Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ode Mourinho u United, mark my words.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Pa ne verujem da ce Mou u United jer ne ocekujem da ce se SAF povuci na kraju sezone.

      Comment


      • Ne bih ja bio tako siguran bas... Sve se moze preko noci promijeniti. A Mou je Mou, s njim nikad nisi nacisto...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by vladream View Post
          samo sto je Gvardiola daleko od ozbiljnog trenera
          Da li imas jedan jedini razlog da to kazes ?

          Covjek je s Barcom osvojio 14 trofeja i ti kazes da je daleko od ozbiljnog trenera , sramota .

          Tek cemo vidjeti kad preuzme neki drugi klub , ali za covjeka sa 14 trofeja reci da je daleko od ozbiljnog trenera nema smisla .

          Sve najbolje Essien , da budes onaj stari
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Jedini razlog zasto bi SAF mogao da napusti United je zdravlje inace ne vidim drugi razlog da se povuce na kraju ove sezone.

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Da li imas jedan jedini razlog da to kazes ?

              Covjek je s Barcom osvojio 14 trofeja i ti kazes da je daleko od ozbiljnog trenera , sramota .

              Tek cemo vidjeti kad preuzme neki drugi klub , ali za covjeka sa 14 trofeja reci da je daleko od ozbiljnog trenera nema smisla .

              Sve najbolje Essien , da budes onaj stari
              Ma opusteno... Znas i sam sta osjecam prema Barceloni ali par ljudi ne mogu pljuvati, medju njima je Pep. Mene bas interesuje kakav ce biti gdje god da ode, a ako napravi nove rezultate onda ce pokazati sav trenerski talenat.

              @Giggsy

              Roman i Jose imaju nekih sitnih "neplacenih" racuna a ako uzmes u obzir temperament i jednog i drugog, onda je sansa da se Jose vrati na Bridge minimalna. Tako da mislim da ako Ferguson zatrazi da ovaj preuzme ekipu, to ce se i desiti. Guardiola ce u City najverovatnije a Mou hoce u Englesku. Nekako mi sve mirise na to da on preuzima Fergusonovu fotelju.

              @Bati

              E vidis, zaboravio sam PSG totalno. Njima ne ide dobro uopste, vec 3 poraza u 5 tekmi i na 4. su mjestu. Ako Carlo ne uzme prvenstvo s njima, dobija otkaz i onda bi se moglo desiti da ih Mou preuzme na 2 godine i kasnije kad se SAF povuce, ovaj ode u United. Moguce je i to...
              Last edited by bracala; 03-12-12, 14:17.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Moje misljenje je da ce Murinjo u :

                1.Bajern Minhen
                2.PSZ

                Comment


                • Pep bi rasturio u City-u, realno, bolje za ligu ako im ne bude trener. Moze igrati slican stil kao sa Barsom, plus, zna covek normalno da kupuje, za razliku od Mancini-a. Upari neku zivotinju sa Toure-om i gotova liga. Nisu tu Xavi, Iniesta i Messi, ali ima Silvu, Aguera, Toure-a i drustvo. Bolje da Roberto ostane jos koju godinu, da prvenstvo ostane zanimljivo.

                  Zvuci smesno, ali sa ovom ekipom, AVB bi idealno dosao, nije se poklopio tajming njegovog dolaska u Chelsea, da je sada dosao, bilo bi mozda savrseno za Chelsea. Znam da ce vecina vas da me napadne, jer ne volite AVB-a, ali pogledajte kako mocno Tottenham igra, smao zato sto ima dobra krila i mocan vezni, a jos nema Parkera.

                  Bilo bi zlo dati Edena i drustvo AVB-u, barem se meni tako cini.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Zvuci smesno, ali sa ovom ekipom, AVB bi idealno dosao, nije se poklopio tajming njegovog dolaska u Chelsea, da je sada dosao, bilo bi mozda savrseno za Chelsea. Znam da ce vecina vas da me napadne, jer ne volite AVB-a, ali pogledajte kako mocno Tottenham igra, smao zato sto ima dobra krila i mocan vezni, a jos nema Parkera.

