Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam druze da je sramota,ali sam izgubio opkladu i mora se...

    DW ti je rekao sve,a jos bi samo dodao da sto se tice Lukakua,mislim da u ovakvoj konstalaciji snaga u napadu,on nije ni potreban,barem ne trenutno

    Evo sta je receno za Pastorea

    http://chelseabalkan.com/vijesti/tra...u-chelsea.html
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Vrlo je moguce da ce da dodje, jer Celsiju takav igrac treba a Zamparini verovatno nece da pojaca nekog rivala iz Kalca. Ako ovo odrade bice odlicno s obzirom na to da je kud i kamo bolji igrac od Modrica.
      Konacno da ovo neko kaze,a ja se slazem s tobom 1000%
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nista Lukaku nije bolji od Sturridge-a...bar je to neko moje misljenje. A ako Torres i Drogba budu igrali kako znaju,mislim da je Chelsea glavni favorit za titulu.

        I ja se slazem da je Pastore bolji od Modrica

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Vrlo je moguce da ce da dodje, jer Celsiju takav igrac treba a Zamparini verovatno nece da pojaca nekog rivala iz Kalca. Ako ovo odrade bice odlicno s obzirom na to da je kud i kamo bolji igrac od Modrica.
          Evo S-Nash da se slozim s tobom.
          U pravu si svakako...a ima logike to sto si rekao da ovaj ne zeli ojacati nekog rivala, pa se nadam da ce ga dovesti uskoro.

          EDIT: AK-47 - Svakako odlicne vijesti, nadam se da ce ga sto prije dovesti. ;)

          Ljuba90 - Lukaku je dosta fizicki jaci od Sturridge-a i on je pravi spic, zeljeli su ga dovesti vjerovatno jer ce Anelka ici. Ja ocekujem da Anelka ode u zmskom prelaznom roku ako ga ne prodaju do karaj ovoga...
          Sto se tice Drogbe i Torresa, ja bih bio najsretniji kada bi oni zaigrali onako kako mogu.
          Ali rano je jos uvijek govoriti o tituli i ostalim stvarima...samo polako, lagano pa cemo vidjeti sta ce se desiti. ;)
          Last edited by bracala; 24-07-11, 18:57.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment




          • Kalou doing his thing.....

            Joj Bosingwe..........
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post


              Kalou doing his thing.....

              Joj Bosingwe..........
              Joj Kalou-a...kako parla engleski...David Cameron
              Kakav glas ima Drogba jbt...

              Bosingwa i njegove 3 obrve.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Mumi,ja mislim da je Sturridge raznovrsniji igrac od Lukaku-a. Cini mi se da bi mogao u buducnosti da bude bolji,bas zbog toga. A i zasto trositi pare,kada u svom dvoristu imate podjednako talentovanog igraca Bolje te pare od Lukaku-a dodati za jacanje veznog reda,tj krilo i Pastorea

                Comment


                • Lukaku je sa svojim stilom igre i fizickim predispozicijama idealan spic za PL. Ono sto je sigurno je to da on Celsiju trenutno ne treba. S obzirom na to da ce Boas koristiti krila u kojoj god formaciji bude igrao, Celsi mora da kupuje krila, ja ne znam sta ce njima spic trenutno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nazalost,one godine kada se Mou odrekao igre sa krilima i odlaskom Duff-a i Robbena,Chelsea osim Maloude nije kupovao takve igrace,ali ce se Boas morati snaci sa ovim sto ima...

                    Lukaku nije bolji nista od ovih napadaca koje Chelsea ima,ali bi mogao biti koristan u narednom periodu...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Da vas ne citiram bezveze, pa cu ovako.;)

                      Svi ste u pravu! Za ovaj prelazni rok Chelsea kad bi doveo Pastorea i jedno prodorno krilo to bi bilo odlicno, dosta za ovaj prelazni rok.
                      A sto se tice Lukakua, Chelsea njega zeli u slucaju prodaje Anelke, a Drogba naredne sezone puni 34. godine, i on bi zavisno od forme igrao...Onda bi napadaci u buducnosti bili Torres-Sturridge-Lukaku. Lukaku bi u naredne 2-3 godine mogao biti od velike koristi, kada Drogba 100% nece igrati, nece biti Anelke...ali zasada Lukaku nije toliko neophodan za Chelsea.

                      Idealno bi bilo dovesti Pastorea i krilo, Pastorea ce najvjerovatnije i dovesti, krilo bi bilo izvrsno, ali koga dovesti???
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • ja mislim da nema potrebe da se dovodi Lukaku... Po meni,mislim da bi najbolja opcija za krilo bio Bale ;)
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by ivan piper View Post
                          ja mislim da nema potrebe da se dovodi Lukaku... Po meni,mislim da bi najbolja opcija za krilo bio Bale ;)
                          Leva strana Chelsea nije problem, problem, i to velik problem, je desna strana. Levoj strani popunjavaju igraci kao Cole (ofanzivni bek), Malouda, Zhirkov, Bertrand, Van Aanholt (jos jedan ofanzivni bek). Desno krilo Chelsea jednostavno nema, jedino je Bosingwa ofanzinvni bek, i Ferreira vise defanzivni bek. Bane Ivanovic je svakaku tu, ali on nije resenje za to, bolje je da ide u sredini odbrane.

                          A kao sto svi znamo, Bale je levo krilo, to sto je precenjen igrac uopste nije ni bitno.

                          Comment





                          • hhahah ovaj drugi gol izgleda malo smesno....

                            Comment


                            • Originally posted by amare@stodermaire View Post



                              hhahah ovaj drugi gol izgleda malo smesno....

                              Jbg, ide na dusu golmanu. ;)

                              Boas zadovoljan igrom u zadnjoj utakmici. Pohvale za mladog McEachran-a.
                              http://www.chelseafc.com/page/Latest...400644,00.html
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...-u-africi.html
                                svaka cast Drogbi...

                                http://www.chelseabalkan.com/vijesti...e-pobjede.html
                                pa ipak nije bila neka jaka ekipa....

                                Comment

                                Working...
                                X