Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Немам ни намеру, него оно...обратићу пажњу ;)

    Comment


    • Speaking ahead of Newcastle’s game against Everton, Alan Pardew has insisted that Demba Ba will go to Chelsea with the club’s blessing and he is ‘in some way pleased’ that all the uncertainty has come to an end. Ba was given permission to speak to the Blues earlier today after an offer was made which triggered his release clause.
      Dosao vam Dembara.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Demba Ba deal joined Chelsea, now Chelsea will never run down of power. Because they have 'Ba-Terry'

        Salu na stranu, mislim da nije moglo bolje za manje pare i nadam se da ce nastaviti da igra kao sto je i zadnjih utakmica u Njukaslu.
        sigpic

        Comment


        • Tacno sam znao da ce ovo da se desi. Svi su otpisali QPR i ocekivali goleadu. Eto vam je goleada.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Da mi je iskopati tekmu u kojoj nismo primili gol nakon promasaja. Sad je ona pobjeda protiv Evertona uzaludna i nikakve koristi od nje. QPR slavio prvi put u 24 godine na Bridge-u, sta treba jos reci...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • A jebes i Dembu i Torresa, treba nam World Class napadac, napatismo se sa ovim slijepcima.
              A i Benitez, nervira me ono izbacivanje Lamparda, pusti ga da odigra cijeli mec, sta ga izbacujes jebem ti sve. Ko da ima 150 godina jbt.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • E ovo je stvarno za plakanje. Kod kuce izgubiti od mrtvog QPR-a je katastrofa...
                Nisam gledao mec, ali po komentarima koje sam cuo, Chelsea je bio prilicno slab i spor u prvom poluvremenu, u drugom malo bolja slika, ali nista specijalno.
                Aj po redu, Benitez promesao sastav, ostavio i Matu i Hazarda na klupi, prilicno riskantno, ali realno ocekivao bih i od ekipe koja je pocela da pobedi QPR. Jasno mi je zasto je odmorio ovu dvojicu, mozda je mogao jedan da pocne pa da ga izvede oko 60. minuta ako vodimo, ali opet kazem, svi igraci koji su poceli su daleko bolji od igraca QPR-a... Jednostavno, Chelsea uvek odigra kod kuce par ovakvih meceva, gde pocnu sa slabim tempom, protivnik igra bunker i tekma postane agonija. Nije mi jasno da ne mogu igraci da daju sve od sebe u prvom poluvremenu, da pregaze protivnika pa posle mogu da kuliraju... Samo nezainteresovanost nas je kostala veceras, i opet jedan Torresov promasaj, padne mu lopta na volej a on pravo u Cesara sutira, kolko je samo ocajan lik... Nadam se da ce Demba pocinjati utakmice... I da, zasto Rafa menja Lamparda i uvodi Ramiresa, pa gde ce taj da promeni mec, jos QPR igra bunker, sta ce Ramires tu da uradi kad ne ume loptu da kontrolise...
                Bas ocaj veceras...
                sigpic

                Comment


                • A realno, nema mi sta da trazimo u ovoj sezoni, da uzmemo League Cup i FA Cup, i prezadovoljni.
                  Ne mozemo da funkcionisemo sa Benitezom, ne mozemo da se borimo za najvece trofeje. Pa nije li to onaj covjek sto je pljuvao po klubu i po navijacima, i sada kao odjednom zeli da osvaja trofeje?! Naivan je onaj koji misli da ce nesto osvojiti. Boli njega kur** za klub i za sve. Citam mu sada izjavu, kaze naisao los dan... Jebo te los dan.
                  Isto tako i Torres i companija, boli njih dupe za Chelsea.

                  Zato ja kazem, treba se drzati osnove, tacnije igraca koji su prosli kroz teske trenutke kluba, koji su bili tu u vrijeme Mourinha i koji su prezivjeli 2008. godinu. Neka igra i jebeni Paulo Ferreira, vise ce uraditi nego ove pridoslice, koje se samo gomilaju, i koje ce se i dalje gomilati. Ovo vise ne lici na Chelsea.

                  CECH, TERRY, Cahill, COLE, FERREIRA, IVANOVIC, Mata, LAMPARD, pa i Luiz, to su momci koji igraju za klub. Jos da se vrati ESSIEN, i super.
                  Ostali su manekeni (mada ovi noviji, Hazard i OScar tek treba da se dokazu).
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • "Karakter","kvalitet","kontinuitet".To je Celsi ove sezone cele a i sa ovom,prethodne 3 u PL.
                    Ovaj poraz KPR-a je i najmanji problem,desi se,ne mozes da probijes i primis gol iz nekog odbitka,prekida ili suta iz daljine.Ali da je ova utakmica jedini ili retki problem ove sezone a poslednjih nekoliko,pa da pevamo.

                    Ne znam,sve se vise pitam da li je problem do trenera...Celsi,po meni, ima individualno jedan od najboljih timova na svetu a 2 sezone uzastopno vec u januaru i februaru zaostajemo 100 bodova,Anceloti posle titule 2010.-ocajna sezona za onako kvalitetan tim,koliko smo imali,jedno 10 poraza?,Viljas-Boas ocaj,Di Mateo PL -ocaj,Benitez ovo malo sto je bio,isto neka srednja zalost.Jebes ti to...KPR puni ko stigne,mi ne mozemo gol da im damo 180 minuta ove sezone,i ajde sto gol nismo dali,nego su to utakmice gde smo imali najmanje sansi ove sezone u PL.

