Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komjuniti Sild - izgubljeno
    Super Kup Evrope-izgubljeno
    Liga Sampiona-izgubljeno
    Premier Liga-izgubljeno
    SP za klubove-izgubljeno
    Liga Kup-izgubljeno
    --------------------------

    Comment


    • Brat Luiz u istom trenutku na terenu i na tribinama

      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Sto se tice same tekme, ona je izgubljena na Bridge-u. Sami smo se pobijedili. Batigol, stvarno nema potrebe da nakon svake izgubljene utakmice ili ispadanja iz nekog takmicenja, dodjes ovdje i stavljas kvakice na tu svoju listu otpisanih trofeja. Mislim, shvatili smo sta hoces reci. Sezona za zaborav. Brzo ce se ovo zaboraviti samo da vidim Debelog kako odlazi, ne mogu ga vise ocima smisliti a sinoc je objasnio sa izmjenama. Trebalo je jos samo da izvuce Cecha a ubaci Turnbulla pa da pokaze jos koji sahovski potez. Ono sto me mnogo raduje su vijesti da se Mou i Roman nalaze negdje na sredini i da bi Mou mogao ponovo doci na Bridge. Kakav bi to dan svjetlosti, nade i radosti bio. Pored toga, ohrabrujuce je da se pominju i ostala propisna imena (Simeone, Zola, Spalletti...) sto je svakako obecavajuce.

        Jebes sinocnju utakmicu i trofej, trofeji ce doci a ova sezona ce se vrlo brzo zaboraviti. Hocu da kazem da mi je Eden Hazard u ocima porastao 10 puta nakon utakmice. Iako ce moralisti smezurati facu svaki put kad pogledaju snimak, ono sinoc je samo dokaz da Eden nije dosao samo da nabija licnu statistiku i da gleda da se ne povrijedi, vec da na neke stvari ne moze gledati ravnodusno i bez trunke emocije i da mu je stalo do ovog kluba. Najvise prosipanja iz supljeg u prazno ima od navijaca rivalskih klubova a navijaci Uniteda prednjace sto mi je potpuno razumljivo. Da mi odmah ne ulijecete u post, ne mislim na navijace tog kluba sa ovog foruma. Kazu borci za djecija prava da je Eden udario dijete... Ajde da krenemo redom. Dijete? Dijete je neko sa 12, 13 godina. Sve preko toga su tinejdzeri a onaj balavac uskoro puni 18 godina i nikako nije dijete. Ako mu pogledas njegovu mwa frizuricu jasno je da je rijec o otkachenom balavcu pod uticajem pubertetskih hormona, debelom baji koji je odlucio prosipati ulicne fazone sirokim narodnim masama. Kazu da je on sin jednog od direktora Swanseaja, nista me ne bi cudilo. S druge strane, Hazard nije igrac sa 28 godina pa da se kaze da je zrela osoba (iako i zrele osobe u afektu svasta urade), taj isti Hazard je stariji samo 4 godine od nastradalog i nevinog i nije neko ko je prozivio sve i svasta i ko ima veliko iskustvo iza sebe.
        Jasno se vidi da je isao da udari loptu a ne krmka. Da je htio udariti junca, udario bi ga tako da se ovaj ne bi ni podigao (a tako bi nas sve postedio svoje frizurice i zvalja balavih). I sta kog kurca on ide na loptu kad je Eden bio na metar od nje? Nemas ti sta traziti kada igrac ide po loptu a ona je na metar od njega. Prvo mu je ispala lopta, Eden se poceo saginjati da je uzme a onda se nevini momcic onako mucki i pickasto cijelim svojim mlohavim tijelom bacio na loptu kao ranjenik u partizanskim filmovima, Eden ceka sekundu-dvije ne bi li se ovaj pomjerio a onda izbija loptu sto se vidi na gifu. Zakacio ga jeste jer je prosto nemoguce da ne zakacis onolikog bolida ali sama Edenova namjera je potpuno drugacija. Mnogo je mlad i neiskusan i zbog ovoga ga nikad necu osudjivati makar dobio 10 meceva bana a dobice jer kako Barton rece, u svom stilu: "Uradio je logicnu stvar iako ce ga lincovati zbog ovoga. Pogrijesio je sto ga nije udario jace."

        I sam Laudrup je izjavio da ovo nije trebalo da se desi ali i da je mali junac trebao pustiti loptu Edenu jer je ovaj bio vec na korak od nje. Mnogo ih je stalo u Edenovu zastitu i zaista su nastojali biti objektivni za razliku od licemjernih jadnika.

        Spoiler
        Owen na twitteru:
        "I maintain my opinion from last night. How people can claim Hazard assaulted a kid is embarrassing?"
        Pat Nevin:
        "The ball boy got one job and his job is to go and give the ball back. What does he do? He keeps the ball. I have to say I was absolutely amazed this morning to find he's 17. Not 12. Not 13. He should know what his actions should be in that situation. His behaviour was disgraceful."
        Steven Pienaar:
        "I'm not saying its the correct thing to do but when in the heat of the moment you just want the ball."

        In October, Oldham midfielder Lee Croft was falsely accused of racially abusing a ball boy at Sheffield United, but the PFA's Taylor said he did not think there was a particular issue with the pitchside role.

