Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ben Smith ‏@BenSmithBBC

    John Terry on his Instagram account: "Devastated is an understatement we should retire No 8 shirt in honour of Lamps."
    Covek je legenda, njega sam najvise postovao pored igraca liverpoola. Jos nikad necu zaboraviti kad je dao gol Liverpoolu, a majka mu je umrla par dana pre te utakmice i nije mi bilo zao sto smo primili gol, jer je bas taj veliki covek postigao. Jos kad je zaplakao samo sto i ja nisam.

    Comment


    • ‎Demba Ba [on Drogba]: "He's brilliant. If I can do at least half of what he had done at Chelsea I would be happy."
      Dovoljno je da bude ovakav kao i dosad i nece biti problema. Najblizi u ekipi mu je zasad Eden kojeg zna duzi niz godina. Mirisem neki tandem, asistencija - gol, asistencija - gol.

      Tim Krul [Newcastle's Goalkeeper] on Demba Ba : "Listen, fair play to the lad for going to Chelsea. He has done magnificently for us and he deserves his move to Chelsea."
      Krul profesionalac.

      Rafa Benitez: "Two strikers in the squad should be enough for us, as we have other players around who can contribute. Demba could start against Southampton, but we will see."
      Izgleda da vise niko od napadaca nece dolaziti ali sacekajmo jos. Ako je Demba spreman, gurni ga odmah danas!

      Tekma se igra u 16:00. Ja bih opet izveo tim kao protiv QPR-a samo sa Dembom u spicu. Neka se najvaznije face odmore i razbistre misli, potrebni su nam svjezi u prvenstvu.


      Zaostali ligaski mec sa Southamptonom se igra 16. januara.
      Last edited by bracala; 05-01-13, 13:40.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Benitez je rekao da ce Torresa danas odmarati, tako da ce Ba vjerovatno poceti mec.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Team: Turn; Azpili, Ivan, Cahill, Cole (c); Ram, D Luiz; Moses, Mata, Hazard; Ba.

          - subs: Hil, Fer, Bert, Lamps, Oscar, Marin, Torres
          NK Čelik Zenica !

          Chelsea FC <3!

          Comment


          • Jebote valjda ce se Cech uskoro oporaviti, ne mozemo mi sa ovim Turnbullom na golu biti spokojni.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Dobrodosao, Demba!

              Comment


              • Mocni Demba Ba . Sve u svemu dobro smo odigrali sem mozda tih prvih 25 min. Lamps danas dao 193 gol za Celzi u svim takmicenjima, fali mu jos 9 pa da postane prvi strelac kluba. Legenda
                It's blue, what else matters?

                Comment


                • Dembara posle 23 minuta dao prvi gol za Chelsea , a Torres posle 23 utakmice

                  Comment


                  • Odlicna pobeda, jos jedan preokret pod Rafom, svidja mi se to, konacno ekipa pocinje da pokazuje karakter...
                    Ali isto tako opet spor pocetak, nije nas kosta ni protiv Evertona ni danas, ali protiv QPR-a jeste, to je nesto sto mora da se promeni, pogotovo na nekim tezim gostovanjima, kao sto je npr. Stoke koji nam predstoji... Drago mi je da je Rafa odmah ubacio Dembu, ovaj opravdao ocekivanja, sjajan drugi gol, sve je i pocelo od njegovog prijema i cuvanja lopte, a onda je uspeo da predje na skroz drugu stranu i da gol. Najvaznije je da je odmah dobio na samopouzdanju i sad bi trebalo da mu bude laganica sa ovakvim kreatorskim potencijalom iza sebe. Torresa bi bilo najbolje prodati odmah, ali to se nece desiti, ne znam sta nam on znaci sa samopouzdanjem na nuli da ulazi sa klupe, sigurno nece biti u stanju da promeni neki mec, ali eto...
                    Frank 193. gol i izjednacenje sa Dixonom, stvarno se nadam da ce ostati u klubu, pa makar i da potpise na jednu sezonu za sada, mozda mu na kraju sledece opet ponude isto, iako bih mu ja bez razmisljanja dao ugovor do kraja karijere.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Odlicna pobeda, jos jedan preokret pod Rafom, svidja mi se to, konacno ekipa pocinje da pokazuje karakter...
                      Ali isto tako opet spor pocetak, nije nas kosta ni protiv Evertona ni danas, ali protiv QPR-a jeste, to je nesto sto mora da se promeni, pogotovo na nekim tezim gostovanjima, kao sto je npr. Stoke koji nam predstoji... Drago mi je da je Rafa odmah ubacio Dembu, ovaj opravdao ocekivanja, sjajan drugi gol, sve je i pocelo od njegovog prijema i cuvanja lopte, a onda je uspeo da predje na skroz drugu stranu i da gol. Najvaznije je da je odmah dobio na samopouzdanju i sad bi trebalo da mu bude laganica sa ovakvim kreatorskim potencijalom iza sebe. Torresa bi bilo najbolje prodati odmah, ali to se nece desiti, ne znam sta nam on znaci sa samopouzdanjem na nuli da ulazi sa klupe, sigurno nece biti u stanju da promeni neki mec, ali eto...
                      Frank 193. gol i izjednacenje sa Dixonom, stvarno se nadam da ce ostati u klubu, pa makar i da potpise na jednu sezonu za sada, mozda mu na kraju sledece opet ponude isto, iako bih mu ja bez razmisljanja dao ugovor do kraja karijere.
                      To je to, tome se i ja nadam. Jbt ne mogu da vjerujem da ce da ga izbace iz kluba ko da je neki Romeu jbt.

