Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Све је тачно што си написао. Сва тројица имају иговоре до 2016. године, тако да од продаје нема ништа, све су то празне приче.. 99% ћемо купити још једног нападача, како би се ротирала та тројица, али онда ту највише губи Лукаку (који је одиграо много боље ову сезоне и од Тореса и од Дембе Ба).. Тако да контам оне тамо године кад се врати да ће неко да 'лети' . Да л' ће бити Торес или Ба, све зависи како одиграју следећу сезону.

    Comment


    • Sve sve, ali Hulk u Chelsea je velika nebuloza, ne ide mi u glavu taj transfer, nema logike nikakve...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Sve sve, ali Hulk u Chelsea je velika nebuloza, ne ide mi u glavu taj transfer, nema logike nikakve...
        Verovatno zato sto se povezivao i pre sa njima, pa cisto da ga ubace. Znas vec kako to ide.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • А ја прочитао да Мурињо хоће и Ди Марију да доведе...

          Шта има везе Азар,Мата,Оскар,Марин,Мозес,Шурле,Ди Марија,Хулк ...ТУЧЕМО ПО КРИЛУ ! ! !

          Comment


          • Tony,moras malo sire druze da gledas.Torres nesigurna opcija,Ba limitran po meni igrac,a Lukaku je ove sezone pokazao jednu ogromnu varijaciju u svojoj formi,dosta utakmica je on bio druga opcija,tacnije klupa i to zasluzeno mora se reci.Mora jednostavno da dodje neki konkretan ubica koji ce sigurno da odigra dobro 25+ utakmica...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pa rekoh vec da bi mi Rooney bio prioritet, a rekao sam samo mozda da bih isao sa trenutnom trojkom...

              A jel ti mislis da bi vredelo dati 50M za Falcaa, ili za Cavanija 30-40, kolko vec traze...?

              Mislim toliko puta smo se opekli sa skupim napadacima da ja vise ni u koga ne verujem...
              sigpic

              Comment


              • Za Cavania 30-35 nije problem,zaista je fantastican igrac u svakom pogledu i vrijedi tih para,ali nema sanse za te pare da dodje.Za Falcaoa mi je previse 50+ miliona,ne bih dao toliko nikad.Slazemo se da bi Rooney bio ubjedljivo najbolja opcija za konkretno Chelsea i dao bih za njega 35-40 miliona,ne bih preko...

                Nadam se samo da ce ozbiljnog veznjaka dovesti,vrijeme je vise
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Cavani je 60 Tony...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • To u zivotu ne bih dao.......
                    sigpic

                    Comment


                    • Od sest igraca koje je neko naveo, spada i Kedira tj mislim da se Koentrao ne spominje uopste.
                      A taj neki klinac je mislim neki iz Brazila, ili iz J. Amerike barem mi tako zvuci po nazivu kluba.

                      Ok je 50+ za Radamela a za Runija 35-40.... Genijalno!

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Od sest igraca koje je neko naveo, spada i Kedira tj mislim da se Koentrao ne spominje uopste.
                        A taj neki klinac je mislim neki iz Brazila, ili iz J. Amerike barem mi tako zvuci po nazivu kluba.

                        Ok je 50+ za Radamela a za Runija 35-40.... Genijalno!
                        Ko je rekao da je ok,lijepo sam rekao da je previse!?

                        Za ovakvog Rooneya kako ga ja sada dozivljavam ja ne bih dao vise od 40 miliona i kapak,a sto se tice Edinsona jedno 40 je mjera
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pa kolko bi ga ti cijenio da si u Atleticu,doveli ga ljudi za 40 miliona odigro extra dvije sezone normalno da ce mu jos cijena porast.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Comment


                            • Dzon Obi Mikel najgori fudbaler u istoriji profesionalnog fudbala i Celzija......Vreme je da posebni da ispisnicu tom klosaru.
                              Last edited by El Nino(9); 24-05-13, 12:51.

                              Comment


                              • Originally posted by El Nino(9) View Post
                                Dzon Obi Mikel najgori fudbaler u istoriji profesionalnog fudbala i Celzija......Vreme je da posebni da ispisnicu tom klosaru.
                                Хахаха..што тако мислиш? Ове сезоне није у форми, он брате одради свој посао како зна. Коме стигне ногу поломи, украде коју лопту и то је то. ЈЕДАН ЈЕ ЏОН ОБИ!!!

                                Comment

                                Working...
                                X