Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Ovo i nije neka vest, ovo ono...

    Nego vrlo moguće da će Rajković biti na umu kod AVB kad se udje u novu sezonu... Neka krene čovek od klupe pa da vidimo da li može da igra za Čelsi potom...
    Meni drago, neka nasi igraci napreduju. ;)
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Rajkovic ne ispunjava uslove za radnu dozvolu za Ostrovo. On, jednostavno, ne sme igrati utakmice za prvog tima Chelsea.

      Uslov je takav da igrac koji trazi radnu dozvolu trebao bih imati nastupa u preko 75% od utakmica svoje reprezentacije u zadnje 2 godine. Rajkovic to nema.
      Mislio sam da je mozda dobio drzavljanstvo Holandije, ali nije, njihov zakon kaze da jedan od uslova za to je kontinuirani zivot u Holandiji najmanje 5 godina, Rajkovic je tamo bio 4 godine. Rajkovic ne ispunjava ni ovo.

      Jedno preostaje da prorade Chelsea-evi advokati i ostali birokrati, kako bih ubedili britanske institucije da se radi o 'izuzetnom talentu', nije nemoguce ali tesko da ce se to desiti kad se nije desilo dosad. Tako da vrlo verovatno da Rajkovic ide iz Chelsea, verovatno permanentno.

      Comment


      • Courtois ce na pozajmicu u Atletico Madrid najvjerovatnije.
        http://www.espn.co.uk/football/sport...ml?CMP=OTC-RSS
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Terry javno istakao da zeli vidjeti Modrica u ekipi.

          http://www.espn.co.uk/football/sport...ml?CMP=OTC-RSS
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...u-modrica.html
            hahhahaa ovo je neverovatno kako su dobro montirali Modric.....nije lepo da ga ismevaju i da trenira sa rezervama....

            Comment


            • Originally posted by amare@stodermaire View Post
              http://www.chelseabalkan.com/vijesti...u-modrica.html
              hahhahaa ovo je neverovatno kako su dobro montirali Modric.....nije lepo da ga ismevaju i da trenira sa rezervama....

              Odlicna fora.


              Terry izjavio da po zavrsetku karijere zeli biti u upravi Chelsea-ja, inspirisan dosadasnjim radom Boas-a.
              http://www.skysports.com/story/0,195...050052,00.html
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Oficijalni sajt Chelsea kaze da sutrasnja utakmica pocinje u 14:45, sajt Sportklub-a kaze da ce biti direktan prenos u 13:45. Da li ce SK+ prenositi uzivo utakmicu i to na sajtu je greska ili nece biti direktnog prenosa?

                Comment


                • Utakmica ce biti prenosena 100% cuni mi se da su on ispred nas +1...mislim u vremenu.....

                  Comment


                  • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                    Utakmica ce biti prenosena 100% cuni mi se da su on ispred nas +1...mislim u vremenu.....
                    Mi smo ispred njih za sat vremena, tako da ako utakmica počinje kod njih u 14:45h po našem vremenu bi to trebalo da bude 15:45h...

                    Gledam sad program na sajtu i više ne stoji ništa za ovaj sutrašnji meč
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                      Utakmica ce biti prenosena 100% cuni mi se da su on ispred nas +1...mislim u vremenu.....
                      Englezi su iza nas 1 sat, po njihovom vremenu utakmica pocinje u 13:45 a po nasem u 14:45. Zato sam se malo zbunio kad sam video na sajt Sportklub-a da prenos pocinje u 13:45, ali verovatno je greska, prenos pocinje u 14:45 i bice ga na SK+ - u!

                      Originally posted by Krle View Post
                      Mi smo ispred njih za sat vremena, tako da ako utakmica počinje kod njih u 14:45h po našem vremenu bi to trebalo da bude 15:45h...

                      Gledam sad program na sajtu i više ne stoji ništa za ovaj sutrašnji meč
                      Po njihovom vremenu je u 13:45, po nasem u 14:45.

                      U program u to vreme cini mi se da pise da ce ici snimke neke utakmice belgijske lige, ali na prvoj strani sajta, desno u polju Uzivo najavljena je utakmica u 13:45 na SK+ - u.
                      Last edited by muchosgracias; 20-07-11, 15:48.

                      Comment


                      • chelsea poslao zvanicnu ponudu west hemu za skota parkera u pitanju je suma od 7,5 miliona funti za ovog sjajnog igraca

                        Comment


                        • Originally posted by muchosgracias View Post
                          Englezi su iza nas 1 sat, po njihovom vremenu utakmica pocinje u 13:45 a po nasem u 14:45. Zato sam se malo zbunio kad sam video na sajt Sportklub-a da prenos pocinje u 13:45, ali verovatno je greska, prenos pocinje u 14:45 i bice ga na SK+ - u!


                          Po njihovom vremenu je u 13:45, po nasem u 14:45.

                          U program u to vreme cini mi se da pise da ce ici snimke neke utakmice belgijske lige, ali na prvoj strani sajta, desno u polju Uzivo najavljena je utakmica u 13:45 na SK+ - u.
                          Ako tamo piše onda 13:45h onda je po našem 14:45h...

                          Piše sa desne strane ali me čudi što ne stoji u programu. Za ostale prenose nije ovakvo odstupanje na sajtu, da negde piše da ima prenos a drugde da nema
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Sigurno je da cemo mi utakmicu gledati u 13:45 na SK+.....
                            Mozda to sto su u Aziji ima neke veze jer vidim pise Local Time 8:45........
                            Last edited by amare@stoudemire; 20-07-11, 16:42.

                            Comment


                            • Terry je na ovoj utakmici ginuo na terenu, ali bukvalno.
                              Jedan od poganijih klipova svakako, lagano je mogao poginuti...

                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Na Chelsea TV stoji 13:15. Ja ocekujem da je to neka emisija pre ili slicno.

                                Comment

                                Working...
                                X