                      A sto se tice Dembe, momak izdominirao, malo je falilo da bude hat-trick.
                      Inace, Benitez je jos prije njegovog dolaska najavio da ce Torres odmarati danas, sto znaci da postoji mogucnost da ce opet Torres pocinjati utakmice (sto ne bi valjalo)
                      Ako Ba bude igrao cesto, eto ga on u top 3 goalscorera, 100%
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Nakon kasnog paljenja ekipe uslijedio je karakteristican period dominacije. Na kraju sigurnih 1:5 i to sa pola gasa. I ja se slazem da se mora poraditi na tom otvaranju utakmice. Kad bi se to dovelo na zeljeni nivo, ova ekipa bi bila masinerija jer nije nam se jednom desilo da zbog loseg otvaranja utakmice kasnije jurimo rezultat, kiksamo i na taj nacin dobijamo sve veci pritisak medju igracima. To je ono na cemu se treba maksimalno raditi kao sto se moralo raditi na zatezanju odbrane. Nadam se da ce ova visoka pobjeda dobro doci poslije QPR-a da se svi malo saberu pa da krenemo po novu seriju pobjeda.

                        O Dembi ste sve rekli. Mnogo ga volim, obozavam. A koliko on lagodno igra fudbal najbolje se vidjelo kod njegovog drugog gola kada je onako smekerski samo malo zakacio loptu i to je to. Torres sigurno tako ne bi postupio, previse je krut u situacijama u kojima ne trebas biti takav. Ja se iskreno nadam da ce Demba startovati i sljedecu utakmicu jer on moze uci u strasnu seriju a vrijeme je da i mi imamo ubicu u spicu. Nenormalno mnogo je prijatno igrati kada imas spica koji posprema zicere, otpatke...

                        Sto se tice Lamparda... pa ne znam sta da kazem vise. Danas on nije uradio nista specijalno. Uzeo loptu u ruke, izveo penal bez da je trepnuo ali kada ovako malo klimnes glavom i pogledas sta je sve taj covjek ucinio, zaprepastis se. Jebes Spidermana, Batmana, Supermana i ostale heroje kada Lamps kao veznjak zabije 193 gola. Ej 193 gola...

                        U srijedu Swansea u okviru Carling Cupa pa onda Stoke u gostima. Dvije jebene utakmice.
                        Last edited by bracala; 05-01-13, 19:29.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Demba polako Torresa zakucava na klupu.

                          Comment


                          • Chesea have opened talks with Frank Lampard over a new contract [Mail].
                            Kako mi skoci adrenalin

                            Frank Lampard is likely to stay at Stamford Bridge, with talks over a new one-year deal ongoing. [Mirror]
                            Ovo postade ozbiljno
                            Last edited by Drunken Whaler; 05-01-13, 22:16.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Nista bolje nisam mogao procitati na jutro. Samo da se nadju na pola puta.


                              Spoiler


                              Chelsea wonderkid Conor Hunte has ended speculation on his future by agreeing a new deal at Stamford Bridge.

                              The 16-year-old midfielder will sign a three-and-a-half-year deal next week to commit his long-term future to Chelsea.



                              United, City i Liverpool su pratili ovog momka ali su ipak nasi prvi sklopili prvi profesionalni ugovor sa ovim momkom. U pitanju je veznjak i clan U17 reprezentacije Engleske. Vazno je imati sto vise talenata u akademiji, povecavaju se sanse da neko od njih postane world class igrac i bitna karika prvog tima.
                              Last edited by bracala; 06-01-13, 12:37.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Pominje se da je Terry imao sastanak sa Romanom i da ga je nagovarao da produzi Lampardov ugovor
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X