Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts











  • и да замало да заборавим..


    Луиз
    Last edited by Avramovic; 30-05-13, 17:20.

    Comment


    • Napoli going to reject Chelsea bid of 30m € + Torres
      .....

      Comment


      • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 1h

        Chelsea officially contacted Roma for De Rossi. Roma keen to sell. Hoping for 20m €,could accept 15m €. Still no bid. De Rossi has to decide
        .....
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Popizdecu ako prodamo Luiza...posebno Barsi.

          Comment


          • Не иде Луиз нигде, и сам је рекао да не жели да иде.
            Један од разлога зашто навијам за Челси је тај, што МИ доводимо играче. Ми не продајемо!

            Comment


            • Mourinho, meanwhile, wants to sell Brazilian defender David Luiz, 26, to boost his transfer budget. (The Times)
              A mozda i prodate.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                A mozda i prodate.
                Видео сам то. Спомињу се Деде и Мангала, као Мурињо их жели. Ако Мурињо прода Луиза, ја не знам....

                Liverpool have joined Arsenal in the race to sign Chelsea striker Romelu Lukaku, according to The Daily Star.
                Last edited by Avramovic; 31-05-13, 10:24.

                Comment


                • A otkad smo mi u trci za Lukaku-om?
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Хахаха..не знам, сад сам прочитао.

                    Comment


                    • Nemojte kaciti sve sto vidite, kacite samo najpouzdanije, tema ce liciti na cirkus onda. Ako De Rossija dovedu, to ce biti bolestan, tacno ono sto treba Plavima, ali prodaja Luiza mi je bas nelogicna do jaja, Times je bas zakazao tu, a mozda su i u pravu. Rekao Luiz da je odbio ponudu Barce, hoce covek da ostane...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • nije on, već je Čelzi odbio ponude Barse, inače i Falkao-a kada su pitali prije nekoliko dana vezano za transfer on kaze da je srećan u Atl Madridu i da ne zna ništa o ponudama drugih klubova pa prešao u Monako...mislim,, pa nije lud reći da hoće da ide iz Čelzija, ovi ga ne prodaju pa ga zamrze navijači, to što je on pričao uopšte nije bitno (ne samo on već bilo koji igrač), ako klub ne računa na njega oni će ga prodati i to je to...samo kada se sjetim Tiaga Silve prosle sezone i njegovih izjava pa smo vidjeli sta se desilo...

                        ne zelim izazivati nikakvu svadju na ovoj temi samo da malo neke činjenice iznesem...

                        Comment


                        • Originally posted by DelBoy View Post
                          nije on, već je Čelzi odbio ponude Barse, inače i Falkao-a kada su pitali prije nekoliko dana vezano za transfer on kaze da je srećan u Atl Madridu i da ne zna ništa o ponudama drugih klubova pa prešao u Monako...mislim,, pa nije lud reći da hoće da ide iz Čelzija, ovi ga ne prodaju pa ga zamrze navijači, to što je on pričao uopšte nije bitno (ne samo on već bilo koji igrač), ako klub ne računa na njega oni će ga prodati i to je to...samo kada se sjetim Tiaga Silve prosle sezone i njegovih izjava pa smo vidjeli sta se desilo...

                          ne zelim izazivati nikakvu svadju na ovoj temi samo da malo neke činjenice iznesem...
                          Није ни била званична понуда Барселоне. Јуче сам видео на твитеру, Луиз-ов агент је рекао да Луиз не иде нигде и да није био никакве понуде.

                          Comment


                          • André Schürrle transfer from Leverkusen to the Chelsea soon materialize. He will wear Jersey Squad Number 19 (No. backs paulo ferreira first) if it eventuated. [Guardian]


                            Jose Mourinho wants to make Porto central defender Eliaquim Mangala, 22, the first signing of his second spell at Stamford Bridge - but not at the £30m asking price.
                            Да није мало пуно?!

                            Ee је л' зна неко да ли је продужен уговор са Турнбул-ом? Ако није, он је слободан играч. Ако онај Џамал Блекмен буде замена Чеху. Гледао сам га, дечко једноставно- НЕ УМЕ.
                            Last edited by Avramovic; 01-06-13, 09:50.

                            Comment


                            • Originally posted by DelijaHool View Post
                              Није ни била званична понуда Барселоне. Јуче сам видео на твитеру, Луиз-ов агент је рекао да Луиз не иде нигде и да није био никакве понуде.

                              pa ja sam i mislio to ako je bilo zvanicne ponude da samo Celzi to moze odbiti jer je Luiz pod velikim ugovorom i ako ga neko zeli mora prvo sa Celzijem pregovarati...uglavnom pitanje je da li je uopste tacno ovo sto pisu mediji da Murinjo ne racuna na njega, iskreno ja bih volio da on predje u Barsu ali isto tako ne ide mi u glavu da Murinjo ne racuna na onakvog igraca

                              Comment


                              • Originally posted by DelBoy View Post
                                pa ja sam i mislio to ako je bilo zvanicne ponude da samo Celzi to moze odbiti jer je Luiz pod velikim ugovorom i ako ga neko zeli mora prvo sa Celzijem pregovarati...uglavnom pitanje je da li je uopste tacno ovo sto pisu mediji da Murinjo ne racuna na njega, iskreno ja bih volio da on predje u Barsu ali isto tako ne ide mi u glavu da Murinjo ne racuna na onakvog igraca
                                Да, он има уговор до 2017. Па једино ако је луд онда неће рачунати на њега. Искрено, не верујем у ту причу.

                                Chelsea are working hard to make De Rossi their first signing and present him alongside Jose Mourinho. Can happen in the next 2-3 days.
                                Chelsea want £1million from Atletico Madrid if they are to take Thiabut Courtois on loan for a third consecutive season.
                                Last edited by Avramovic; 01-06-13, 12:17.

                                Comment

                                Working...
                                X