Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Стефан има јачи шут..хаха

    Comment


    • The Chelsea squad flies to America for our double-header against Manchester City. The first game against City is at Busch Stadium, St Louis, this Thursday, May 23, and second game is at Yankee Stadium on Saturday, May 25.

      The full squad list:

      Petr Cech
      Hilario
      Jamal Blackman
      Paulo Ferreira
      Cesar Azpilicueta
      Branislav Ivanovic
      Ashley Cole
      Gary Cahill
      David Luiz
      Andreas Christensen
      John Mikel Obi
      Nathan Ake
      Ramires
      Frank Lampard
      Ruben Loftus-Cheek
      Eden Hazard
      Juan Mata
      Yossi Benayoun
      Marko Marin
      Victor Moses
      Oscar
      Fernando Torres
      Demba Ba

      Ваљда ће преносити ESPN ..



      Last edited by Avramovic; 22-05-13, 17:10.

      Comment


      • Svi golovi Nanda ove sezone. Jel ste za to da ga prodamo ili da ostane? Imam neki osecaj ako bi smo ga prodali da bi baksuz poceo da daje golove ko pre

        It's blue, what else matters?

        Comment


        • Originally posted by DjordjeCFC View Post
          Svi golovi Nanda ove sezone. Jel ste za to da ga prodamo ili da ostane? Imam neki osecaj ako bi smo ga prodali da bi baksuz poceo da daje golove ko pre

          Ma nema od prodaje Torresa nista,stizy Levandovski ili Kavani. Tu ce da izduva kod Murinja,Demba Ba koji je prosecan napadac.

          Comment


          • Торес има уговор још 3 сезоне и сам је рекао да не жели да иде, а опет код Муриња се никад не зна..Ја бих најрадије дао педалу Демби Ба. Једноставно нема технику за ову екипу Челсија, не кажем да није добар.. али колико само другачије играмо са Торесом. Торес уме и да дода, приђе, тражи лопту.. док Ба стоји на 16 метара и чека,ал зато има нос за гол. Левандовски остаје у Борусији, бар је тако Клоп јуче рекао. Кавани је најближи Челсију тренутно, а и Наполитанци желе Бенитеза..


            Цела епизода има 4 дела..

            Last edited by Avramovic; 23-05-13, 06:42.

            Comment


            • JOSE MOURINHO will fly to London on June 2 – and sign a four-year contract at Chelsea worth £250,000 a week.
              Па добро, милион фунти месечно..није пуно!

              His salary this time is around three times what he was paid when he first arrived at the club in 2004.
              48 милиона за 4 сезоне (ако уопште остане толико)..
              Како да се не запиташ..да ли је Мурињо стварно неопходан, мислим 50 милиона рођаци ?!


              Transfer News:

              Chelsea have lodged an inquiry with Galatasaray about £20m-rated Turkey striker Burak Yilmaz, 27.
              Napoli are believed to want Chelsea's interim manager Rafael Benitez and striker Fernando Torres.
              Former Real Madrid president Ramon Calderon claims forward Cristiano Ronaldo, 28, could be heading to Chelsea.
              West Ham may look at signing Chelsea striker Romelu Lukaku, 20, on loan to partner Carroll, but face competition from Swansea.
              Last edited by Avramovic; 23-05-13, 14:36.

              Comment


              • Iskreno se nadam da necemo ici po Yilmaza i Ronalda, isto tako da Lukaku nece otici u West Ham, tamo moze samo da stagnira, dovoljno je zreo vec za Chelsea, da bude drugi izbor, pa ko zna, mozda se kroz sezonu probije i do prve postave, kao sto je bio slucaj i u West Bromu.
                sigpic

                Comment


                • Sto ne po Yilmaza brate ??? Je l' si misljenja da vam ne treba napadac i da treba dati Lukakuu mesto u timu, ili jednostavno mislis da Burak nije dovoljno dobar za Chelsea ???
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • И ја исто! По стилу игре нам највише одговара двојац Фалкао-Торес, мада како видим највероватније ће бити Кавани-Торес. Што се тиче Лукаку-а, очигледно је да ће опет на позајмицу.. Тако да контам да ће Ба бити трећа опција следеће сезоне, као што је био Стариџ. Да се ја нешто питам, одмах би добио педалу. Једноставно се не уклапа у овај Челси.