                    Mislim,jel se ovaj novi Celsi gradi da bi se borio za titulu do poslednjeg kola,da li se gradi da igra najmanje 1/4 finale Lige Sampiona svake godine ili se gradi da bi se najpre borio za ulazak u LS sa 2,3,4,5 puta jefitinijim timovima do poslednjeg kola a onda tamo -sta uradi,uradi?
                    Ove sezone,od 20 odigranih utakmica,prvak Evrope nije pobedio na cak 9!To je bre skoro pa pola-pola.

                    Uzecu za primer Man. J. koji je recimo u prva 23 meca prethodne sezone(do frebruara) i 21 mecu ove sezone,ukupno nije pobedio na 10 utakmica.44 meceva-10 meceva bez pobede.Pa cekaj malo,to je ozbiljan problem i ozbiljno pitanje za nas...Totenhem je ostao bez 2 jako bitna igraca,Modrica i Van der Varta,bez trenera Rednapa koji je sjajno radio sa njima,mi i na ovako ogromno skup i kvalitetan tim dovedemo igrace za jos 100 miliona,oni dovedu Viljas Boasa koji nije mogao da pobedi kod nas i sad smo egal na tabeli i to ne zbog njihove neke super kvalitetne igre kao prethodne sezone nego zbog naseg ocaja????!!!

                    Igrali kuci ili u gostima,veliko je pitanje da li cemo pobediti ili necemo.Mozda damo 5,6,8 komada a mozda ne damo nijedan.U gostima pobedimo Totenhem,Arsenal i Everton pa izgubimo od (cast svima)Vest Hema,VBA i skoro pa poraz od KPR-a.
                    Mislim, ne razumem,ne valja Viljas -Boas,ne valja Di Mateo,ne valja Benitez(za svu trojicu pricam o PL koja je drugi svet u odnosu na LS).Ja ovaj tim ne vidim kao tim koji treba grceviti da se bori za plasman u Ligu Sampiona,vec je sve ispod drugog mesta veliki neuspeh a siguran sam da tako misle i u klubu,pogotovo vlasnik.
                    Sto je najgore,nismo daleko od situacije od posle sezone(mozete misliti u kakvom smo kanalu,kad posle onakve katastrofe prosle sezone u PL i ogromnim ulaganjima mi nismo odmakli ni korak)kad cemo se do kraja grcevito boriti za plasman u LS sto je apsolutno neprihvatljivo.
                    Raspored,po meni,nije nimalo dobar...Cekaju nas Fulam,Aston Vila,Stouk,Siti,Man J,Liverpul...Daleko,daleko od nasih omiljenih gostovanja.

                    Comment


                    • http://www1.skysports.com/football/n...riker-Demba-Ba

                      Za €9m ipak. Odlican posao. Cim bude u mogucnosti da igra hocu da ga vidim na terenu. Nece moci Torres da se nosi s njim, pojesce ga Demba.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ma ne verujem vise nijednom jedinom napadacu koji dodje u klub dok se ne pokaze na terenu.Svima podrska ali ni u ludilu neka mega giga ocekivanja.Biti napadac u Celsiju je,ispostavilo se,nosi sa sobom neverovatan teret.
                        U Celsiju su jedan Sevcenko i Tores u vecini meceva delovali kao da su se napili pre utakmice.Kakav crni Demba Ba,ne priznajem ni Falkaa,ni Benzemu,ni Gomeza,ni Suareza ni Van Persija dok ih ne vidim kako opravdavaju svoj renome...
                        Gledam svakog sledeceg napadaca kao da nikad u zivotu nisam cuo za njega.Podrska od pocetka,ocekivanja 0.

                        Zelim mu sve najbolje,najpre da ga zaobidju povrede,pa izvoli majstore,pokazi sta znas.

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/vesti/kr...celsijem-video

                          Za upravu jedan

                          Comment




                          • He will be eligible for selection for tomorrow's FA Cup match at Southampton, and the Capital One Cup semi-final against Swansea, but cannot play for us in the Europa League this season having appeared in the competition for Newcastle. He will wear the no. 29 shirt.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Samo se nadam da ce izbaciti onog manekena Toresa iz prve postave da ga ne gledam vise.
                              Last edited by DjordjeCFC; 04-01-13, 12:37.
                              It's blue, what else matters?

                              Comment


                              • Demba Ba: "When the club who won the Champions League wants you, the decision is very easy."
                                Dobrodosao majstore! Ostani zdrav i prav, to je najbitnije. Golovi ce sami doci.


                                Sto se tice Lampsa, izgleda da stvarno odlazi na kraju sezone u 35-oj godini. Navodno mu se nudi ugovor na jednu godinu uz mogucnost produzenja a on hoce ugovor s kojim bi okoncao karijeru. Pise se da bi se odrekao 100k svoje plate i pao na 50k samo da dobije ugovor koji bi znacio oprostaj u plavom dresu. Ne znam sta da kazem na sve ovo... samo znam da cemo prije ili kasnije pisati o Lampsu svaki put kada ekipi ne ide, svaki put kada neki igrac sa 20-ak metara prebaci tribinu, stalno cemo ga se prisjecati kao sto smo x puta ove godine prizivali Drogbu.
                                Last edited by bracala; 04-01-13, 13:16.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X