Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Pa nisam bas siguran, ne mislim da ce u United, ali nisam siguran da hoce u Chelsea, pitanje i da li cemo igrati LS a onda kolko trazi Atletico za njega, nekih 50-60? Uopste me ne bi cudilo da ostane...
    Ma neozboljno mi je pricati da necete ici u LS. Mislim, razumem, to je Benitez, ne voli vas, ali Totsi ce u svom stilu implodirati sada na kraju i to je to.

    Falkao moze samo u Siti ili kod vas, a vec sam pisao da vi imate mnogo bolju startnu pregovaracku poziciju - jer im mozete ponuditi Toresa, produziti pozajmicu Kurtoe itd...
    sigpic

    Comment


    • Cim sam danas vidio da ce izgleda doci Schurrle znao sam da ce biti bura negodovanja na ovoj temi,ali kao sto bracala rece odavno se "cezne" za njim tako da je bilo i ocekivano da ga konacno dovedu.Tako sam i ja proslo ljeto bio nezadovoljan dolaskom Marina,a on je pokazao i zasto,jeste da nije dobio priliku kako treba,ali nije ovo za njega....

      Meni je inace najvece razocarenje sezone ovaj Oscar,na pocetku mi se ucinilo da je bas dobar ali kako je sezona odmicala on je sve gori i gori,ja prosto ne mogu da se sjetim njegove dobro odigrane utakmice u ligi,jedno veliko nista.

      Moram da se nadovezem i na ideju Tonya o 4-3-3 i Robertu Lewandowskom,pa covjece nemoj to da mi radis
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Sto? Daj malo pojasni
        Ne kazem ja da je to savrseno, ali ni ovo sad sto igramo mi ne uliva neko poverenje... Lewandowski za manje od 20M je po meni odlicna investicija, jeste Falcao bolji, ali oni ce traziti 60... Mada bi meni najpre igrao Lukaku, ali znam da se to nece desiti, pa sam zato rekao Lewa...
        Za Oscara se slazemo, osim golova u LS, nista nije uradio... Jeste kreativan igrac, ima odlicnu tehniku i pas, ali trenutno su Mata i Hazard mnogo ispred njega...
        Marina ne bih jos otpisivao, nije covek dobio postenu sansu, povrede i Rafa mu unistili sezonu...
        sigpic

        Comment


        • Andre Surle iz Bajer Levrkuzena gotovo je sigurno igrac Celzija.

          Comment


          • Originally posted by El Nino(9) View Post
            Andre Surle iz Bajer Levrkuzena gotovo je sigurno igrac Celzija.
            Kakva azurnost
            Ne kapiram ovo pojacanje, ali me od vas nista ne cudi. Jos samo Isca da dovedete...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Ma ta 4-3-3 formacija je vrlo teska za postavku,morali bi potrositi barem jos jednu sezonu dok bi to licilo na nesto(primjera cu ti navesti koliko hoces),a i vrlo je tesko sklopiti tu trojku BTB veznjaka koja bi funkcionisala kako treba,iskreno ta ideja mi se ne svidja,mada subjektivan sam sta da ti kazem.Sto se tice Lewandowskog ne znam sta da ti kazem,on u meni nervozu izaziva,ne svidja mi se nikako,mnogo mi je lagan nekako.Chelseau bas treba neka zvijer u napadu,a ne neka pegla od igraca koja ce da mi moje zivce povadi sa svojim promasajima sa pola metra,znam da mislis na pare,ali skoro sam siguran da bi on bio lose rjesenje za Chelsea,slazem se da je bolja onda varijanta da se vrati Romelu....

              Oscar je kreativan,ali Chelsea od te njegove kreativnosti nije vidio skoro nista,bas je tanak bio ove sezone u ligi.Marin je i u Werderu bio cesto povrijedjen,ne znam zasto su mislili da ce biti drugacije ovdje,ako jos dodje Schurrle Marin se nece naigrati sigurno ;)
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Prelako uzeta 3 boda a to treba ovoj ekipi. Luizova sutina iz picke materine objasnila. Mislio sam da ce Ramiresa odmoriti, covjek je odigrao pa skoro punih 6 u nizu, previse i za takvu mazgu. Njegovo nenormalno trcanje ce nam trebati protiv Liverpoola za vikend. Vrlo vazna pobjeda, bez panike u posljednjim minutama i bez primljenog gola sto na kraju moze biti presudno. Mata odigrao 60 utakmica dosad, Oscar 65, Eden 64... mnogo, pogotovo za ovu posljednju dvojicu kojima je ovo debi u ovako zahtjevnoj ligi. Na Anfieldu samo da ne izgubimo, bitan nam je svaki bod a njih nismo dugo dobili. Do kraja se ne zna koja utakmica nam je teza. Pakao, ali bas pakao. KTBFFH!
                Last edited by bracala; 17-04-13, 22:08.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Tacno tako mnogu lesne bodove, Ramires je ovoj utakmicu mogu da kazem bio odlican, ali me je Moses iznervirao nije pogodio niti jedan centarsut, Torres solidan, Kapiten Kapitenski 2 gola, za Luiz samo mogu da kazem golcina, Azar video se da mu fali odmora jebi ga nije dodao jedan pas tacan, Mata odlican i kog njega se videlo umor, Lampard s kakve dijagonale je proigravao saigrace. Sa Liverpul ce biti pakleno tesko, ali mozemo do bodove jebi ga pa nismo odavno pobedili tamo.

                  Comment


                  • Dresovi za sledecu sezonu. Jednostavni su i meni super izgledaju. Nadam se da cemo imati vise srece u osvajanju trofeja nego sa trenutnima .









                    Last edited by DjordjeCFC; 18-04-13, 10:36.
                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • Podsjecaju na one iz sezone 10/11.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Da, jako su slicni, ali ovi su mi nekako lepsi.
                        It's blue, what else matters?

                        Comment


                        • Meni su ljepsi jer nemaju crvene boje na sebi.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Dres je odlican,al kad sam video Mikela u njemu pao mi mrak na oci zar je moguce....da ce taj debil ostati u kubu i ovog leta?

                            Comment


                            • Zadnji put je zabio dok su jos Srbija i Crna Gora bile u zajednici, ali nije Mikel toliki krs od igraca. Problem je sto nema boljeg pa te onda nervira. Mene brine drugi idiot, Torres Fernando. Njega treba prodati ovog ljeta.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ovaj je i mene nadjebao

                                Dobar je Mikel za sada, odradjuje dobar posao na sredini kada je u tandemu sa Ramiresom. Nema potrebe da ga napadamo...
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X