Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo jedan ne tako lep bozicni poklon...

    Lampard will leave Chelsea in the summer, agent confirms
    Navodno se pored Lacija i LA Galaksija spominje Junajted kao moguca destinacija Lamparda.

    EDIT:

    Chelsea DO want Lampard after all

    Frank Lampard could still be a Chelsea player next season despite his agent confirming he will Stamford Bridge, with a source suggesting negotiations over a new deal have reopened with the club

    Source: The Independent
    Monday, 7 January 2013 07:17
    Last edited by Sir Giggsy; 07-01-13, 08:28.

    Comment


    • Ko jebe agenta, ne zna covjek sta capri
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment




      • Bio covjeku rodjendan prije 2 dana... Neka mu je sa srecom, da nakupi jos mnogo asistencija i golova, da uzme mnogo trofeja i da proslavi jos mnogo rodjendana u plavom dresu.



        Debeli je rekao da ce pored Dembe dovesti jos dva igraca. Fellaini se pominjao a izgleda da on ima klauzulu u svom ugovoru.

        Spoiler
        Everton midfielder Marouane Fellaini has a buyout clause in his contract that could lead to him leaving the Goodison Park club.

        The club has refused to comment on reports that the midfielder has a £22m release clause in his contract.

        The Merseysiders insist they never divulge confidential arrangements of player contracts.
        However, there is a fee that could trigger a deal - but it is believed to be higher than £22m.

        The 25-year-old Belgian has been linked with a move to Chelsea and Manchester United.

        He has emerged as a central figure in Everton's impressive season, scoring nine goals to date.

        The £15m signing from Standard Liege extended his contract in November 2011, signing a five-year deal to keep him at Goodison Park until the summer of 2016.
        Last edited by bracala; 09-01-13, 11:01.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Iskreno se nadam da necemo dovesti Fellainija, stvarno ne vidim potrebu za njim. On je procvetao ove sezone na poziciji poluspica u Evertonu, dok je prethodnih sezona bio solidan kao centralni vezni ali nista vise od toga. U Chelsea-ju mislim da on ne bi mogao da igra iza napadaca pored svih ovih talenata, a bilo bi glupo dovesti ga zbog dobre forme na toj poziciji i onda ga vratiti na zadnjeg/centralnog veznog i ocekivati da nastavi sa sjajnim partijama...
          sigpic

          Comment


          • Ja sam kacio analizu o njemu, kako je igrao na poziciji centralnog veziste i sada kada je u ofanzivnijoj roli, nije on samo bio solidan vezista pre, bio je vrhunski vezista koji je sada prebacivanjem malo napred pokazao koliko je svestran igrac. Mislim da je suvisno reci koliko on dominira, ali isto tako se slazem sa tobom da je njegovo dovodjenje nepotrebno, a brate ne uklapa mi se on u tim Celsija nikako, ne znam zasto. On bi vise legao Utd-u, ali ne treba lomiti glavu, jer nece nigde otici u januaru.
            Last edited by Freshman; 09-01-13, 16:48.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ja ne bih volio da on dodje.
              Kad bih mogao da biram, izabrao bih De Rossi-a
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ja sam kacio analizu o njemu, kako je igrao na poziciji centralnog veziste i sada kada je u ofanzivnijoj roli, nije on samo bio solidan vezista pre, bio je vrhunski vezista koji je sada prebacivanjem malo napred pokazao koliko je svestran igrac. Mislim da je suvisno reci koliko on dominira, ali isto tako se slazem sa tobom da je njegovo dovodjenje nepotrebno, a brate ne uklapa mi se on u tim Celsija nikako, ne znam zasto. On bi vise legao Utd-u, ali ne treba lomiti glavu, jer nece nigde otici u januaru.
                Ta analiza je sadrzala statistiku o uspesnosti pasa, broju oduzetih lopti i ne znam sta jos, ono sto znam je da je Fellaini kao centralni vezni za klasu ako ne i dve iza Lamparda, Yaye, Dembelea, Farbegasa, nekadasnjeg Gerrarda, nekadasnjeg Scholesa i ne znam da li sam zaboravio nekog veznjaka koji je dominirao prethodnih 10-ak godina... Niti je postizao golove, niti je asistirao, niti se uopste pojavljivao u zavrsnici napada, sve sto bi trebalo jedan centralni vezni da radi. Opet kazem, kao poluspic je potpuno druga prica, tu svakako dominira...
                sigpic

                Comment


                • Statisticki i Dzo Alen ispada vrhunski igrac.

                  Felaini nije ego manijak, izuzetno prilagodljiv, odlican i povucenije i ofanzivnije i ako vec neko mora da menja Lamparda na centralnom sigurno najbolje resenje. On ili Fernandinjo. Samo, misljenja sam da se Frenk Lampard ne moze zameniti i da novi ugovor mora da mu se da.

                  Uz to, Felaini kao poluspic u Evertonu i bilo gde drugde nije isto. Od ove sezone, Mojes je ceo sistem podredio njemu i tome da se iz njega izvuce maksimum. Sumnjam da bi u bilo kom drugom jacem klubu imao takav tretman.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Statisticki i Dzo Alen ispada vrhunski igrac.

