Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne ocekujem ja nista,samo se nadam
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Moglo se vidjeti nakon prvih 20 minuta da je Debeli krenuo na remi. Tvrda utakmica, a takve su po pravilu i dosadne. Nisam ocekivao neke velike promjene jer je covjek tu samo 3 dana. Nismo izgubili i ne mogu reci da sam prezadovoljan ali nisam ni negativan. S obzirom da mu je ovo prva tekma, 0:0 moze proci. Trenutno je -5 u odnosu na United. Sada slijedi prijatniji raspored. Fulham na Bridge-u, pa onda West Ham i Sunderland u gostima. U te 3 utakmice se moraju uzeti pobjede. U ligi smo 5 tekmi bez pobjede i naredno kolo je odlicna prilika da se to promijeni.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Bod sigurno nije neuspeh,Siti je ubedljivo najjaca ekipa u Engleskoj(sta reci o timu u kojem Tevez i Baloteli sede na klupi)ali zato igra...
        Ajde da je samo ovaj mec.
        Jebes ti sve ako ne uzivas kad gledas ekipu u kojoj na sredini igraju Mata,Oskar i Azar.Tuzno je bilo gledati kako se ova trojka odbija od igraca Sitija kao od tenka.
        Bas,bas, smo se naglavacke preokrenuli.

        Valjda ce od sledece nedelje biti bar malo bolje,vreme je za pobedu.

        Razocaravajuca igra u vecem delu sezone,razocaravajuci razultati.
        Pali smo na 4.mesto.

        Comment


        • Rano je sada iznositi utiske, ali mislim da je disciplina na vecem nivou, i igramo cvrsce, pogotovo u odbrani.
          U srijedu moramo pobijediti, jer ako tu kiksnemo, ode sve u pm.
          5 bodova zaostatka, nije to toliko strasno, stizemo mi to!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Znali smo da Debeli nece rizikovati, vec da ce cekati
            naredna kola za neke konkretnije poteze. Ipak, onako
            igrati na svom terenu ne ide ni malo na ruku ekipi koja
            se moze ravnopravno boriti za titulu.

            Klasicna utakmica Debelog, na moju veliku zalost.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Nismo dali gol, ali nismo ni primili posle duze vremena tako da nije lose.
              Sad spremiti ekipu za Fulham jer se tu ocekuje pobeda.
              It's blue, what else matters?

              Comment


              • Drogba na tribinama.



                I onda za legendu transparent.

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  Znali smo da Debeli nece rizikovati, vec da ce cekati
                  naredna kola za neke konkretnije poteze. Ipak, onako
                  igrati na svom terenu ne ide ni malo na ruku ekipi koja
                  se moze ravnopravno boriti za titulu.

                  Klasicna utakmica Debelog, na moju veliku zalost.

                  Njega niko ne voli i on je svjestan toga pa zato nije smio napasti veceras jer bi u slucaju poraza tek bio u kanalu. Ovako je stavio katanac i uzeo bod. Ne volim ga, ali necu ga osudjivati jer jos nemam povoda za to. Vidjecemo u narednim tekmama kako ce to izgledati. Narednu moramo dobiti.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ali kakvu su navijaci dali podrsku Robiju kad je bio 16 minut
                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Njega niko ne voli i on je svjestan toga pa zato nije smio napasti veceras jer bi u slucaju poraza tek bio u kanalu. Ovako je stavio katanac i uzeo bod. Ne volim ga, ali necu ga osudjivati jer jos nemam povoda za to. Vidjecemo u narednim tekmama kako ce to izgledati. Narednu moramo dobiti.
                      Kapiram sve to, ali ne zelim da budem indiferentan kad je u pitanju
                      Chelsea, mada mi se sve cini da cu to postati zbog Debelog. Uostalom,
                      videcemo veoma uskoro sta i kako.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Ja evo sat vremena sumiram utiske, ne znam ni sam sta da mislim, ali posto je po meni najvaznija disciplina u odbrani, sigurnost stopera, cvrstina kompletne zadnje linije, onda sam u neku ruku i zadovoljan. Nije bilo kikseva u odbrani, Luiz odigrao odlican mec za divno cudo, Azpilicueta odlican, Cole i Ivanovic takodje. Jos da se vrati Terry, a u veznom redu Lamps i bice to dobro.
                        Bice golova za Torresa. Lampard ce uskoro na teren, ova trojica ispred ce imati zadatak da mu stvaraju sanse, bice tu nesto. Ogroman je pritisak na njemu, u prethodne dvije godine samo se o njemu prica. Ali opet, nista nije sigurno, svasta se moze izdesavati u narednom periodu...
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by apacrow View Post
                          Kapiram sve to, ali ne zelim da budem indiferentan kad je u pitanju
                          Chelsea, mada mi se sve cini da cu to postati zbog Debelog. Uostalom,
                          videcemo veoma uskoro sta i kako.
                          Pa jesi li bio indiferentan kada je Juventus sabijao Chelsea u duzinu i sirinu u utorak,isto tako i Shakhtar u obije utakmice,onda na duge lopte Luiza kao i par kriminalnih intervencija svih stopera gdje su se ponasali kao da su se prvi put sastali,ja nisam bio indiferentan,izgledalo mi je presmijesno,posebno se ovaj dio odnosi na onu 5-2-3 formaciju...

