Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • http://www.mondo.rs/s267811/Sport/Fu...tim_sveta.html

      Uce sigurno,nema konkurenciju

      Comment


      • Ako neko treba da poštuje Beniteza ,to su navijači Čelsija.Znaci-poštovati a ne da li je simpatičan ili nije.Meni nije simpatičan,niti gotivim Liverpul koji je vodio u Engleskoj ali čovek ZNA.
        Benitez je vrhunski taktičar a poštujem ga još od dana epskih duela protiv Liverpula u LŠ koji mi stoje kao rana na srcu Čelsi jedva da je mogao da udje u šansu protiv Liverpula 2005. i 2007. a ,po meni,imao je puno bolju ekipu i jednog Murinja na klupi.Ako postoji trener koji je Murinjova noćna mora-to je Benitez.Mi simpatizeri Čelsija to najbolje znamo i to će svako od nas priznati.
        Svi znamo sta je napravio sa Valensijom,svi znamo kakve evropske uspehe je imao Liverpul sa njim,medjutim treba pomenuti i neke sumorne PL sezone.

        Ne znam,u svakom slučaju treba dati čoveku podršku i važno je da dobro startuje,a gde ćeš teži start od ekipe u kanalu pred dolazak najjače engelske ekipe.
        Srećno.

        Comment


        • FIFA odbila Drogbin zahtev, tako da nista od povratka
          It's blue, what else matters?

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment




            • Danas je odradio prvi trening sa ekipom. Za pomocnika ce postaviti Zendena, navodno.

              Clifford i Kane posudjeni u Crawley Town odnosno Preston North End do 5. januara.

              Spoiler
              Last edited by bracala; 22-11-12, 16:20.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Kakav obrt, Rafa u Celsiju...

                Nisam ocekivao ovako brz otkaz RDM-a moram da kazem, ali sta je tu je, kola su bas krenula nizbrdo, i ovaj poraz od Juvea je kap koja je prelila casu. Rafa cini mi se kao veliko iznenadjenje, sad koliko je dobro resenje videcemo, ima realno mozda i bolji tim koji je ikad imao u Liverpoolu, pa mozda nesto i uradi, veliki as i takticar i ja ga duboko postujem, ali ima neke svoje probleme i bubice, pa cemo videti kako ce se to poklopiti. Odma' debi protiv Sitija, gde ces bolji debi...

                Samo znam da je prekrsio obecanje dato navijacima Liverpoola, kada je rekao da nikad nece voditi klub iz Londona posle Liverpoola. Davno bilo, pa cu mu oprostiti. Zelim mu sve najbolje, i nekako mislim da ce dobro proci.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • FA odbio optuzbu protiv Clattenburga a pokrenuo je protiv Mikela Eto da znate, mada ne vjerujem da je neko iznenadjen. Svaka sitnica se koristi da se okrene protiv ovog kluba i da se nanese steta, bilo kakve prirode.
                  Last edited by bracala; 22-11-12, 18:18.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ako je utvrdjeno da nije bilo rasistickog vrijedjanja onda Clatenburg ima puno pravo da tuzi Chelsea i Mikela za klevetu, a takvu presudu ce da dobije kako god..

                    Ono sto je bilo na terenu nije za komentarisati, ali ako neko za nekoga kaze da ga rasisticki vrijedja i onda se dokaze da ga nije vrijedjao onda je taj sto ga je optuzio njega nazvao rasistom, sto je skoro u istom rangu kao i rasisticko vrijedjanje, stoga mora odgovarati..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ajnstajn je u pravu, ako Clattenburg nije kriv, lagano moze za klevetu da optuzi klub i igraca, to je njegovo apsolutno pravo...;)
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Sve je to seksi sto pisete samo ste se malkice zajebali. Clattenburg je oslobodjen bez obzira sto je i Matu nazvao spanskim govnetom, a FA ce tuziti Mikela ne Clattenburg.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Sve je to seksi sto pisete samo ste se malkice zajebali. Clattenburg je oslobodjen bez obzira sto je i Matu nazvao spanskim govnetom, a FA ce tuziti Mikela ne Clattenburg.
                          Aham...

                          Ali ako nije bilo dokaza da je on Matu nazvao tako kako ga je nazvao, jbg onda. A to sto ce FA tuziti a ne Clattenburg, isto ti je to, oni samo preuzimaju na sebe taj posao, a Clattenburg je delom u toj organizaciji, ipak sudi meceve u u okviru FA.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ne vjerujem da je to rekao, jer covjek ima kontrolu nad svakom utakmicom koju sudi.. Ne boji se dati karton stoga dao bi mati karton za to sto mu pricao a ne bi mu odvracao na taj nacin.. Pokazao je mnogo puta... Radio veza izmedju asistenata i sudije se mislim snima stoga sigurno ima snimljeno sve sta je ko rekao, a i asistenti su svjedoci jer su culi sta se pricalo..

                            Covjek je FIFIN sudija, imao je kardinalne greske, ali je sudija koji drzi utakmice pod kontrolom.. Zasto bi mu trebalo takvo sto da kaze igracu..

                            Sudije mnogo vremena provode kod psihologa da se kontrolisu na terenu, jer nije lako kad ti neko mater jebe na terenu od igraca da ostanes miran.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Za mene je kriv Klatenburg onako subjektivno... ne interesuje me FIFA, FA mi smo sudije i kriv je Klatenburg. Gresio je dosta iznervirao se, na 100 utakmica ga nije ubio pritisak na 101.jeste. Zataskali te razgovore, odbranili ga i to je to. Kad se sve sabere i oduzme zbog onakvih gresaka je los sudija.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Covek koji je onako igrao Evropu sa Liverpulom jednostavno mora da se postuje bez daljnjeg. Setite se i Valensije. Bez obzira na neuspesnu epizodu u Interu on je veliki znalac i takticar. Nadam se da ce izvuci najbolje iz Toresa. Ja sam verovatno jedina budala na svetu koja veruje u to ali eto verujem i spreman sam to da kazem a vi kako hocete. Puna podrska Rafi, nadamo se uspesnoj saradnji. Zivi bili Plavci sad ce stvari da dodju na svoje. Fernando ulazi u Falkaovu formu <3 Pricace se dugo o toj renesansi.
                                Sramota me da priznam, ali i ja se nadam da ce ovo drvo dati jos nekih 10 golova do kraja sezone.

                                Previse je losih vijesti, a dobrih uopste i nema. Eto, ispade sada da se Klatenburg izvukao, a Mikel najebao.
                                Nista od Drogbe...
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X