Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je isto cudno da bi Rafa pristao na to da vodi ekipu samo do kraja sezone.

    Sto se tice RDM vjerovatno su ga navijaci Chelsea dosta zavolili ali ovo je apsolutno opravdan potez Romana.Jos on nije dorastao da vodi jednu ovako jaku ekipu.Osvojio je LP uz dosta srece,na ljeto je potrosen ogroman novac i skoro sigurno ispadanje u grupnoj fazi LP i vec kaskanje za vodecim dvojcem u PL se ne moze oprostiti.

    S obzirom da Rafa vjerovatno dolazi mogu reci da je takticki neuporedivo jaci od Roberto-a,ali ima i on neke svoje bubice u glavi tako da cemo vidjeti kako ce to izgledati mada ja mislim da cete biljeziti dosta bolje rezultate.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Zadnje sto treba je da Benitez donese raskol u svlacionici tim svojim metodama i dozom tvrdoglavosti.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Eto ne stigoh da prokometarisem utakmicu, a u medjuvremenu i Robbie popio otkaz, dakle katastrofa.
        Utakmica je bila ocajna, Azpilicueta desno??? Ali da se ne zadrzavam previse na tome...

        Sta reci za Robija... Mislim da sam najbolji komentar o Robiju procita od Jana Molby-a, dok je jos Robbie bio trener, kaze: "Da li ima srece? Da li je genije? Ili mu fali samo posten napadac da bude ubedljivo najbolji u ligi?" I realno, tako je i bilo, slavicemo njegove uspehe, ali negde u podsvesti svi znamo da smo imali vise srece nego pameti. Makar je to vazilo za proslu sezonu, ali ove sezone se ocekivala ubedljivija igra koju nazalost nismo videli, osim u par navrata. Da li je zasluzio otkaz? Tesko je odgovoriti, mislim da prosla sezona nije ni uzeta kao parametar pri ovoj odluci, iskljucivo se gledalo sta moze Robbie da uradi kad mu daju "prazan list" koji je prakticno dobio ovog leta. Imao je dozvolu da dovede i proda koga hoce, da potrosi prakticno kolko hoce, i rezultat posle 3 meseca je da smo treci u ligi, i na ivici ispadanja iz LS. Da li je mogao da dobije duzu sansu? Pa svakako je mogao, ali sta da se radi, Raman je to... Te price da su ga otpustili Bruce Buck i Ron Gourlay su mi smesne, pa za koga oni rade? A sigurno da ne donose takve odluke na svoju ruku... Sve u svemu, hvala mu za ovih 9 meseci, konacno je osvojena LS i zbog toga ce uvek biti heroj kod navijaca Chelsea-ja.
        E sad je pitanje ko ce ga zameniti, vidim da se Rafi daju najvece sanse, ja ga nesto ne volim, prestrog trener, nema nikakav odnos sa igracima, mislim da nije pravi covek za klub sa toliko egoista i jakih licnosti. Takticki je verovatno medju najboljima na svetu, ali sve skupa mislim da nije pravi izbor. Samo se nadam da i ako izaberu, to nece biti u nadi da ce vratiti Torresa u formu, nego iz nekog drugog razloga. A Torresu nema spasa, to je valjda jasno, lik je skroz puk'o i treba ga se otarasiti. Onda od ostalih opcija, 'Arry-ja bih odmah otpisao, nije on tako dobar trener, ne bi on nista uradio. Mislim da je Guardiola najbolja opcija, koliko god ga neki osporavali i pricali kako sa Barsom svako moze da uspe, ja se ne bih slozio s tim, Barsa je ovako dominantna tek od njegovog dolaska, mislim da bi on pokidao sa ovim igracima, jos jedna pozitivna stvar je sto bi davao sansu igracima iz omladinskog pogona.
        Ne znam da li postoji jos neka opcija...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Zadnje sto treba je da Benitez donese raskol u svlacionici tim svojim metodama i dozom tvrdoglavosti.
          Zar mislis da se covek promenio?
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Zar mislis da se covek promenio?

            Ne, zato sam i rekao da je to zadnje sto nam treba. Opet se nekako nadam da do toga nece doci.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ljudi zna se na sta igra Benitez,da ih kao i Di Matteo lani ubijedi trofejima da je on covjek za taj posao i da ostane,on vec dugo nema posao tako da sam siguran da ce on uzeti pod bilo kojim uslovima...

              Ja sam subjektivan po pitanju Beniteza,bio sam i po pitanju AVB-a pa sam pogrijesio,zbog toga necu da vas smaram uopste oko njega...znanje je ono sto ja postujem kod njega,kakav je u svlacionicama pojma nemam
              Last edited by AK47; 21-11-12, 22:21.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Benitez, zvanicno. Mac sa dve ostrice, videcemo...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • BENITEZ APPOINTED

                  Sada i konacno. Ne svidja mi se ali zelim mu sve najbolje do kraja sezone.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Vodili su i gori od njega,ne znam stvarno sta da mislim o ovome,ali kao sto i mumi rece sve najbolje do kraja sezone,ipak je to nas Chelsea...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Rafa

                      Comment


                      • Znaci ipak Rafa...
                        Aj da vidimo na sta ce to da lici, tesko je predvideti, moze fenomenalno, a moze i katastrofalno...
                        A prvi mec protiv City-ja...
                        sigpic

                        Comment


                        • Vidi se da je očajan bio čim je prihvatio ugovor do kraja sezone... Šta ga briga, posle 2 godine će se malo i o njemu pričati...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Benitez, 'ladno...

                            Sta sad mislite o pricama o Toresu, jel se nesto menja ili je i dalje game over sto se njega tice? Stalno je govorio da ga je Benitez najbolje razumeo, imace malo vremena da to pokaze .

                            Comment


                            • Covek koji je onako igrao Evropu sa Liverpulom jednostavno mora da se postuje bez daljnjeg. Setite se i Valensije. Bez obzira na neuspesnu epizodu u Interu on je veliki znalac i takticar. Nadam se da ce izvuci najbolje iz Toresa. Ja sam verovatno jedina budala na svetu koja veruje u to ali eto verujem i spreman sam to da kazem a vi kako hocete. Puna podrska Rafi, nadamo se uspesnoj saradnji. Zivi bili Plavci sad ce stvari da dodju na svoje. Fernando ulazi u Falkaovu formu <3 Pricace se dugo o toj renesansi.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Inter mozda i nije bio dobar test, jer je dosao u ekipu koju je Murinjo "izmuzao" do kraja, verovatno su se totalno smorili posle svega, mozda niko ne bi prosao bolje od Rafe.

                                Ja ga cenim (iako mi nije simpatican - mislim da je to problem kod vecine ljudi koji ga ne vole, takva je faca ), ali videcemo kako se taj tip coveka uklapa u ovakav Celzi. Malo discipline ce dobro doci, ali mislim da se bas i ne uklapa u duh koji (bar ja tako zamisljam) vlada u ekipi.

                                Mozda gresim, ostaje da vidimo, ali svakako nije neki diletant koji nema pojma. Kad bi Sahtjor napravio cudo i dobio Juve, to bi mnogo toga preokrenulo. Ok, necu da se nadamm iako mislim da su luda ekipa i da svasta moze da bude i sa pristupom i sa rezultatom na toj utakmici.


                                Da mene neko pita, ni sam ne znam koga bi izabrao cak i da su svi treneri slobodni, jedino Murinjo mi se uklapa u razmisljanje. Ko zna...


                                Srecno Celziju i Rafi u nastavku, bice nam potrebna.
                                Last edited by Jools; 22-11-12, 01:34.

                                Comment

                                Working...
                                X