Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by poacher View Post
    Прочитах 3 странице одједном и могу рећи да сам задовољан свиме што сам видео, ако задржимо Мату и узмемо Вилијана значи дефинитивно најјачи тројац иза нападача. И још ако се уваља вишак од 3 играча за 20м и дода се још 10ак и доведе класа у нападу ја мислим да треба одма да нам предају трофеј ПЛ. Прејак играчки кадар предвођен моћним Мурињом дефиниција по којој се осваја лига.
    ma zadržaćete Matu 1000%, ništa se ti ne brini

    teško da će sada Runi doći ali pitam se i zbog čega će vam, treba pustiti ove zvijeri što su tu da potrgaju

    Comment


    • Originally posted by DelBoy View Post
      ma zadržaćete Matu 1000%, ništa se ti ne brini

      teško da će sada Runi doći ali pitam se i zbog čega će vam, treba pustiti ove zvijeri što su tu da potrgaju
      Da ubijemo boga oca u svima koji se usude da stanu na put ka tituli.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        Da ubijemo boga oca u svima koji se usude da stanu na put ka tituli.
        kažem ja tebi da su i ovi koju su već tu sposobni za tako nešto...

        Comment


        • Originally posted by DelBoy View Post
          ma zadržaćete Matu 1000%, ništa se ti ne brini

          teško da će sada Runi doći ali pitam se i zbog čega će vam, treba pustiti ove zvijeri što su tu da potrgaju
          Ја нисам за да се доводи РУни и то сам објаснио у овој теми, сматрам да би могли да прођемо као са Торесом.
          Што се Рунија тиче, то је само питање колико можемо да ослабимо кокуренте, а не колико можемо ми да се појачамо његовим довођењем, а пошто мојес није направио никакав потез ове сезоне што се тиче трансфера, мислим да он остаје у МУФЦ-у јер ће тешко да сад на 7 дана до краја прелазног нађе добру замену.
          Ако долази шпиц нека буде Лева, само он и нико други не долази у обзир

          Comment


          • Originally posted by poacher View Post
            Ја нисам за да се доводи РУни и то сам објаснио у овој теми, сматрам да би могли да прођемо као са Торесом.
            Што се Рунија тиче, то је само питање колико можемо да ослабимо кокуренте, а не колико можемо ми да се појачамо његовим довођењем, а пошто мојес није направио никакав потез ове сезоне што се тиче трансфера, мислим да он остаје у МУФЦ-у јер ће тешко да сад на 7 дана до краја прелазног нађе добру замену.
            Ако долази шпиц нека буде Лева, само он и нико други не долази у обзир
            ma ne bi to sigurno bila ista situacija kao sa Toresom, ako bi Runi došao to bi možda dovelo do toga da neki drugi igrači stagniraju a koji imaju kvalitet za još veći napredak

            da sam navijač CFC, u ovom trenutku ne bih volio da dođe Runi jer gomilanje igrača nije korisno

            Comment


            • Chelsea are said to be monitoring Porto's Jackson Martínez as a possible alternative to Wayne Rooney. (Times)
              Porto trazi nekih 30m funti, ili 35m zaboravio sam vec...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ne bih ga za te pare.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Bolje sto puta da daju na Bentekea nego na tog tvog ljubimca Fresko,laznog sminkera koji je precijenjen na kvadrat
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Bolje sto puta da daju na Bentekea nego na tog tvog ljubimca Fresko,laznog sminkera koji je precijenjen na kvadrat
                    Moj ljubimac ??? Odkud ti to ??? Gotivim Porto, ali daleko da je moj ljubimac.

                    Bolje je niko da ne dodje, ako ne dodje Rooney, vec da se Lukaku forsira...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Pa nosio si one gej avatare sa njegovim likom,ne nosis valjda nekoga koga ne gotivis
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Pa nosio si one gej avatare sa njegovim likom,ne nosis valjda nekoga koga ne gotivis
                        To sam nosio samo tri-cetiri dana pred jednu tekmu... Moj ljubimac iz Porta je odavno otisao...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=745914

                          Koji lik

                          Comment


                          • Izgleda da nista od Rooneya,ali nema veze dolazi veliki sampion Sami Eto'o...odlicno!!!
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Može može. Da ponovo oseti ukus prave pobede i želju za najveće domete. Rodjeni pobednik. Veliki plus.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Pitanje je kolko je on radio u Anzi, stvarno ne pratim rusku ligu, ali sto se tice atmosfere i prisustva tako iskusnog igraca, nemam nista protiv.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X