Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najvise je zasluzna za motiv nasih igraca Eva

    It's blue, what else matters?

    Comment


    • Dva najveca Evropska trofeja u vlasnistvu jednog kluba. Ala smo mocni . John Terry, Ryan Bertrand i Eden Hazard ce propustiti mec protiv Evertona.



      Lud je 100%

      Last edited by DjordjeCFC; 18-05-13, 10:54.
      It's blue, what else matters?

      Comment


      • Хахахахахахха!! А погледај ти њих тројицу!!

        Comment


        • Ma uzivaju oni

          Ovo cemo sutra videti na Bridge-u u cast nasoj legendi.

          It's blue, what else matters?

          Comment


          • Schürrle's agent:

            "Andre wants to play for Chelsea next season. We hope for a speedy conclusion of the transfer."
            After the match,Andre Schürrle admitted that the game against HSV Hamburg was very likely his last with Bayer.
            Izgleda da definitivno dolazi ali ipak treba sacekati oficijalnu potvrdu. Sta mislite kako ce se uklopiti u ekipu? Dobar je igrac moze da igra i napadaca. Bice ovo dobar "deal" pod uslovom da dovodjenje Schürrlea ne znaci prodaja De Bruynea jer covek igra odlicno u Werderu, evo na zadnjoj tekmi protiv Nurnberga je zabio 2 gola .

            Pre tacno godinu dana, ta cuvena noc u Minhenu

            Last edited by DjordjeCFC; 19-05-13, 00:40.
            It's blue, what else matters?

            Comment


            • Ne mogu da kazem da sam nesto mnogo pratio nemacku ligu, ono sto sam video od Schurlea je da je dobar igrac, uglavnom na levom krilu, kao neki inside forward? U svakom slucaju mislim isto sto i pre, a to je da nema potrebe za njim, imamo dosta igraca na tim pozicijama, pre bih dao pare za nekog centralnog veznog, tipa Gundogan, mada se prognozira da ce on ostati jos godnu dana u Dortmundu...
              Ne bih voleo da vidim da De Bruyne ode, ali kako stvari stoje upravo ce se to desiti, i vec vidim da ce se za par godina o njemu pricati kao i sada o Maticu, Sturridge-u itd. Previse sam se toga nagledao prethodnih par godina, Chelsea dovede talenta, ne daju mu da igra i cim ode negde procveta...
              Sreca da nismo Matu i Hazarda doveli kao tinejdzere, nikad ne bi postali ovo sto su sada...
              sigpic

              Comment


              • Zalosno je to sto ne dajemo priliku mladim igracima. Ja sam pre za opciju da vratimo De Bruynea ali to se nece desiti, osim ako Mou nema neke planove za njega ukoliko se bude vratio na SB.

                Sastavi za danas: Cech; Ivanovic, Cahill, David Luiz, Cole; Ake, Lamps (c); Torres, Mata, Oscar; Ba

                Subs: Turnbull, Azpilicueta, Ferreira, Christensen, Marin, Benayoun, Moses.

                Jel ovo 4-4-2 ili 4-2-3-1 gde bi Torres igrao po strani?

                Ferreirina poslednja utakmica , verovatno ce uci sa klupe.

                Last edited by DjordjeCFC; 19-05-13, 15:20.
                It's blue, what else matters?

                Comment


                • Ovo mi lici na neki dijamant, Ake zadnji, Lamps i Oscar centralno, Mata iza spiceva...

                  Inace da, to sam bas hteo da kazem, treba sacekati da dodje novi trener pa onda krenuti po pojacanja, mozda Mou ne bude uopste jurio za ovim igracima s kojima se za sada povezujemo...
                  sigpic

                  Comment


                  • Videcemo kakvu je formaciju Rafa spremio za danas. Evo gledam sad da ce biti najverovatnije 4-2-3-1 gde ce Ba biti na spicu a Torres po strani. Pa to kontam i ja da cekaju trenera pa tek onda da dovode igrace.
                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • Lukaku u WBA dao 17 golova, a vi trazite novog napadaca, ccc, stidite se.