        "Ball boys are part and parcel of the game, to keep things moving. That didn't happen last night and the frustration erupted. I hope it's an isolated incident and we can move on," he added.
        He said Hazard, who would normally receive a three-match ban for violent conduct, did not necessarily deserve a lengthy ban.

        "He may well miss further games although I think he'll be sorry enough so there shouldn't be anything over and above what is expected for such an offence," he continued.
        "I don't believe Eden Hazard had any intent to injure the ball boy whatsoever. He wanted to get the ball back and took the wrong action."
        Bale:

        "Unbelievable decision by the referee to send Hazard off but congrats to Swansea. Who'd have predicted this final?
        Last edited by bracala; 24-01-13, 13:28.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Cekaj ti opravdavas da profesinalni fudbaler onako sutira decaka , pa daj molim te

          Comment


          • Originally posted by aleksaVP View Post
            Cekaj ti opravdavas da profesinalni fudbaler onako sutira decaka , pa daj molim te
            Hajde zivota ti ne moralisi nam ovdje i ne seri,idi negdje drugo pa se pravi pametan
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Azar Seljacki Kantona

              Comment


              • Vi zovete ovo udaranjem?

                Udaranje lopte je sigurno, a djecak je idiot teski.
                sigpic

                Comment


                • Mumi, ajde okaci te statuse sa tvitera na "komandant", cisto da vide ovi hejteri sta bi drugi uradili u toj situaciji.
                  Ja sam sinoc objasnjavao tamo sat vremena zasto je Hazard to uradio(mada to cak i nije bio udarac) i da ga podrzavam u potpunosti, ali dzaba sve, ne moze se sa hejterima pricat normalno.


                  @Reise
                  I ti isto to prenesi tamo, tu se tacno vidi da je gurnuo loptu.
                  Ovako se lopta ne odbija od tijela nikako.
                  Last edited by Drunken Whaler; 24-01-13, 17:15.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ko je gledao utakmicu vidio je kako je mali bezobrazan,ljudi vidjeli klip i par skandaloznih snimaka,izjava,naslova i ostalog i odmah se prime.Naravno tu su bile i ocajne facebook sale i ostalo,ja bih ga na sake docekao,mali kreten...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ko je gledao utakmicu vidio je kako je mali bezobrazan,ljudi vidjeli klip i par skandaloznih snimaka,izjava,naslova i ostalog i odmah se prime.Naravno tu su bile i ocajne facebook sale i ostalo,ja bih ga na sake docekao,mali kreten...
                      Sto je najgore mali je najavio na tviteru da ce da pravi gluposti da bi zadrzavao vrijeme.
                      Ali ovi jedva docekase da napadnu Hazarda.

                      Slusaj ih, prosipaju neke price kako su srecni sto nije dosao kod njih

                      Hazard majstor, jos drazi mi je sad.
                      Zamisli da niej ono uradio, nego da je cekao malog i molio ga da ustane i da mu da loptu. Tu bi se vidjelo da ga boli i za pobjedu i za klub i za sve. Ovako se dokazao.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Mumi, ajde okaci te statuse sa tvitera na "komandant", cisto da vide ovi hejteri sta bi drugi uradili u toj situaciji.
                        Ja sam sinoc objasnjavao tamo sat vremena zasto je Hazard to uradio(mada to cak i nije bio udarac) i da ga podrzavam u potpunosti, ali dzaba sve, ne moze se sa hejterima pricat normalno.
                        E buraz, ne osjecam nikakvu potrebu da se pravdam nekome. Jasno se vidi da je izbio loptu, a sta ce hejteri misliti savrseno me ne interesuje. Kad malo bolje razmislim, boli me kurac sta ce oni reci ili napisati. Ako je tacno ovo da ce Eden biti samo 3 meca van terena, to je odlicno. Ma koliko god da bude, manje-vise nam je i nebitno.
                        Last edited by bracala; 24-01-13, 17:28.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Realno Hazard nista pogresno nije uradio, jbg zakacio klinca, ionako je mali zasluzio, i zbog ponasanja i zbog frizure...
                          I onda neko dodje i kaze "vi opravdavate udaranje decaka?" Prvo, kog decaka? Pa nema 10 godina, ima skoro 18, i pritom je nevidjena picka od lika...
                          Ali dobro, sta je tu je, sledi neki ban za Edena, nadam se ne dugacak, ali sto je najgore, kao sto Mumi kaze, sad smo u fazi da je i nebitno na koliko ce biti banovan jedan od nasih najboljih igraca. Stvarno steta da smo dotle dosli. Steta za poraz od Swansea-ja, sinoc nisam gledao, po komentarima vidim da je bio klasican dosadan remi, jbg, tesko je na Liberty-ju, ali kod kuce smo izgubili ovo polu finale...
                          Ostaju nam FA Kup i LE, ja se nadam da cemo ici na trofej u oba takmicenja, u ligi deluje da ne mozemo ni gore ni dole, treca pozicija nam je manje vise zagarantovana.
                          sigpic

                          Comment


                          • Hahah, ne mogu da vjerujem
                            http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...play-here.html
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Comment


                              • Spoiler


                                Meni je i dan-danas skroz normalno da i dalje ne mogu povjerovati sta je ovaj covjek postigao kad vidim ove brojke. Jebeni genijalac! Neka postigne jos ovih 7-8 golova i imacu osjecaj ko da smo osvojili trofej.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X