Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg sta da se radi. Samo se nadam da je ovde kraj losoj formi.
    It's blue, what else matters?

    Comment


    • Da budem iskren, ocekivao sam da ce momci samo "odraditi" utakmicu i dobiti je 3 razlike, ali uzorali su teren sinoc i zadovoljan sam. Odavno nisam vidio onakvog Edena, Matu i Torresa. Iz utakmice u utakmicu sve vise shvatam kakav je igrac Moses. Za smijesne pare je momak doveden, zaista za smijesne pare. Nismo prosli dalje, sta da se radi... Pomirio sam se s tim nakon poraza od Juventusa. Valjda ce ova utakmica biti okidac za dizanje forme. Vidjecemo protiv Sunderlanda ima li napretka.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Iz utakmice u utakmicu sve vise shvatam kakav je igrac Moses. Za smijesne pare je momak doveden, zaista za smijesne pare.
        Eee, a sta sam ja pricao dok je za Wigan igrao... Ubica bre...

        A Rafa je pokazao zasto je specijalista za LS, covek prosto zna da dobija takve utakmice... Mislim da ce ova pobeda okrenuti Celsi naglavacke, evidentan znak uzdizanja forme igraca i celog tima.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Eee, a sta sam ja pricao dok je za Wigan igrao... Ubica bre...

          A Rafa je pokazao zasto je specijalista za LS, covek prosto zna da dobija takve utakmice... Mislim da ce ova pobeda okrenuti Celsi naglavacke, evidentan znak uzdizanja forme igraca i celog tima.
          Ma sta si ti pricao...

          Pokazao je on kvalitet i tamo ali jbg, nije isto igrati na istom nivou za Wigan i za Chelsea, pa je zato postojala doza straha da bi se mogao istopiti. Ali momak zna sve sa loptom + je jak k'o stijena i voli igrati odbranu. Ja bih ga lagano i protiv Sunderlanda gurnuo od prve minute, svjez je i zeli igrati. Rano je jos pricati o vracanju forme, ali ako igraci ovako budu grizli bilo bi logicno da se to dobije, mada se desavalo dosta puta ove sezone da se utakmica odigra kvalitetno a onda nas realizacija pokopa. Necu nista prognozirati, vidjecemo za vikend sta cemo dobiti.


          Fernando Torres had nine shots against Nordsjaelland, the most he's every had with a Chelsea shirt.
          Mikel dobio kaznu od 3 utakmice neigranja i 60.000 funti novcane kazne. Hvala FA!
          Last edited by bracala; 06-12-12, 17:25.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • FA suspendovala Mikela na 3 utakmice i kaznila ga sa £60,000 zbog onoga oko Clatterburga. Znaci ne verujem kako se proseravaju ovi iz FA-a
            It's blue, what else matters?

            Comment


            • Drogba okupio ekipu na veceri uoci prisjecanja na LS. Valjda ce i ovo uticati pozitivno na ekipu. Veliki Didier! Ovaj covjek mora dobiti posao u klubu jednog dana...

              Spoiler


              <3





              Danas mu je rodjendan. Danas slavi rodjendan covjek koji je cijelog sebe dao ovom klubu i nijednog trenutka se nije stedio. Debitovao 1998. godine i nakon 14 godina i dalje ima istu zelju za igranjem, dokazivanjem, za osvajanjem trofeja. Da se sto prije oporavi i vrati na teren i da ga povrede zaobidju.

              Luiz Felipe Scolari: "For John Terry, dying on the pitch would be an honour. You'd have to kill him and he might still play."
              Carlo Ancelotti: "John Terry is the captain of all team captains. He was born with the captain's arm band on his arm."

              Captain Leader Legend!
              Last edited by bracala; 07-12-12, 11:45.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Legendo srecan rodjendan



                Lamps ce najverovatnije biti spreman za Sunderland. Terry nece putovati u Japan radi oporavka od povrede.
                Prica se da bi Luiz mogao na sutrasnjoj utakmici da igra na Mikelovoj poziciji posto je ovaj suspendovan. Ako se ne varam tu je igrao na utakmici protiv Nordsjaelland negde u drugom poluvremenu.
                It's blue, what else matters?

                Comment


                • Volio bih vidjeti Luiza na Mikelovoj poziciji. Bas smo davno pricali o tome, valjda ce ga onaj staviti tu.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Luiz je odigrao drugo poluvrijeme na poziciji zadnjeg veznog (ne cijelo, od kako je Ferreira usao), i bio je odlican.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Neka ga Rafa malo pogura da i to vidimo
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Rumour : Frank Lampard has signed a contract extension which will keep him at Chelsea until 2014.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Valjda je istinito... sacekacemo jos malo.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Odigrao sam danas na Celzi mislim da je konacno doslo vreme da se Rafa osladi u PL a ekipa Sanderlenda je idealna.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Odigrao sam danas na Celzi mislim da je konacno doslo vreme da se Rafa osladi u PL a ekipa Sanderlenda je idealna.
                              I ja sam odigrao na Celsi i par mojih drugara ! Vec par nedelja unazad jurim Arsenal i Celsi.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Torres u 2 utakmice uvalja 5 komada

                                "Gospodin u kopačkama" ubio Mignoleta s onim šutom

                                Krivo mi je zbog primljenog gola, al i to će se popraviti, vazno je dati više
                                NK Čelik Zenica !

                                Chelsea FC <3!

                                Comment

                                Working...
                                X