Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Mata, Marin, Bastos, ima pojacanja za poziciju krila koliko ti volja. Zamislite dođu i Mata i Marin....
    Zamislio sam i fino izgleda.

    Kada bi doveli jednog od ovih sto si naveo, bilo bi dobro!
    Moja prva zelja je Mata, ali ne bih se bunio ni da dodje Bastos ili Marin. ;)
    Sva trojica su brzi, okretni i sa Pastoreom u veznom, bilo bi odlicno.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ako prodjemo u finale ovog Asia Kup igra cemo protiv Aston Vile.....

      Comment


      • Originally posted by amare@stodermaire View Post
        Ako prodjemo u finale ovog Asia Kup igra cemo protiv Aston Vile.....
        Ma koga briga za to. ;)
        Salim se, samo da dovedu nekoga na poziciju krila. Cini mi se da ce sve odraditi u zadnjim danima prelaznog roka...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Bitno je da kupe Pastorea i neko krilo pre pocetka Premier Lige....

          Comment


          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
            Bitno je da kupe Pastorea i neko krilo pre pocetka Premier Lige....
            Bilo bi dobro dovesti Van der Wiel-a u zimskom prelaznom roku.
            http://www.skysports.com/story/0,195...062546,00.html

            Bilo je govora o njemu prije otprilike 2 mjeseca pa onda odjendom ni rijeci, sve se smirilo.
            A Bosingwa bi se mogao prodati nekome sigurno.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • A kako mislis da izgleda odbrana kad bi dosao Van Der Vil...

              Comment


              • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                A kako mislis da izgleda odbrana kad bi dosao Van Der Vil...
                Vec duze vrijeme se govori da ce se prodati Bosingwa, Ferreira, Alex...
                Pa prodaju Bosingwu i onda ce na poziciji desnog beka biti: Ivanovic, Ferreira i Van der Wiel (ako bi dosao).
                Ferreira vise realno ne moze igrati, njega treba prodati.
                Tako da bi se Ivanovic i Van der Wiel mijenjali na toj poziciji desnog beka. Na primjer, u slucaju povrede Terry-ja ili Luiza (daleko bilo), onda Ivanovic igra stopera a Van der Wiel desnog beka. ;)

                Ali ne vjerujem da ce ga dovesti u ovom prelaznom roku.

                EDIT: Pocela utakmica, Rajkovic zapoceo... teren je ocajan.
                Last edited by bracala; 27-07-11, 13:36.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • tako je Lampard iz penala....

                  Comment


                  • Kitchee-Chelsea 0-4
                    Lampard 38 (penal), Luzardo 50 (autogol), Drogba 61, Staridz 78..

                    Comment


                    • Kakav gol je dao Sturridge....
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Zavrsena utakmica, Kitchee - Chelsea 0:4!
                        Strijelci: Lampard, autogol Luzardo, Drogba, Sturridge.

                        Benayoun je bio fantastican danas. Kretao se po cijelom terenu, cas na lijevoj cas na desnoj strani, odigravao pasove, proigravao saigrace i proglasen za igraca utakmice. Lampard vrlo dobar danas, bez obzira sto je postigao gol iz penala, dijelio je dosta finih pasova i dobro se kretao, zajedno sa Benayounom odlicno proslijedjivao loptu. Drogba je navlacio igrace na sebe,a u 16. minuti sjajno centrirao a Kalou pogodio precku, u 43. minuti odlicno gadjao iz slobodnjaka sa nekih 30m ali golman je nekako odbranio, kasnije je postigao gol nakon sto je Cole finom loptom izbacio 2 igraca a Malouda ubacio za Drogbu.

                        U 46. minuti nakon dobre lopte Terry-ja za Maloudu Chelsea mozda zakinut i za penal...uglavnom Chelsea je stvorio dosta dobrih prilika.
                        U 2. poluvremenu usli su: McEachran, Torres, Chalobah, Mikel, Sturridge a izasli: Lampard, Drogba, Zhirkov, Terry, Rajkovic.
                        Sturridge odlicno odigrao zadnjih pola sata, postigao gol i maksimalno se trudio na terenu. Kalou je bio solidan, trudio se koliko je mogao, Torres pogodio stativu...

                        Mislim da Zhirkov ne smije igrati u veznom redu, on mora igrati umjesto Maloude ili da ne igra.
                        Vazno je da Chelsea nije primio gol jos uvijek! ;)
                        Efikasnost se dize iz meca u mec, bilo bi fino zavrsiti ove pripreme pobjedom, dovesti pored Pastorea i krilo i to je to.

                        EDIT: Evo i najzanimljivijih trenutaka meca.
                        http://www.goalsarena.org/video/frie...iendly_en.html
                        Last edited by bracala; 27-07-11, 16:07.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Fino su igrali danas, Lampard je odigrao odlicno prvo poluvrijeme,pored gola iz penala slao je veoma dobre lopte naprijed...Sturridge je igrao dobro,dao gol,i ne bi me iznenadilo da ga vidim u prvoj postavi na pocetku prvenstva... Fudbaleri Kitchee-a nisu imali ni jedan sut koliko se meni cini... ;)
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            Fino su igrali danas, Lampard je odigrao odlicno prvo poluvrijeme,pored gola iz penala slao je veoma dobre lopte naprijed...Sturridge je igrao dobro,dao gol,i ne bi me iznenadilo da ga vidim u prvoj postavi na pocetku prvenstva... Fudbaleri Kitchee-a nisu imali ni jedan sut koliko se meni cini... ;)
                            Lampard i Benayoun odlicno funkcionisu.
                            Evo citam da je Palermo spreman za prodaju Pastorea, ukljucio se i PSG, ali nadam se da dolazi u Chelsea. ;)
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Objektivno mislim da Pastore ako bude prelazio nece u PSG,mislim da mu je cilj bolji klub od Palerma,a u prilog tome ide i ova informacija da je PSG spreman da plati 40 miliona eura za Gansa http://www.marca.com/2011/07/27/futb...311756470.html
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Objektivno mislim da Pastore ako bude prelazio nece u PSG,mislim da mu je cilj bolji klub od Palerma,a u prilog tome ide i ova informacija da je PSG spreman da plati 40 miliona eura za Gansa http://www.marca.com/2011/07/27/futb...311756470.html
                                To je onda odlicno. ;)
                                Ocekujem do kraja ove sedmice da se rijesi ova situacija oko Pastorea.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X