                    Comment


                    • Ma koji dvojac brate, Chelsea igra sa jednim napadacem... Osim ako si mislio dvojac - igrac na terenu i back up na klupi. A po stilu igre, Burak je sasvim fit, zver, cak je svestraniji od Falcaa cini mi se, ali dobro Falcao je nesto posebno zaista.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Sto ne po Yilmaza brate ??? Je l' si misljenja da vam ne treba napadac i da treba dati Lukakuu mesto u timu, ili jednostavno mislis da Burak nije dovoljno dobar za Chelsea ???
                        Nekako sam u fazonu da je 20M za njega previse, pritom bi bilo i vise od 20M, lik sad puni 28 godina, bio celu karijeru u Turskoj i tek sad je nesto uradio... Nekako mi deluje da je mozda one-season wonder... E sad, svakako nam treba napadac, ja sam rekao ranije da bih najradje Runija, pre bih njega za 50M, nego ovog za 20M. Ako ne on, onda bih mozda cak i batalio tu poziciju, i dao bih Lukakuu da igra, ne vidim zbog cega nije spreman... A Cavanija i Falcaa ne bih dovodio, mislim da ne vrede toliko koliko traze njihovi klubovi...
                        sigpic

                        Comment


                        • Aha ok, pa jbg nece ga Galata dati za manje posle ovih partija u LS, on je jednostavno razbijao, pa pogledas 20m jeste realno, on ima ugovor jos do 2016. a cenim da se moze dovesti za 15m glat. Jeste, problem su godine, on vec ima 28 godina, nije da tako kazemo dugorocno resenje, ali bio odradio veliki impact na ekipu, takav utisak sticem. I cini mi se da nije one season wonder.
                          Rooney je vec elita, druga je to klasa...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Мислио сам као 'бек ап' .. Ок је Јилмаз, и то је показао ове сезоне више пута,како би се снашао у некој другој лиги то не знам. Али између Фалкао-а, Каванија и Бурака нормално је да бих волео да дође Фалкао или Кавани, зато што су за класу бољи од Јилмаза.


                            Originally posted by Tony_G View Post
                            Nekako sam u fazonu da je 20M za njega previse, pritom bi bilo i vise od 20M, lik sad puni 28 godina, bio celu karijeru u Turskoj i tek sad je nesto uradio... Nekako mi deluje da je mozda one-season wonder... E sad, svakako nam treba napadac, ja sam rekao ranije da bih najradje Runija, pre bih njega za 50M, nego ovog za 20M. Ako ne on, onda bih mozda cak i batalio tu poziciju, i dao bih Lukakuu da igra, ne vidim zbog cega nije spreman... A Cavanija i Falcaa ne bih dovodio, mislim da ne vrede toliko koliko traze njihovi klubovi...
                            Сад у фудбалу ни једног Матића не можеш да купиш испод 50 сома + 10 ...бем ти фудбал
                            Last edited by Avramovic; 23-05-13, 15:16.

                            Comment


                            • Mene tu najvise nervira cela situacija sa Torresom, ne znam sta da ocekujem od njega, mozda bih cak isao i na varijantu da krenemo sezonu sa trojcem Torres, Demba i Lukaku, pa ko se najbolje pokaze... Jer realno gledam, ako dovedemo Falcaa, sta se onda desava sa Lukakuom, sigurno nece igrati obojica u isto vreme, a slati Lukakua na jos jednu pozajmicu nema mnogo smisla, jer opet kad se vrati sledece godine i dalje ce tu biti Falcao, i sta onda Lukaku treba da bude rezerva dok ovaj ne dodje do neke 32. godine... Platili smo ga 20M sa 18 godina, aj sad da mu damo sansu posle ovakve sezone, bukvalno svaku sansu koju su Torres i Demba masili Lukaku je u West Bromu resavao lagano... Ne vidim nijedan razlog zbog kojeg ne bi racunali ozbiljno na njega za sledecu sezonu...
                              sigpic

                              Comment


                              • Mojne da se brines Tony, necete vi juriti Ronalda, tacnije on nece preci kod vas. PSG ili United, ali to nece biti ovog leta.;)

                                Ovaj sto daje vesti za Real je danas spomenuo da Jose hoce sest igraca da dovede u Chelsea. Hulk, Falcao, Schurrle, Fellaini, Mangala i jos neki klinac, e da, Coentrao se takodje spominje. E sad je pitanje sta ce vam Hulkara, jedino da vam krilo igra, mada su tu Mata i Eden. Ne verujem da ima tu nesto, ali kako stvari stoje, Schurrle-a sigurno dovodite.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X