            Mene sramota vise ovih napadaca zivota mi ne znam sta reci vise
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Tocno tako vrlo vazna pobeda.... ma treba prodati Demba, a ovog Eto treba osloboditi od ugovora, pa ono sto je on promasio Torres bi dao, sad na Liverpula, oprezno kako protiv Man City i sve ce doci na svome, dobro sto je Murinjo odmarao Lamparda bice svez za Liverpula..

              Comment


              • Лепо ја кажем да би Ширле боље одиграо од Дембе и Етоа у нападу, мислим тешко да од овог може горе.
                Вратити Лукакуа у јануару шта друго.

                Comment


                • Ramires vam nece igrati u nedelju protiv nas zbog petog zutog kartona.

                  Comment


                  • Transfer Sources ‏@TransferSources 4m
                    Chelsea are preparing a huge bid for Napoli striker Gonzalo Higuaín. [Daily Star]
                    ....
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nisam nesto merodovan kad je u pitanju Higuain, ali treba dati onoliko koliko ga je platio Napoli. Ako ne prihvate, neki idu i 50+. Dobice gol igraca, a nece vise morati da se pate sa Torresom. Win-win situacija

                      Comment


                      • Frank Lampard UK ‏@FrankLampardUK 1m
                        #Chelsea XI v Liverpool - Cech, Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta, Luiz, Lampard, Willian, Oscar, Hazard, Eto’o
                        Frank Lampard UK ‏@FrankLampardUK 1m
                        #Chelsea Substitutes v Liverpool - Schwarzer, Cole, Essien, Mikel, Schurrle, Mata, Torres
                        Luiz zadnji vezni danas,zao mi je sto Schurrle ne pocinje umjesto Williana ovu jer zasluzuje meni vise da igra barem trenutno
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • West Ham United are prepared to sell Ravel Morrison in the January transfer window {Telegraph}
                          Breaking News coming regarding Ravel Morrison, one English club have already contacted WestHam. He is for sale. Details coming up....
                          #Chelsea already spoken to WestHam regarding Ravel Morrison.
                          Izgleda da smo mi taj klub...

                          John Terry: "After 19 years at club, Chelsea is my life & I'm so hungry to win the league again this season."
                          Eto'o: "My priority is not to be top scorer. I'm here to help Chelsea win the Premier League."
                          Chelsea directors aren’t quite convinced whether or not Guarin is worth €20m [SportMediaset]. #CFC


                          Chelsea team v Liverpool: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; D Luiz, Lampard; Willian, Oscar, Hazard; Eto’o. #CFC
                          David Luiz zadnji vezni i like that

                          Substitutes v Liverpool: Schwarzer, Cole, Essien, Mikel, Schurrle, Mata, Torres. #CFC
                          John Terry makes his 600th Chelsea appearance. Remarkable. #CFC
                          Chelsea's '600 Club': Ron Harris, Peter Bonetti, Frank Lampard & John Terry. #Appearances

                          Comment


                          • Azar
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Tata je danas dovodio igrace do frustracija jednostavno

                              Mourinho on Hazard: "The kid has already 8 goals in the 1st phase of the season.Playing in a position where he has defensive responsibility"
                              Last edited by AK47; 29-12-13, 18:32.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment




                              • Kako kralj ulazi u kadar i proziva Luiza.

                                Jedan je Mou!
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X