Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bracala View Post
    Mene brine drugi idiot, Torres Fernando. Njega treba prodati ovog ljeta.
    Torres ide tamo gde je i poceo. Dace Bog.

    Inace, sinoc oba "veterana" objasnili neke stvari,
    sto se mene licno tice mogu igrati i do pedesete.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Juce naizgled lagana 3 boda, mada kad sam odgledao highlightse ipak vidim da nije bilo tako lagano, imao je Fulham svojih sansi, ali uglavnom nas je Cech spasavao... Na drugoj strani dosta dobrih akcija, Moses mora da popravi finalni pas, par puta je usrao stvar, a do toga sve odradi sjajno... Luiz kakva golcina, treba ga gurnuti u vezu pa da i cesce gledamo onakve golove, kakav je on potencijal... Terry po obicaju sjajan u vazduhu, ima covek vec preko 50 golova za klub... Lampard bio odlican, nadam se da ce poceti i protiv Liverpoola.

      Novi dresovi su odlicni, nema proseravanja sa crvenom bojom, nekim pederskim V izrazima i sl...
      sigpic

      Comment


      • David Luiz is future Chelsea captain, says John Terry after Fulham win.



        Chelsea offered a 3 year deal to Mourinho worth €10m-€15m per year. Not signed yet but both parties close to an agreement #CFC (le10Sport)

        Evo i jedna spekulacija o povratkom Mourinjo.
        Ja mislim da ce ipak vratiti na Semfor Bridza.;)

        Comment


        • http://www1.skysports.com/football/n...Andre-Schurrle
          sigpic

          Comment


          • Kakvu kontru je istrcao Swift dodao do Kiwomija od vraca u sesnaestercu i Swift natrcava i zakucava i gol, 1:1 predhodno je imao Boga jednu lepu sansu ali je bio blokiran.
            Nathan Ake posle dobro izveden korner zakucava loptu u gol. 2:1 vodi Chelsea na poluvremenu, pred da dobiju korner imali su sansu 2 na 1 desni bek nije dodao do Feruza koj je bio sam u sesnaestercu.
            Drugo poluvreme prepustili smo igru Liverpula imali su oni neki sanse Sincler je pogodio precku, Feruz se ispromasivao nekih 10 suta su zavrsile pokraj gola, po jedna odzemena lopta od Loftus-Chika napravili su vrz njega faula, izveo je to Baker
            pogodio je precku natrcali su na odbienu loptu Kiwomija i Wright mislim da je bio od je sutirao sglavom odbranio je to golman natrcao je na tu loptu Kiwomija i dao je gol ali je ponisten zbog nepostojeckog ofsajda, u sudiskom nadopoluvanje Wright je napravio ociglednog penala ali sudija nije svirao. Sve u svemu odlicna pratija su odigrali momci, posebno Swift. Pobedili smo Liverpula ukupnim rezultatom 4:1. U finale cemo igrati protiv Norwich.
            Last edited by DeMoN17; 19-04-13, 21:47.

            Comment


            • To je to, 2:0 i 2:1, rutinski. Aj valjda ce mladi odbraniti FA Cup kad vec stariji nisu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ne znam videcemo, ne znam koje data igraju, ako igraju ovako kako protiv Liverpula sasvim sigurno je da ce ga odbraniti.

                Comment


                • Sjajni su mladi, 4 finale u 5 godina cini mi se, stvarno svaka cast, dominacija, steta sto niko ne dobija sansu u prvom timu...

                  Nego, sta sutra ocekivati? Rafa ce konacno imati podrsku sa tribina ... Brine me ova promenljiva forma Liverpoola, uvek tako igraju nereseno protiv nekih debila i onda se vade u derbijima, mada su ove sezone ocajni protiv timova iz gornjeg dela tabele... Valjda ce tako i ostati, i nadam se da ce Rafa izvesti istu ekipu kao i protiv Fulhama, bice pogubno ako stavi Torresa u prvu...
                  sigpic

                  Comment


                  • Neka stavi Torresa, da mu Agger krkne jedan lakat...

                    Ne znam sta da vam kazem, ja sam optimista pred derbi, valjda je to zato sto ne ocekujem nista do kraja sezone, mi nemamo nikakav pritisak, a vi bogami imate, plus sto mi igramo dobro u poslednje vreme, samo eto, ne mozemo da damo gol...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Sjajni su mladi, 4 finale u 5 godina cini mi se, stvarno svaka cast, dominacija, steta sto niko ne dobija sansu u prvom timu...

                      Nego, sta sutra ocekivati? Rafa ce konacno imati podrsku sa tribina ... Brine me ova promenljiva forma Liverpoola, uvek tako igraju nereseno protiv nekih debila i onda se vade u derbijima, mada su ove sezone ocajni protiv timova iz gornjeg dela tabele... Valjda ce tako i ostati, i nadam se da ce Rafa izvesti istu ekipu kao i protiv Fulhama, bice pogubno ako stavi Torresa u prvu...

                      Ne znam sta da ocekujem, a vjerujem da ce ono stajsko djubrivo povuci neke voimja oca poteze. Garant ce krenuti sa Fernandom od prve minute a ovaj ce se raspasti negdje do desete i Ramires na krilu. Samo da se ne izgubi. Ne bi me cudilo da promasimo 2-3 nestvarne sanse i onda ga primimo. Joj kakav raspored imamo, nista gore nam ni Wenger licno ne bi sastavio od ovog trenutnog.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Zivoj legendi danas trebaju 2 gola da stigne Tamblinga na broju 202 i da se popne na 4. mjesto najboljih strijelaca u istoriji PL.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Cech; Azpilicueta, Ivanovic, David Luiz, Bertrand; Mikel, Ramires; Oscar, Mata, Hazard; Torres.
                            Bez Lampsa i JT-a i sa Torresom od prve, aplauz.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Kakav je to car...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Igra mu Lamps protiv Rubina citavu utakmicu, a ovako vaznu utakmicu ce gledati s klupe i grickati nokte. Kako ogavna licnost i pojava Rafa Benitez.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X