Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Да смо га раније довели па у неку јачу лигу да је отишао, овако у филијалу.
    Ма нема везе, покидаће у Холандији.

    Comment


    • De Brujne o Bajernu za Čelzijev sajt pred večerašnji meč :


      Oni su odlična all-around ekipa, nemaju mana.
      Igraju u sličnom stilu kao Barselona, ali defanzivno su malo bolja ekipa. Prošle sezone su igrali savršeno, i kada sam igrao za Verder protiv njih, imali smo dosta poteškoća.
      Izgubili smo 6:1 na strani, iako smo imali 10 igrača, te nam je bilo još teže. Kod kuće smo izgubili 2:0 ali su oni svoj prvi gol postigli u 85. minutu, što je bio jak psihološki udarac za nas.
      Odigrao sam dobor, čak i u porazu od 6:1 sam imao dobru partiju. Postigao sam jedini pogodak ali očigledno smo zakazali po pitanju odbrane. Nikada ne može biti dobro kada izgubite 6:1

      Što se tiče stila igre, mislim da će i sada biti veoma sličan. Oni vole da povrate loptu u svoj posed i da ga održavaju što je više moguće, a to su radili i prošle sezone. Oni već sada imaju svoj jedinstveni stil igre i mislim da se ništa neće menjati.
      Veoma se radujemo predstojećem meču, i uradićemo sve što je u našoj moći da isti i dobijemo.
      Zbog toga i igramo fudbal, zbog ovakvih velikih utakmica, pa hajde da vidimo šta će se dogoditi.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment




      • Spoiler

        Comment


        • Ajax hteo Ginkela za pozajmicu, ali nista od toga.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Koliko je falilo....

            Comment


            • Karma is a bitch.
              It's blue, what else matters?

              Comment


              • Mourinho: "Even with 10 men we played fantastically. Pride is OK but we lost. We play for a long time with 10 men against a very good "
                zasita ste se odlično držali sa igračem manje ali treba imati nekada i dozu sreće

                Hazard još jednom potvrdio klasu, plus još prilično može napredovati
                Last edited by ognjen; 30-08-13, 23:21.

                Comment


                • Predator nema klasu za ovaj klub. Mozda i ima, ali ga jednostavno ne vidim u ovom
                  sistemu igre. Penal je tu najmanje bitan. Ako se pogledaju njegovi golovi iz prosle
                  sezone bice jasnije. Sva sreca pa je dosao Eto'o.

                  Jos samo da se uzdamo u Toresa.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Ovakav Celzi sa klincima od 22 godine Azar,Oskar,Surle i Lukaku igrati protiv jednog Bajerna sa mnogo iskusnijim igracima ravnopravno svaka cast... taj Bajern je nakantao Barselonu i Juventus kako da su neke nizerazredne ekipe....Ova utakmica je meni pokazatelj da Celzi ove godine moze vrlo verovatno do finala LS!

                    Comment


                    • Originally posted by El Nino(9) View Post
                      Ovakav Celzi sa klincima od 22 godine Azar,Oskar,Surle i Lukaku igrati protiv jednog Bajerna sa mnogo iskusnijim igracima ravnopravno svaka cast... taj Bajern je nakantao Barselonu i Juventus kako da su neke nizerazredne ekipe....Ova utakmica je meni pokazatelj da Celzi ove godine moze vrlo verovatno do finala LS!
                      Ovaj Bayern bi popio bar 2 od Barcelone i bar 2 od Juvea. A o Borrusiji da i ne pricam. Ubili bi boga u njima.. ovo nije isti Bayern.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Od ovakve trenutne Barse ne bi sigurno.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ovaj Bayern bi popio bar 2 od Barcelone i bar 2 od Juvea. A o Borrusiji da i ne pricam. Ubili bi boga u njima.. ovo nije isti Bayern.
                          Ta Barselona i solidni Juventu tesko bi izdrali vise od 30.minuta sa ovim Bajernom,bez obzira na' to sto je Gvardiola unazadio igru ljudi imaju Hajnkesov DNK!
                          Jedno je sigurno Celzi je ove godine jedan od najozbiljniji kandidata za osvajanje LS.
                          Last edited by El Nino(9); 31-08-13, 00:58.

                          Comment


                          • Ovaj Bajern nije ni sijenka proslosezonskog.
                            sigpic

                            Comment


                            • Prvo ova dva Spanca, pa dva Nemca (nebitno koji je raspored, to je top4) pa tek onda ostali sto se tice jurisa na LS. Cak mi nijedan Englez nije ispred Juvea, Chelsea je blizu. City enigma, kao i Utd.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • zuto-crni nece izaci iz grupe.

                                chelsea ce tek u drugom delu sezone nauljiti motore.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X