Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Momci vec nakon 15 minuta imaju 2:0 protiv Juventusa. Na korak od polufinala NextGen-a. Baker pod precku sa 20 metara i Kiwomya iz kontre. Sigurna igra, protok lopte, totalna dominacija.

    edit: Gotovo poluvrijeme. Na veoma losem terenu momci igraju lagano od noge do noge i pored 2 komada bilo je jos sansi. Juventus tek u zadnjih 10 min uspio preci centar i malo osjetiti loptu. Ne znam sta se treba desiti pa da ne prodju u polufinale. Prelako igramo, nije ovo maksimum a protivnik nemocan.

    edit2: U nastavku je Juventus stisnuo s presingom sto je i logicno. Imali stopostotnu ali Blackman sjajan bio. Nakon toga smo imali problem iznijeti loptu, ali u principu Juventus nije mnogo toga stvorio. Dali nam gol iz prekida. Na kraju ipak Feruz donosi polufinale iz kontre, a Baker stavlja pecat sa svojim drugim golom. Iskidao danas. Odigrao kapitenski. Znaci 4:1, sigurno i sa stilom. Inace, moguce da u polufinalu NextGen-a budu sva 4 engleska tima, mada ne vjerujem da ce tako biti.
    Last edited by bracala; 17-03-13, 14:25.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • (4-2-3-1): Cech; Azpilicueta, Cahill, Luiz, Cole; Ramires, Lampard; Moses, Mata, Hazard; Ba.

      Subs: Turnbull, Ivanovic, Terry, Bertrand, Mikel, Oscar, Torres.
      Spoiler



      Taman nakon sto je Demba slomio nos i poceo nositi masku, evo ga i Torres.

      Ajde odigrajte ovo muski, odigrajte kao danas mladi i da se uzmu 3 boda.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Perfekcija od dana. Mladi prosli dalje, Chelsea dobio, Lamps zabio. Bas sam uzivao u ovoj pobjedi. Leprsava igra sa mnogo sansi, pozadi sve dotegnuto. Neka je Lamps ovo zaokruzio na 200. Obara on rekord do kraja sezone, to je jasno ko dan. Eden i Mata se igrali, saradnja odlicna. Eden je nedavno izjavio kako je srecan u klubu i to se vidi. Mogu misliti koliko ce tek dominirati i uzivati kad nas preuzme neko ambiciozniji na kraju sezone. Moracu kasnije naci neki klip da se prisjetim svih njegovih atraktivnih poteza i da uzivam. Demba se isfulao. Da li je to od prevelikog druzenja s Torresom, ne znam, ali ne smije mu se ovo vise ponavljati. Samo da ona Luizova povreda nije ozbiljna, bio je odlican danas.

        Opet smo na 3. mjestu, Spursi kiksali sto je odlicno jer ih ceka tezak raspored. Strahovao sam za danasnji mec, ali samo neka me demantuju.

        I de ljudi pisite, pricam ovdje sam sa sobom. Nije normalno nikako.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Jes da navijam za United ali ono zanimljivo mi vas je gledati, pogotovo posle 3 uspavanke koje sam gledao, ova vasa mi dosla kao budali samar!

          Bas ste dobro odigrali danas!
          Sta vam je sve odbranio Jusi ili sta ste sve promasili to nije normalno Dembara mora da prestane da se druzi sa Toresom ali stvarno . Krivo mi sto Bane nije u prvoj ali dobro. Kako cete vi imati dobar tim kada vam dodje normalan trener i uz jos par korekcija.. Hazar, Mata, Lamp. Sprdnja. I jos Lukaku kada se vrati a joj .

          Lampsu je mislim ovo sezona zivota! Sto Teri ne igra? I sta je sa Marinom? ponovo..

          ps: Jedva cekam nas revans ;)
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Odlicna tekma danas, samo mora zavrsnica da se popravi... gde bismo bili da nije Franka jbt. Kakav igrac, jos samo 3 gola da obori rekord, trebalo bi do kraja sezone...
            Demba moram da kazem da osim prvih par tekmi me uopste nije impresionirao, ok, imao je povredu, ali ipak se ocekivalo vise, pogotovo danas je morao da postigne gol, ona sansa na pocetku posle Lampardovog pasa, ali sta je tu je.
            Hazard i Mata apsolutno kidaju, jedva cekam sledece sezone da ih gledam, samo da se resi pitanje napadaca, jer ovako vise ne moze...
            sigpic

            Comment


            • Kao sto sam sve promasio za Beniteza jer sam mislio da bi mogao da bude dobar na klupi Chelsea,tako sam pogodio za Dembu,nikad taj nije bio neka klasa i on je igrac za zamjene nekog ozbiljnom liku koji ce nadam se doci naredne sezone.Covjek je danas promasio 3-4 zicera jbt...

              Mata isto dobar danas kao i vecina ekipe,Lamps tata najveci,Hazard se danas igrao,fantazija je ono sto on moze,puca od samopouzdanja...kakve bombe ima u obje noge,ono nisam vidio dugo vremena od nekog igraca,skoro jednako dobro suta desnom i lijevom

              Dobro je sto je Tottenham dobio Arsenala onda zbog rasporeda,znao sam da ce ovi da pocnu da kiksaju,a da bi Arsenal trebao zbog laksih utakmica da pocne da dobija.Sada treba probati ici na drugo mjesto,igra se dobro i treba pokusati,kad bi dosao jos neki trofej od ova dva bilo bi odlicno
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Evo golova mladih.

                Spoiler
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Zavrsavamo drugi, zapamtite ovaj trenutak.

                  Comment




                  • Falcao signing a photoshopped picture of himself in a Chelsea shirt
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma ne mora to apsolutno nista da znaci.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ne mora, ali je dobra sika

                        Comment


                        • Chris Cohen ‏@Chris_Cohen 24 Mar
                          Heard from a very reliable source that Jose and Abramovich met for talks today.. Excited! #bringbackthespecialone
                          ZolaFan ‏@25chelsearules 24 Mar
                          Hearing there was a meeting between #CFC and mourinho last night.
                          Trener mladog tima Porta:
                          Spoiler

                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Vraca se veliki Mou, to je vec svima jasno
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Ako se to ozvanici, bice ludilo. To znaci da su se Abram i Mou slozili, to znaci da je samo nebo granica.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • To bi bilo najbolje moguce resenje, ako se ispostavi kao tacno, svi, ali SVI nek pocnu da se plase na vreme

                                Comment

                                Working...
                                X