Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Kazu iz Valensije da nece prodavati Matu,mada bi on i Pastore fenomenalna pojacanja bili za Chelsea kad bi dosli
    Kada bi dosli Pastore i Mata to bi bilo fantasticno. Jos je Mata krilo, odlicno bi to bilo za Chelsea...
    Pominjao se Mata jedno vrijeme pa se sve stisalo, nadam se da ce ga nekako uspjeti dovesti. ;)
    A ako ne uspiju njega dovesti, onda barem da nadju neko krilo.
    Last edited by bracala; 26-07-11, 17:55.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Samo polako. Neka radi kao i do sada...bez zurbe. ;)




      Joj meni se nikako ne svidja to o izgradnji novih stadiona. Shvatam da bi se tako povecao kapacitet a samim tim i zarada. Ali jos da se promijeni i ime...
      Nekako Stamford Bridge je Stamford Bridge...
      Da, i ja sam protiv izgradnje novog stadiona... Kapacitet novog stadiona bi bio 60 000.A pominje se i da ce Stamford promijeniti ime u Samsung stadion... Ja bih bio zadovoljan kada bi ostalo ovako kako jeste...
      A sto se tice transfera, hitno im treba jos par pojacanja.Pastore dolazi,ali ja mislim da im treba jos jedan vezni,ali mnogo vaznije je krilo.Po meni,dobra opcija bi bio Bale ;)
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by ivan piper View Post
        Da, i ja sam protiv izgradnje novog stadiona... Kapacitet novog stadiona bi bio 60 000.A pominje se i da ce Stamford promijeniti ime u Samsung stadion... Ja bih bio zadovoljan kada bi ostalo ovako kako jeste...
        A sto se tice transfera, hitno im treba jos par pojacanja.Pastore dolazi,ali ja mislim da im treba jos jedan vezni,ali mnogo vaznije je krilo.Po meni,dobra opcija bi bio Bale ;)
        Bale u zadnje vrijeme kuburi dosta sa povredama a kada Redknapp nije htio dati Modrica, ne bi dao ni Bale-a, tako da nista od toga. ;)

        Mata bi bio sjajno pojacanje, valjda ce uspjeti naci zajednicku rijec i dovesti ga.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Gourlay kaze da u narednih 10 dana ocekuju jos najmanje 2 transfera
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by ivan piper View Post
            Gourlay kaze da u narednih 10 dana ocekuju jos najmanje 2 transfera
            Tako je. ;)

            Evo sada citam da je Juventus zainteresovan za Alex-a...cak se pominje i Arsenal.
            Ne znam koliko je to provjereno, lici na jednu od novinarskih lazi.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              pominje se i da ce Stamford promijeniti ime u Samsung stadion
              Mislim da nece biti bas tako, ta ideja za prodaja imena stadiona postoji i za sadasnji Stamford Bridge vec duze vreme i tad je Gourlay rekao da ce novo ime i dalje sadrzati zborove Stamford Bridge.

              U ovom slucaju, verovatno bilo bi Samsung's Stamford Bridge.

              Comment


              • Ja ne bih volio da Alex ode,jer po meni on je odlican stoper,sjajna je alternativa Terry-ju i Luiz-u
                Sjutra direktan prenos Chelsea-Kitchee u 14:30 na SK ;)
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by ivan piper View Post
                  Ja ne bih volio da Alex ode,jer po meni on je odlican stoper,sjajna je alternativa Terry-ju i Luiz-u
                  Sjutra direktan prenos Chelsea-Kitchee u 14:30 na SK ;)
                  Vidjecemo sta ce biti. ;)

                  Ja nemam SK
                  Moracu traziti neki sjebani stream...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by muchosgracias View Post
                    Mislim da nece biti bas tako, ta ideja za prodaja imena stadiona postoji i za sadasnji Stamford Bridge vec duze vreme i tad je Gourlay rekao da ce novo ime i dalje sadrzati zborove Stamford Bridge.

                    U ovom slucaju, verovatno bilo bi Samsung's Stamford Bridge.
                    Pa bas na sadasnji stadion sam mislio,i upravo je on govorio o tome,da je Samsung veoma zainteresovan za kupovinu i da bi se zvao ,,Samsung stadion" ;)
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by ivan piper View Post
                      Pa bas na sadasnji stadion sam mislio,i upravo je on govorio o tome,da je Samsung veoma zainteresovan za kupovinu i da bi se zvao ,,Samsung stadion" ;)
                      Ovo je nesto novo, mozes mi reci gde si to procitao da i ja vidim sta je Gourlay rekao?

                      Gourlay je rekao da Stamford Bridge ostaje u ime stadiona (kao sto sam rekao, Samsung's Stamford Bridge u ovom slucaju) pre tacno, mislim da su dve godine vec, kad je dosao Ancelotti, ali mozda i tri, nisam siguran. U medjuvremenu nista novo nije bilo oko ovo.

                      Comment


                      • Originally posted by muchosgracias View Post
                        Ovo je nesto novo, mozes mi reci gde si to procitao da i ja vidim sta je Gourlay rekao?

                        Gourlay je rekao da Stamford Bridge ostaje u ime stadiona (kao sto sam rekao, Samsung's Stamford Bridge u ovom slucaju) pre tacno, mislim da su dve godine vec, kad je dosao Ancelotti, ali mozda i tri, nisam siguran. U medjuvremenu nista novo nije bilo oko ovo.
                        Evo link http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...-stadiona.html
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Lista 10 najboljih stranaca koji su igrali za Chelsea.
                          http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...h-vremena.html

                          Navijac Chelsea-ja proglasen z najboljeg fudbalskog navijaca u Hong Kongu.
                          http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...ong-kongu.html
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • http://chelseabalkan.com/vijesti/tra...pojacanje.html

                            dobro bi bilo da dodje Dzonson......

                            Comment


                            • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                              http://chelseabalkan.com/vijesti/tra...pojacanje.html

                              dobro bi bilo da dodje Dzonson......
                              Pa ako nikoga drugog ne nadju do kraja prelaznog roka, bolje ista nego nista. ;)
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Mata, Marin, Bastos, ima pojacanja za poziciju krila koliko ti volja. Zamislite dođu i Mata i Marin....
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X