Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvar je u tome što publika uvek traži zvučna imena kada su transferi u pitanju a prethodno ti dođe Murinjo. Moj favorit je Runi ali mi je zanimljivije ko leti napolje od ove trojice napadača.

    Comment


    • Drogba je zaista car, samo ne znam kako neko pored zivog Lamparda moze reci da je Drogba najveca legenda Chelsea-a.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Drogba je zaista car, samo ne znam kako neko pored zivog Lamparda moze reci da je Drogba najveca legenda Chelsea-a.
        А Тери? Кад се Лукаку наложио на Дрогбу као мајмун.

        Originally posted by The Special One View Post
        Stvar je u tome što publika uvek traži zvučna imena kada su transferi u pitanju a prethodno ti dođe Murinjo. Moj favorit je Runi ali mi je zanimljivije ko leti napolje od ove trojice napadača.
        Све то стоји, Мурињо је рекао на првој конференцији за новинаре да жели да ради са овим младим играчима. Да они постану велики игачи, јер су будућност Челсија. Могао је лако рећи Де Брујн, Лукаку, Мозес итд. на позајмицу, дајте новце да доведем звезде, као неки клубови,нпр. Сити.

        Мурињо зна пос'о и ја подржавам. Наравно уз још 1-2 звучнија имена, то би било то.

        Ко иде, , то је на Мурињу па нека одлучи, можда остану?

        Comment


        • Originally posted by DelijaHool View Post
          А Тери? Кад се Лукаку наложио на Дрогбу као мајмун.
          Lamps ima vise utakmica i vise golova od John-a.

          Pa ne, mislim njih dvojica bi trebali biti najvece legende kluba, ok za Drogbu i popularnost, ali ne moze on ispred ove dvojice nikako. Malo respekta nije na odmet.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Official: Florent Malouda is set to join Turkish side Trabzonspor. Will complete his medical tomorrow.
            Srećno

            It's blue, what else matters?

            Comment


            • Malouda je imao odličnu sezonu kada je Chelsea-i osvojio Premiership pod vodstvom Anćelotija...maestralno je igrao...
              Spoiler
              ako se dobro sjećam...



              što se tiče napadača kod vas, prije nego što nekoga dovedete trebali biste se riješiti Toresa i Demba Ba-e, a treba se ozbiljno računati i na Lukaku-a, odličan igrač ali mora mu se ukazati povjerenje

              Comment


              • Verujem u ovom trenutku da ce im napadaci biti Lukaku i Tores, Dembu ce sigurno nekom uvaliti.Kavani je otisao u PSZ, sa Iguainom se uopste nisu povezivali, sa Levandovskim nije bilo nista konkretno i kada se bolje pogleda nema vise napadaca koji bi mogli da budu interesantni Celziju na duzi rok.Iskreno mislim da od Runija nece biti nista.

                Od jutros se Luis Gustavo poceo povezivati sa njima, po meni bolje bi im legao nego de Rosi.Ako nista drugo bolje je resenje u dugom roku.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Verujem u ovom trenutku da ce im napadaci biti Lukaku i Tores, Dembu ce sigurno nekom uvaliti.Kavani je otisao u PSZ, sa Iguainom se uopste nisu povezivali, sa Levandovskim nije bilo nista konkretno i kada se bolje pogleda nema vise napadaca koji bi mogli da budu interesantni Celziju na duzi rok.Iskreno mislim da od Runija nece biti nista.

                  Od jutros se Luis Gustavo poceo povezivati sa njima, po meni bolje bi im legao nego de Rosi.Ako nista drugo bolje je resenje u dugom roku.
                  Од јутрос се појавио и Ибра као могући трансфер..хехе

                  Comment


                  • Ibra ne verujem da ce doci...
                    Suarez ni njega ne verujem da cemo ga kupiti...

                    CarloFan ‏@CarloFan 51s
                    Guardian reported #CFCs straight-cash bid for Rooney was around £20m while Evening Standard say it was around £27m. Shall we say £23.5m!