                    Bilo bi zlo dati Edena i drustvo AVB-u, barem se meni tako cini.
                    Nije se poklopio tajming ali i jos par stvari za koje je direktan krivac upravo AVB. Njegova tvrdoglavost je bila fascinantna i u seriji losih rezultata jednog zdravog Lamparda je drzao na klupi. Nimalo smisla tu nije bilo. Pa cim je preuzeo Tottenham rekao je da nece praviti greske koje je pravio ovdje. I on sam je svjestan da je mnogo grijesio dok nas je vodio. Sad ne vrijedi pricati sta bi bilo kad bi bilo... Neka uziva u Tottenhamu i to je to.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • @Mumi
                      Znam da se njih dvojica ne mirisu bas najbolje, zato i mislim da nece u Chelsea. Ali takodje ne verujem da cu u United.

                      Eto, moguca je opcija prvo PSG pa United.

                      Comment


                      • Ja bih volio da se Mou vrati kod nas, ali nelogicno je nekako da ga Roman vrati. Otjerao ga je iz cista mira, i sada odjednom da ga vrati Vjerovatno shvatate sta mislim... Ali ono, kod Romana je sve moguce...

                        edit: ali jos nelogicnije bi bilo vratiti Granta.
                        Last edited by Drunken Whaler; 03-12-12, 16:27.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Docice vam Mou na kraju sezone verovatno, a Realu Jurgen i svi srecni i zadovoljni.
                          Bajke su na drugom spratu.
                          Dok su tu Gece, Humels i drustvo u Dortmundu nema razloga da ih on napusti, ipak je on jedan od tih koji je prepoznao njihov talenat i koji ih je progurao.
                          Mnogo je realnija opcija da ce doci Lev.

                          Bez ljutnje, ali iz mog ugla cini mi se da su vece sanse da ce Murinjo preci u Siti bez obzira sto mediji povezuju Gvardiolu sa Sitijem.Ipak seici su mnogo tolerantniji od Romana.

                          Comment


                          • Pricaj ti sta hoces, ako ga Perez bude hteo, on ce biti trener Reala. To je pod uslovom da Mou stvarno ode na kraju sezone.

                            Ako ode na kraju sezone, ide u Englesku, ne u PSG..

                            Ovde kaze, posle Reala ide Engleska..

                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Da li imas jedan jedini razlog da to kazes ?

                              Covjek je s Barcom osvojio 14 trofeja i ti kazes da je daleko od ozbiljnog trenera , sramota .

                              Tek cemo vidjeti kad preuzme neki drugi klub , ali za covjeka sa 14 trofeja reci da je daleko od ozbiljnog trenera nema smisla .
                              Frank Rajkard. Ista prica je bila i sa njim dok je bio trener Barselone, a posle toga mu se gubi svaki trag. Kad se ovaj bude dokazao u nekom drugom klubu, onda mozemo pricati o tome kakav je trener. Barselona sada ima generaciju kakvu verovatno nece imati vise nikada, sto se odrazava i na spansku reprezentaciju gde su glavni igraci upravo iz Barselone i koji melju sve pred sobom.
                              Last edited by vladream; 03-12-12, 19:21.

                              Comment


                              • Originally posted by Batigol View Post
                                Moje misljenje je da ce Murinjo u :

                                1.Bajern Minhen
                                2.PSZ
                                Rekao Mou jednom da lose stoji sa Njemackim jezikom i da nece tamo ici,ovi drugi su velika vjerovatnoca ako Carlo veliki ne osvoji titulu

                                Mumaro nema sanse da ode u Utd jos uvijek,nece Fergie do isteka svog ugovora u penziju sigurno(to ti je jos neke 3 mozda 4 godine)

                                Low je sigurno prvi kandidat jer ispunjava sve uslove koje Real treba,a i on je zagrijan da dodje...
                                Last edited by AK47; 03-12-12, 21:18.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X