                          Razumijem stvarno da ne volite Beniteza i imate svi svoje razloge,ali ovo danas sto je uradio bilo je sasvim rezonski,covjek da se malo otvorio popusio i bi siguran sam i sta onda?...ovako -5,mirnih 0:0 i dosta povoljan raspored gdje sam ubijedjen da ce situacija biti sve bolja;)

                          Chelsea me je navikao na cvrstu i jaku odbranu godinama,ovo u zadnje vrijeme je bila smijurija i nadam se da to vise necu morati gledati
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Pa jesi li bio indiferentan kada je Juventus sabijao Chelsea u duzinu i sirinu u utorak.
                            Tad sam gledao nesto drugo, pa mi bas bilo svejedno ;)

                            Ovako kad sam u stanu, onda moram malo gundjati.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Pa jesi li bio indiferentan kada je Juventus sabijao Chelsea u duzinu i sirinu u utorak,isto tako i Shakhtar u obije utakmice,onda na duge lopte Luiza kao i par kriminalnih intervencija svih stopera gdje su se ponasali kao da su se prvi put sastali,ja nisam bio indiferentan,izgledalo mi je presmijesno,posebno se ovaj dio odnosi na onu 5-2-3 formaciju...

                              Razumijem stvarno da ne volite Beniteza i imate svi svoje razloge,ali ovo danas sto je uradio bilo je sasvim rezonski,covjek da se malo otvorio popusio i bi siguran sam i sta onda?...ovako -5,mirnih 0:0 i dosta povoljan raspored gdje sam ubijedjen da ce situacija biti sve bolja;)

                              Chelsea me je navikao na cvrstu i jaku odbranu godinama,ovo u zadnje vrijeme je bila smijurija i nadam se da to vise necu morati gledati
                              Generalno slazem se sa tobom, samo bih dodao da nas je Chelsea navikao na pobede uz cvrstu odbranu. A u poslednje vreme mi deluje kao da je pitanje ili odbrana ili napad... Ako se odluce za cvrstu odbranu onda sanse ni na vidiku, ako se odluce za napad onda duva promaja pozadi. Treba naci pravi balans izmedju ta dva, ali ocigledno da je to problematicno sa ovim igracima.

                              Za Torresa cisto sumnjam da ce proraditi, i sve vise sam u fazonu da nije World Class, jeste talenat veliki, ali covek je odigrao samo 2 sezone na visokom nivou. A te price, ne odgovara mu Chelsea-jev stil, nema ko da mu doda, treba mu njegov Rafa da bi on proradio, sve mi je to smesno. Da je on takva velicina ne bi mu nista od toga trebalo, znao bi da se prilagodi. Eno kako RvP u Unitedu kida, pritom mu niko ne namesta na tacni, nego daje covek svetske golove. A Torresu kao trebaju ne znam kakvi kreativci iza njega da bi proradio, a i kad mu stvore sansu on je promasi... Smesno mi je da i dalje ocekujem nesto od njega, ali Rafa ce ga forsirati, Sturridge sad moze samo da sanja o prvoj postavi, ali sta je tu je...