                      Sesti strelac lige sa 20 godina, sprda se decko.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Cudni su ovi iz uprave kluba, Lukaku je zver od igraca, 17 golova u PL ove sezone. Sta mislite da zamenimo Dembaru sa Lukakuom? Ne uklapa mi se Ba bas u ovaj tim. Mislim da bi Lukaku bio bolji za nas.
                        Last edited by DjordjeCFC; 19-05-13, 18:55.
                        It's blue, what else matters?

                        Comment


                        • Dobar kraj sezone, obezbedjen direktan plasman u LS, osvojen trofej, moze se reci da je bila solidna sezona. Ne ono cemu smo se nadali i sto smo ocekivali, ali sta da se radi, svakako da se klub krece u napred posle dve prilicno lose sezone. Prakticno je uradjena smena one stare generacije, tu su jos samo Cech, Cole i Lamps kao redovni, Terry je u sustini vec u drugom planu, sto ce se pretpostavljam nastaviti i sledece sezone...
                          Sad je pitanje sta ce biti na leto, iskreno mislim da nam ne treba puno promena, par pojacanja, plus ovi igraci koji se vracaju sa pozajmice i da se dovede kvalitetan trener, sto je najvaznije. Trebalo bi da to bude Mourinho, i s obzirom na promene u ostalim klubovima ja bih ocekivao minimum da se borimo za titulu do samog kraja... Lukakua bih svakako zadrzao u ekipi sledece sezone, zadrzao bih i Dembu iako se nije bas proslavio, ali mislim da nije nikad lako igracima kad dodju u januaru u ekipu, pritom je non stop rotiran sa Torresom, mislim da ce biti bolji sledece godine. Uz to bih postavio Runija kao metu br.1...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by DjordjeCFC View Post
                            Cudni su ovi iz uprave kluba, Lukaku je zver od igraca, 17 golova u PL ove sezone. Sta mislite da zamenimo Dembaru sa Lukakuom? Ne uklapa mi se Ba bas u ovaj tim. Mislim da bi Lukaku bio bolji za nas.
                            Legao bi vam Lukaku kao budali samar , ali on je sam rekao da hoce da ide jos jednu godinu na pozajmicu da sazri jos vise i da se vrati kao zreo napadac .

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Ne mogu da kazem da sam nesto mnogo pratio nemacku ligu, ono sto sam video od Schurlea je da je dobar igrac, uglavnom na levom krilu, kao neki inside forward? U svakom slucaju mislim isto sto i pre, a to je da nema potrebe za njim, imamo dosta igraca na tim pozicijama, pre bih dao pare za nekog centralnog veznog, tipa Gundogan, mada se prognozira da ce on ostati jos godnu dana u Dortmundu...
                              Ne bih voleo da vidim da De Bruyne ode, ali kako stvari stoje upravo ce se to desiti, i vec vidim da ce se za par godina o njemu pricati kao i sada o Maticu, Sturridge-u itd. Previse sam se toga nagledao prethodnih par godina, Chelsea dovede talenta, ne daju mu da igra i cim ode negde procveta...
                              Sreca da nismo Matu i Hazarda doveli kao tinejdzere, nikad ne bi postali ovo sto su sada...
                              Vidi mislim da nam igrac kao Surle treba to je nemacki mentalitet trci 90.min kao onaj Miler iz Bajerna
                              Po meni BA,Mozes,Mikel i Bertran su igraci koji nemaju kvalitet za Celzi gotovo sam siguran da oni kod Murinja nece igrati.
                              Treba dovesti nekog vrhunskog zadnjeg veznog to je problem vec duze vremena.

                              Comment


                              • Chelsea have told Manchester United to name their price for striker Wayne Rooney
                                Како би ово било лепо да се деси..

                                Comment

                                Working...
                                X