Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nije sjebao glavu mogao je komotno da parira Djidjiju i Kanu kao najbolji u novijoj istoriji.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Da nije sjebao glavu mogao je komotno da parira Djidjiju i Kanu kao najbolji u novijoj istoriji.
      Jos da nije izjavio da mu je Iker idol mozda bi i mogao

      Petr Cech:'Iker Casillas je moja inspiracija.Ja mu se divim jer 10 godina brani na konstantnom nivou koji se granici sa perfekcijom.On i Buffon su najbolji na svetu, bez ikakve sumnje'
      Last edited by AK47; 21-10-13, 21:12.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Vec sam pisao o tome, ali je meni Djidji ipak malo dalje od Ikera.
        sigpic

        Comment


        • Svako ima svoje vidjenje...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Dan Levene ‏@BluesChronicle 1m
            Chelsea team for Schalke: Cech, Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta, Ramires, Lampard, Oscar, Hazard, Schurrle, Torres.
            Pobjeda bi bila vrh,ali i remi je dobrodosao...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Аспи леви бек. Мата се чува за Сити, то је добро. Напокон Кејхил!
              Биће зајебато, ал' победа пред Сити би много значила за самопоуздање екипе.

              Comment


              • Како рутински одрађена текма. Нисмо имали потребе да срљамо безвезе кад смо имали резултат буквално од почетка меча.
                Шалке је покушавао али поред Кејхила и Терија..тешко ту може да прође било ко.
                Већ сам рекао колико сигурније играмо са Кејхилом, животиња све скида. Бане стандардно добар, Аспи покидао!
                Средина једним потезом решава све чо'ече..
                Торес опет изненадио. Колико значи кад имамо расположеног нападача.
                Само нека овако игра и нема зиме за нас. Најбољи на терену, враћао се да помогне одбрани, кретња без лопте савршена.
                Улазимо у праву форму нема ту шта, али прави испит је за викенд.

                На претходних 7 мечева 19 голова, само 3 смо примили. Није лоше, а?

                Comment


                • Počinje da mi se sviđa sve ovo

                  Comment


                  • Juan Mata slikanjem izbegao platiti kaznu za parking

                    Comment




                    • Comment


                      • Kakva partija danas,ako izuzmemo onaj promasaj fantasticna partija i rijesena bas bitna utakmica...

                        Odlicna forma ekipe i nadati se da ce se uskoro preuzeti i to prvo mjesto...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Човек погодио две пречке у овој недељи, 3 гола. Само нека тако настави!
                          Сад прво да деремо Арсенал у купу, чисто мало да их спустимо на земљу.

                          Одох сад да се опампрчим, ваља се после овакве победе!

                          Comment


                          • Kakva utakmica...

                            Ovako se postaje ozbiljna ekipa. Imali smo sreće na kraju, ali sa dobrim pristupom i to dolazi.

                            Fernando <3

                            Comment


                            • Comment




                              • Alonso u Celzi na 3 godine, Marka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X