Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo Murinjo zna sta ce biti sa tim klincem, ako dodje naravno.
    Sta kazete na ovu tekmu? Hocemo li opet dobiti Bavarce ;)

    Last edited by DjordjeCFC; 27-05-13, 20:24.
    It's blue, what else matters?

    Comment


    • A sto se tatica ovako sali?
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by DjordjeCFC View Post
        Samo Murinjo zna sta ce biti sa tim klincem, ako dodje naravno.
        Sta kazete na ovu tekmu? Hocemo li opet dobiti Bavarce ;)

        Ocekujemo pobedu normalno

        Comment


        • Прошле године нисмо узели, ове морамо!!!

          Last edited by Avramovic; 28-05-13, 07:48.

          Comment


          • Borussia Dortmund are close to completing a €15 million deal for Chelsea starlet Kevin de Bruyne, according to Bild.
            Искрено се надам на га неће продати..

            Comment


            • I ja se nadam da nece, ali sve mi se cini da ce ga prodati, i vec vidim kako ce kidati u Dortmundu...
              Sad sam malo gledao ovog van Ginkela, sta ja znam, deluje da je dobar veznjak, vidim da se dosta ubacuje u napad i ima odlicnu zavrsnicu. mada je veliko pitanje da li moze neko iz Vitessea da predje u Chelsea i odmah bude regularan u veznom redu. Veliki je to korak napred...
              A za Modrica i Isca ne verujem da ima bilo kakve sanse da dodju, prvo sto oni nisu bas taj profil za centralne vezne pozicije, a iza napadaca su vec popunjena tri mesta u prvoj postavi...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                I ja se nadam da nece, ali sve mi se cini da ce ga prodati, i vec vidim kako ce kidati u Dortmundu...
                Sad sam malo gledao ovog van Ginkela, sta ja znam, deluje da je dobar veznjak, vidim da se dosta ubacuje u napad i ima odlicnu zavrsnicu. mada je veliko pitanje da li moze neko iz Vitessea da predje u Chelsea i odmah bude regularan u veznom redu. Veliki je to korak napred...
                A za Modrica i Isca ne verujem da ima bilo kakve sanse da dodju, prvo sto oni nisu bas taj profil za centralne vezne pozicije, a iza napadaca su vec popunjena tri mesta u prvoj postavi...
                Ja se iskreno nadam da ce ovako biti,ali ako Oscar ne podigne nivo igre nece biti dobro.Za mene razocarenje veliko,uopste mi se ne svidja i za one pare koje je dosao morao je daleko vise

                Sto je najgore meni De Bruyne uopste ne djeluje kao losiji igrac od njega
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Оскар је по мени сасвим коректно одиграо своју прву сезону у ПЛ, није лако тако младом играчу да одмах 'експлодира' у најјачој лиги на свету. Видећемо га следеће сезоне.

                  Де Брујн треба да остане, фантастичнo је одиграо у Вердеру. Треба му пружити прилику.

                  Chelsea owner Roman Abramovich will hand the Portuguese coach a massive £100million to spend in the upcoming transfer window

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ja se iskreno nadam da ce ovako biti,ali ako Oscar ne podigne nivo igre nece biti dobro.Za mene razocarenje veliko,uopste mi se ne svidja i za one pare koje je dosao morao je daleko vise

                    Sto je najgore meni De Bruyne uopste ne djeluje kao losiji igrac od njega
                    Bas sam to rekao Freshu na pp, ja ne vidim da bi De Bruyne, Josh ili Piazon odigrali slabiju sezonu od Oscara. Uopste ne razumem njegovo dovodjenje, tu je vec bilo nekoliko igraca slicnog profila, istih godina, ipak nije Oscar novi Messi pa da dobije prednost u odnosu na njih... Daleko od toga da je los, ali vise bih voleo da je neko od ovih koji su vec bili tu dobio sansu...
                    Kako sad stvari stoje ne bi me cudilo da sva trojica napuste klub, i naravno pokidaju gde god da odu...
                    sigpic

                    Comment


                    • Hazard + Oscar + Mata created 207 chances combined in League this season.


                      Мазакар

                      Comment


                      • Zalosno je to sto ce De Bruyne biti prodat, ako bude, ovi Milioneri bas zagrizli. A npr dovodi se Schuurle bez potrebe, trose se pare bez potrebe, a imas vec momka koji moze da bude igracina.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Bas sam to rekao Freshu na pp, ja ne vidim da bi De Bruyne, Josh ili Piazon odigrali slabiju sezonu od Oscara. Uopste ne razumem njegovo dovodjenje, tu je vec bilo nekoliko igraca slicnog profila, istih godina, ipak nije Oscar novi Messi pa da dobije prednost u odnosu na njih... Daleko od toga da je los, ali vise bih voleo da je neko od ovih koji su vec bili tu dobio sansu...
                          Kako sad stvari stoje ne bi me cudilo da sva trojica napuste klub, i naravno pokidaju gde god da odu...
                          Nije on los,ali nije ni nesto posebno barem trenutno... potroseno je oko 28-30 miliona eura i meni se na startu cinio kao onaj nesto mrsaviji,genijalni tip na ofanzivnom veznom sa loptom koje ima oci,kao neka vezija Ozila,ali on uopste nije taj,a za krilo mi nije ni dovoljno prodoran i jak, niti ima neki centarsut...

                          Ja sam ubijedjen da ce jos bolji biti tandem Hazard-Mata i da ce da sabiju izuzetno ruzno naredne sezone,ali bih najvise volio da priliku dobija Josh na tom ofanzivnom veznom jer mi prosto djeluje kao genijalniji igrac od Oscara koji mi je sablonjer nekako za razliku od mlade nade.Uzdam se u Mourinhovu inteligenciju i znanje
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Michael Essien will follow Jose Mourinho back to Chelsea this summer, according to reports.

                            We have a very good relationship. I understand him very well. Daddy (Jose Mourinho) knows I can play in any position he wants me to,except goalkeeper,”
                            Сад Микел може да добије педалу
                            Last edited by Avramovic; 28-05-13, 15:50.

                            Comment


                            • Postoji neki dogovor izmedju BVB i Celzija sa tom prodajom De Bruina da cemo imati pravo na otkup dva igraca,tako je pisao Bild pre 20.dana...al bi nam legli Levandovski i Gindogan!
                              Last edited by El Nino(9); 28-05-13, 15:59.

                              Comment


                              • Originally posted by DelijaHool View Post
                                Michael Essien will follow Jose Mourinho back to Chelsea this summer, according to reports.


                                Сад Микел може да добије педалу
                                Samo da se resimo te debilcine,najgori fudbaler IKAD!!!
                                Last edited by El Nino(9); 28-05-13, 15:59.

                                Comment

                                Working...
                                X