                              Gledao sam danas samo drugo poluvreme, bilo je OK, nista specijalno, par polu sansi smo imali, Torres je imao onaj odlican sut, ali jbg. Odbrana dosta stabilnija i sve u svemu, bod je korektan rezultat. Pozitivno mi je kod Rafe da je stavio ofanzivnu trojku na teren, jer sam se pribojavao da cemo se nagledati Ramiresa i Bertranda na krilima kod njega, ali sreca pa to nije slucaj... Samo se jos bojim da se Lampard nece vratiti u prvu kad se oporavi, vec da ce biti na klupu.
                              Naredne tri utakmice je neophodno dobiti, sve osim 9 bodova je neuspeh...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Generalno slazem se sa tobom, samo bih dodao da nas je Chelsea navikao na pobede uz cvrstu odbranu. A u poslednje vreme mi deluje kao da je pitanje ili odbrana ili napad... Ako se odluce za cvrstu odbranu onda sanse ni na vidiku, ako se odluce za napad onda duva promaja pozadi. Treba naci pravi balans izmedju ta dva, ali ocigledno da je to problematicno sa ovim igracima.

                                Za Torresa cisto sumnjam da ce proraditi, i sve vise sam u fazonu da nije World Class, jeste talenat veliki, ali covek je odigrao samo 2 sezone na visokom nivou. A te price, ne odgovara mu Chelsea-jev stil, nema ko da mu doda, treba mu njegov Rafa da bi on proradio, sve mi je to smesno. Da je on takva velicina ne bi mu nista od toga trebalo, znao bi da se prilagodi. Eno kako RvP u Unitedu kida, pritom mu niko ne namesta na tacni, nego daje covek svetske golove. A Torresu kao trebaju ne znam kakvi kreativci iza njega da bi proradio, a i kad mu stvore sansu on je promasi... Smesno mi je da i dalje ocekujem nesto od njega, ali Rafa ce ga forsirati, Sturridge sad moze samo da sanja o prvoj postavi, ali sta je tu je...

                                Gledao sam danas samo drugo poluvreme, bilo je OK, nista specijalno, par polu sansi smo imali, Torres je imao onaj odlican sut, ali jbg. Odbrana dosta stabilnija i sve u svemu, bod je korektan rezultat. Pozitivno mi je kod Rafe da je stavio ofanzivnu trojku na teren, jer sam se pribojavao da cemo se nagledati Ramiresa i Bertranda na krilima kod njega, ali sreca pa to nije slucaj... Samo se jos bojim da se Lampard nece vratiti u prvu kad se oporavi, vec da ce biti na klupu.
                                Naredne tri utakmice je neophodno dobiti, sve osim 9 bodova je neuspeh...
                                Upavo je tako,ili odbrana ili napad,a sve su krivi Mikel i Ramires,to su kljucne pozicije u timu,a u Chelseau su to smijesni igraci,prave dupli posao onoj trojici,mora tu neko biti da pomogne,a ne da odmogne...

                                Torres je ubijao godinama sve redom,reci da nije WC ipak nije ozbiljno...kad spomenu RVP-a,pa gdje je on bio 100 godina do prosle sezone,Arsavin mu namjestao po 100 sansi covjek nije mogao da ga zabije.Slazem se da nije u formi,slazem se da je los i da nista ekipi ne pomaze,ali budimo realni,RVP je napadac(ne igrac,uvijek je dobro igrao) od juce,nagledao sam se ja njegovih promasaja sa pola metra...

                                Lampard je ove sezone bio kod RDM-a klupa,a ovdje se nadam da nece,skoro sam ubijedjen da to nece biti jer fali kao za lijeka,a nadam se u januaru da ce se nekako sjetiti da dovede tu jednog ozbiljnog igraca
                                Last edited by AK47; 25-11-12, 20:45.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X