                    Felaini nije ego manijak, izuzetno prilagodljiv, odlican i povucenije i ofanzivnije i ako vec neko mora da menja Lamparda na centralnom sigurno najbolje resenje. On ili Fernandinjo. Samo, misljenja sam da se Frenk Lampard ne moze zameniti i da novi ugovor mora da mu se da.

                    Uz to, Felaini kao poluspic u Evertonu i bilo gde drugde nije isto. Od ove sezone, Mojes je ceo sistem podredio njemu i tome da se iz njega izvuce maksimum. Sumnjam da bi u bilo kom drugom jacem klubu imao takav tretman.
                    Fernandinho je daleko vecini talenat od Fellainijaa, ali u svakom slucaju slazem se da je Lamparda prakticno nemoguce zameniti, covek i kao zadnji vezni uspeva da postize golove, stvarno neverovatno. Fellaini to sigurno ne bi radio...
                    A to za tretman si u pravu, Everton cesto ide na njega dugim loptama i sl. dok u Chelsea-ju to ne bi bio slucaj, zapravo glupo je i pricati, da li bi neko pri zdravoj pameti izabrao Fellainija za 10-ku pre Mate, Hazarda, Oscara....? Fellaini je stvoren da kida u Evertonu, eventualno mislim da bi bio uspesan u Tottenhemu gde su mu konkurencija Dempsey i Gylfi, u svim ostalim ekipama bi bio vracen na poziciju centralnog veznog gde je samo upola dobar...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Ta analiza je sadrzala statistiku o uspesnosti pasa, broju oduzetih lopti i ne znam sta jos, ono sto znam je da je Fellaini kao centralni vezni za klasu ako ne i dve iza Lamparda, Yaye, Dembelea, Farbegasa, nekadasnjeg Gerrarda, nekadasnjeg Scholesa i ne znam da li sam zaboravio nekog veznjaka koji je dominirao prethodnih 10-ak godina... Niti je postizao golove, niti je asistirao, niti se uopste pojavljivao u zavrsnici napada, sve sto bi trebalo jedan centralni vezni da radi. Opet kazem, kao poluspic je potpuno druga prica, tu svakako dominira...
                      Jeste, ali on nije centralni vezni, on je bio zadnji vezni prosle sezone, i imao je dobrih 6 asistencija i tri gola, malo je grubo reci da je za dve klase slabiji u odnosu na pomenute igrace, bas grubo. Slabo ko je pratio Everton prosle sezone, ali on je isto ovako ako ne i jace dominirao kada je na lopti i uspevao da daje sjajne pasove, to sto Everton nije imao igraca da zavrsi je druga stvar. Bio je dosta povuceniji i zbog toga nije puno radio u napadu, vec se vise koncentrisao na odbranu, ali vidimo sta se desava kada on dodje u ovakvu poziciju. Ja garantujem da bi on lako zamenio Yayu u Sitiju npr, jer Yaya bas igra centralnog, skoro pa ofanzivnog veznjaka, dok je Fellaini igrao zadnjeg veznog prosle sezone, to ne moze biti ista pozicija nikako.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Turnbull,Azpilicueta, Ivanović, Cahill, Cole,Luiz, Ramires,Mata, Oscar, Hazard,Torres

                        Ne moze on bez svog sina pa to ti je + tu je i Ramires naravno
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Nema igraca koji moze bolje da se snadje sa visokim loptama od Felainija... pogotovo kada je primi na grudi! Ne moze mu niko nista!

                          Comment


                          • Ajde majstori potrudite se ,pa budete 5.na kraju u ligi.
                            Ajde,jos samo to nam fali ove sezone.

                            Kakav horor.

                            Comment


                            • Kakva bruka, gubimo od Swansea 0-2, a oni nisu sansu stvorili, ali bukvalno.
                              Kakva dva errora je napravio Ivanovic, sta je ono jbt??? Potpuni nedostatak koncentracije.
                              Ali Kriv je i Benitez isto koliko i on, pa i vise. Na klupi Lampard i Demba Ba, a Torres igra do 85. minuta. Jebo ga on.

                              Kakav debil, kakav retard moras da budes da bi ti Ramires igrao umjesto zdravog Lamparda, pa ovo je postalo komicno (trazim ovaj smajli pola sata...)

                              Nije ovdje jos gotovo, ali ako isti tim izvede u revansu, izduvasmo ga.

                              Ovaj gol sto su nam ponistili... nije bio ofsajd. Noge su bile iza njihovog stopera, jasno se vidi.
                              Last edited by Drunken Whaler; 09-01-13, 21:50.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Zajeban je Swansea zajedno sa Michuom napred... Ova tekma po komentarima, posto nisam gledao ceo mec, podseca na klasicnu utakmicu Liverpoola, sabijamo, a gola nidje i primimo gol iz glupe greske. Ivanovic bas ocajno odigrao koliko cujem.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X