                    Sto se tice utakmice da pohvalim Lukaku, Wallace, KDB, Ramires, Essiena, Azar, Kalas, Ivanovica, e sad Piazon nista nije odigrao a od njega sam najvise ocekivao posle prosle polu sezone koje je proveo na pozamicu, mislim da ce i ova ici na pozajmicu ali ce ova biti u Angliju, Sirle osven tih dva prodora i centarsuta nista ali dobro ovo je prva utakmica nije se uklupio ima vreme za njega, Van Ginkel
                    svidela mi se njegova igra cist pas ne komplikuje mnogo solidno je odigrao, Kalas njega sam pratio proslu sezonu koja je proveo na
                    pozajmicu u Vitesseu, ne petlja mnogo sa loptom, igra cist pas, dobar u vozdusni dueli... Wallace vrlo dobra utakmica za njega...
                    Steta sto nije Feruz dobio sansu nadam se sledecu utakmicu da ce dobiti.

                    Edit...

                    Richard Conway ‏@richard_conway 13m
                    Mourinho on Rooney: "Nothing is a secret anymore... Chelsea is interested in the player, Chelsea made an official bid"

                    Richard Conway ‏@richard_conway 12m
                    Mourinho confirms no players were involved in bid for Rooney by Chelsea.

                    Richard Conway ‏@richard_conway 15m
                    Mourinho on Rooney: "what we did we did officially."
                    Last edited by DeMoN17; 17-07-13, 16:38.

                    Comment


                    • Krenulo je i zvanicno sa Runijem...uh, kako bi to dobro bilo. Ako se ne desi, ja sam za Ibru. Cak i bez Runija, ako dodju Ibra i De Rossi, bicu prezadovoljan. A ako dodje Runi, onda ostali u ligi mogu da se pakuju polako...

                      Suareza ne mogu da gledam, kakav god da je igrac, prosto ga ne zelim NIKADA ni u jednom timu koji volim.

                      Drugo kolo protiv Uniteda, jaooo...
                      Last edited by Jools; 17-07-13, 17:04.

                      Comment


                      • Šta kažete za utakmicu danas? Koliko god da je pričao da su ovakve utakmice samo stvar pripreme, videlo se da Murinjo nikako ne želi da izgubi na startu. A i poraz Sitija im je sigurno bio na pameti. Ne vidoh celo drugo poluvreme i Baneta...

                        @Jools Suarez -nikako!

                        Comment


                        • Originally posted by The Special One View Post
                          Šta kažete za utakmicu danas? Koliko god da je pričao da su ovakve utakmice samo stvar pripreme, videlo se da Murinjo nikako ne želi da izgubi na startu. A i poraz Sitija im je sigurno bio na pameti. Ne vidoh celo drugo poluvreme i Baneta...
                          Па не бих коментарисао игру после прве припремне утакмице, а нормално да не жели прву утакмицу да изгуби. Није ни било тешко јер су нам сваки контакт свирали као фаул. Више од пријатељске утакмице.

                          Што се тиче Банета, био је капитен у другом полувремену. Готово је стално био на противничкој половини, имао је шансу после корнера да постигне гол (слично као против Бенфике) и још бољу шансу је пропустио, Демба му је засметао.

                          Небитан је резултат, најбитније да се уиграју нова појачања и да се нико не повреди, победа је бонус.

                          Comment


                          • Wallace is a very good player. He is mature for his age - comfortable on the ball and he likes to attack. He is not staying with us because we have Ivanovic and Azpilicueta for the same position, and also because he is not from an EU country and we need to get him a visa and it is maybe too early for the committee, so he will go on loan for one season in Europe but I think you can see the kid has talent and is another good investment by the club.
                            Znači ide na pozajmicu. Dobro je odigrao danas, iznudio penal i trudio se dosta. Ispravna odluka, jer ne mislim da bi se naigrao pored Baneta i Aspilikuete. Verovatno će to biti Vitese, taman da zameni Kalasa. Mada i Roma se opasno intresuje za njega.
                            Last edited by DjordjeCFC; 17-07-13, 20:05.
                            It's blue, what else matters?

                            Comment


                            • Била раније прича да оде у Рому на позајмицу као дил са Де Росијем.

                              Comment


                              • Spominjalo se to, ali evo Maikon dosao u Romu ...
                                Roma vs. Chelsea at RFK Stadium Aug. 10 is "going to happen"
                                Ništa još nije zvanično ali trebalo bi da bude u narednih par dana. Mislite da ovo ima nekakve veze sa De Rosijem ako se bude odigralo?
                                It's blue, what else matters?

                                Comment

                                Working...
                                X