Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DelBoy View Post
    nije on, već je Čelzi odbio ponude Barse, inače i Falkao-a kada su pitali prije nekoliko dana vezano za transfer on kaze da je srećan u Atl Madridu i da ne zna ništa o ponudama drugih klubova pa prešao u Monako...mislim,, pa nije lud reći da hoće da ide iz Čelzija, ovi ga ne prodaju pa ga zamrze navijači, to što je on pričao uopšte nije bitno (ne samo on već bilo koji igrač), ako klub ne računa na njega oni će ga prodati i to je to...samo kada se sjetim Tiaga Silve prosle sezone i njegovih izjava pa smo vidjeli sta se desilo...

    ne zelim izazivati nikakvu svadju na ovoj temi samo da malo neke činjenice iznesem...
    Pazi Milan i Atl Madrid su klubovi kojima treba novac i zato prodaju svoje najbolje igrace. Chelsea je finansijski vrlo mocan i nema potrebu da prodaje. Ako hocemo da ga zadrzimo i Luiz hoce da ostane (a nema razloga zasto ne bi ostao) dzaba Barsi sto oni njega hoce. Jedino ako ga Mou ne zeli u klubu, sto smilim da je cista novinarska glupost. A u vezi Tiaga Silve, on je hteo da ostane i sve ali ovima su trebale pare pa je covek morao da ide. Rekao je u vise navrata da bi voleo da se vrati u Milan sto je ranije moguce.
    It's blue, what else matters?

    Comment


    • Originally posted by DjordjeCFC View Post
      Pazi Milan i Atl Madrid su klubovi kojima treba novac i zato prodaju svoje najbolje igrace. Chelsea je finansijski vrlo mocan i nema potrebu da prodaje. Ako hocemo da ga zadrzimo i Luiz hoce da ostane (a nema razloga zasto ne bi ostao) dzaba Barsi sto oni njega hoce. Jedino ako ga Mou ne zeli u klubu, sto smilim da je cista novinarska glupost. A u vezi Tiaga Silve, on je hteo da ostane i sve ali ovima su trebale pare pa je covek morao da ide. Rekao je u vise navrata da bi voleo da se vrati u Milan sto je ranije moguce.
      slažem se, realno i ako trener računa na njega zaista ne vidim razlog da bi on želio napustiti Čelzi jer ima zagarantovano mjesto, ja sam ovo rekao samo u slučaju da klub ne računa na njega kao što su pisali engleski mediji (u šta ja lično ne vjerujuem)...htio sam da kežem da njegove izjave uopšte nisu bitne vezane za transfer tu se klub najviše pita...

      Comment


      • Originally posted by DelBoy View Post
        slažem se, realno i ako trener računa na njega zaista ne vidim razlog da bi on želio napustiti Čelzi jer ima zagarantovano mjesto, ja sam ovo rekao samo u slučaju da klub ne računa na njega kao što su pisali engleski mediji (u šta ja lično ne vjerujuem)...htio sam da kežem da njegove izjave uopšte nisu bitne vezane za transfer tu se klub najviše pita...
        Sam David Luiz je kazao da je dobio,ponudu od Murinja da se pridruzi Real Madridu prosle godine!

        Comment


        • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=719231

          U skorijie vreme nisam gluplju vest procitao,cuj 15 miliona

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=719231

            U skorijie vreme nisam gluplju vest procitao,cuj 15 miliona
            Ја не знам ко су ту трипује. Сад сам гледао. Сваке 2 новине у Енгелској и Шпанији пишу о томе, неке да обоје иду у Барсу, неке да Ивановић иде у Монако! Јебе*о ретардирано!!
            Last edited by Avramovic; 02-06-13, 12:08.

            Comment


            • neće Ivanović sigurno u Barsu, a za Luiza nisam siguran....mislim da će Murinjo odlučiti da li računa na njega

              Comment


              • Ма неће ни један ни други нигде отићи. Само ме нервира то што су се сви медији 'напалили' на то што се Мурињо вратио и сад тако измишљају.

                Comment


                • Samo bih vas sve zamolio da ne kacite svaki dan ove novinarske izmisljotine, stvarno nema potrebe sve to komentarisati, a pogotovo ne treba verovati u te price, tipa Ivanovic i Luiz u Barsu i sl. Iskreno bio bih u soku kad bi samo jedan od njih dvojice otisao... Nadam se da Mourinho racuna na njih, i to na Luiza kao centralnog veznog...
                  Kad je rec o napadacima onaj deal pare + Torres za Cavanija mi deluje najrealnije, pogotovo sad kad je Rafa u Napulju. Samo je problem Torresova ogromna plata, cini mi se oko 200k funti, Napoli mu to sigurno nece dati, pa tu moze da nastane zastoj...
                  sigpic

                  Comment




                  • Comment


                    • ahahah
                      It's blue, what else matters?

                      Comment


                      • Chelsea FC ‏@chelseafc 3m

                        Chelsea Football Club is delighted to announce the appointment of Jose Mourinho as our new first team manager...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Не знам шта се дешава са Де Росијем, рекли су као да ће покушати све да га доведу и представе са Мурињом као прво појачање. Изгледа ништа од тога.

                          Comment


                          • Originally posted by DelijaHool View Post
                            Не знам шта се дешава са Де Росијем, рекли су као да ће покушати све да га доведу и представе са Мурињом као прво појачање. Изгледа ништа од тога.
                            Nije tako lako dovesti onakvu legendu,10 godina ga svi pokusavaju dovesti i niko ne moze...sta bi ti sad,da se to rijesi za dva dana?
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Nije tako lako dovesti onakvu legendu,10 godina ga svi pokusavaju dovesti i niko ne moze...sta bi ti sad,da se to rijesi za dva dana?
                              Kazu Roma ga pusta za 15m, koja je to komedija. Ocekujem brzo razvijanje situacije sada kada je Mou zvanicno postao trener...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Kazu Roma ga pusta za 15m, koja je to komedija. Ocekujem brzo razvijanje situacije sada kada je Mou zvanicno postao trener...
                                Prosle sezone City mu davao platu od 9 miliona i davali oko 35-40 miliona za njega,ali je zaista katastrofalan bio za svoje standarde ove sezone i to je uzrokovalo pad cijene jbg...ipak ne bih se sekunde dvoumio da ga uzmem,klasa je to
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X