Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Abramovic sto je sanjao godinama taj san mu je ostvario RDM (osvajanje Lige Šampiona).

    Ocigledno je da ja Chelsea veoma skupa igracka , da trebaju neke promjene to stoji , ali ovako brzo se rijesiti jednog trenera koji je osvojio LŠ sa timom od kojeg je to malo ko ocekivao..

    A Chelsea da je u krizi u krizi je, sto pokazuje i igra i rezultati u zadnjih par utakmica.

    Ostaje da vidimo sta i kako ce bez RDM-a.
    Last edited by Rossonero; 21-11-12, 13:16.

    Comment


    • Sad kad vrati Avrama,to bi bio pravi potez

      Comment


      • Jbt...potrosise 100m i opet su morali smjenu da naprave.

        Comment


        • Auu jbt, ovo nisam ocekivao...
          Nemam komentar, treba sacekati da vidimo ko je novi menadzer, ali stvarno ne znam sta da ocekujem od ove sezone...

          RDM je covjek koji je mnogo toga uradio za Chelsea, i sto je najbitnije, donio nam prvi trofej LS, i zbog toga cemo mu biti zahvalni do kraja zivota.
          Last edited by Drunken Whaler; 21-11-12, 13:30.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Comment


            • Sinoc nisam nista pisao jer nisam bio raspolozen za to.

              O utakmici se nema mnogo toga za reci, sve je vec receno. U Torinu su sinoc samo prvih 45 minuta igrale dvije ekipe. U nastavku je igrao samo Juventus. U tih prvih 45 minuta ponovo smo promasili ono sto smo morali zabiti. Svako ko prati ovu ekipu mogao je zakljuciti da ce se poslije promasenih sansi sve to debelo naplatiti. Bas poslije Juventusove sanse na pocetku utakmice, mi imamo priliku zaviti ih u crno i utakmicu potpuno okrenuti u nasu korist ali to fulamo, kao i bezbroj takvih situacije u posljednje 2-3 sedmice. I sa takvom realizacijom protiv ekipe koja mora pobijediti bilo je tesko nadati se necemu. Drugo poluvrijeme nije vrijedno komentarisanja. U zaostatku protiv razigranog Juventusa nismo mogli nista. Sramotno odigranih 45 minuta. I sad kad sam jutros ustao, na prazan zeludac procitam vijest da je Robbie otpusten. Nimalo nisam iznenadjen. On je sam poslije utakmice rekao da je on odgovoran za ovaj neuspjeh. Nije prijatno gledati prvaka Evrope kako ispada u grupi, bez teoretske sanse da taj trofej brani bar jos jednu rundu. Istina, ostalo je jos 90 minuta nade. Ono sto treba uraditi je odigrati posljednju utakmicu u LS-a na dostojanstven nacin, ostvariti pobjedu i oprostiti se od tog takmicenja. Samo se mozemo nadati da ce Shakhtar dobiti Juventus, nadati se i nista vise. Sanse za to su vrlo male, mizerne. I dan danas mi je u glavi ona utakmica sa Bridge-a i onih 2:2 protiv Juventusa. Na kraju nas je ta utakmica dovela do ove situacije. Ali i ovo se mora izgurati kada je ovaj klub u pitanju. Hejterima je osvanulo nikad ljepse jutro. Vjerujem da su mnogi od njih u potpunoj ekstazi. Bar na trenutak na osjecaju veliki trn u oku. Svoju svrhu ima cuveni transparent "When we're good, no one remembers. When we're bad, no one forgets." Neka uzivaju dok traje, doci ce vrijeme kada ce opet sebi gristi nokte i mrdati glavom gledajuci kako ovaj klub uzima nove trofeje i penje se ka novoj tituli prvaka Evrope. Sada ne vrijedi kukati za propustenim jer se nista promijeniti ne moze. Mora se krenuti dalje, gdje god to bilo. Posvetiti se prvenstvu sto je vise moguce, pokusati osvojiti kupove i na taj nacin imati ponovo sezonu sa osvojenim trofejom. I ovo ce proci...


              Bilo bi naivno ocekivati da ce se Di Matteu ovo oprostiti i zanemariti. Nije mala, a ni prijatna stvar ispasti u grupi LS-a. Mozda bi bilo podnosljivije da je situacija drugacija, da nisi aktuelni prvak Evrope. Ovako, to je mnogo teze. Ovo je covjek kojeg sam najvise zavolio, cak vise i od Mourinha i zato bi bilo idiotski pljuvati po njemu. Ono sto je on uradio za ovaj klub, nije niko prije njega. Cak i ako osvojimo jos 3 LS-a, nijedna nece biti kao ova prva. Prvi put ostaje za zivot cijeli. Prosla double sezona je posebna ako se zna situacija u kojoj se klub nalazio tj. igraci, atmosfera oko njega i prognoze koje su bile crne. Robbie je uspio svaku prognozu uciniti pogresnom, protiviti se svakoj logici i na kraju ispisati ogroman komad istorije za Chelsea, najveci dosad. Chelsea je prvi u Londonu sa trofejom LS-a, ta cinjenica nikad nece izblijediti. Jos sladje su titule FA Cupa i prvaka Evrope kada se zna da ih je donijela legenda ovog kluba. Tacnije, dvije legende - Robbie & Eddie. Njihovi nadimci podsjecaju na likove iz humoristickih serija, a tako se i zavrsila prosla sezona, veselo. Gdje god da ode sada, kojim god tokom da mu trenerska karijera krene, bice nezaboravan za svakoga ko podrzava ovaj klub. Meni ce ostati upamcen kao vjerovatno najpozitivniji trener. Nevjerovatna mirnoca ga je karakterisala u svim situacijama. S razlogom postoji parola "Keep calm and support Di Matteo". Koliko je znao, a koliko nije o fudbalu, o tome se moze pisati i diskutovati, ali je sigurno da je dao ono najbolje od sebe za uspjeh ovog kluba. Njegove emocije ne moze zamijeniti niko. Ono radovanje, pa kasnije suze u istorijskom revansu sa Napolijem ce ostati upamcene zauvijek a slika sa "klempom" u rukama u sred Minhena i nakon mnogo godina sigurno ce svakoga natjerati da se prisjeti te istorijske sezone. Hvala legendi za sve! Sve najbolje u zivotu. Krize dolaze i prolaze, tako ce proci i ova. Bice veselih trenutaka u buducnosti, samo se trebaju sacekati.


              There's only one Di Matteo!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Auu jbt, ovo nisam ocekivao...
                Nemam komentar, treba sacekati da vidimo ko je novi menadzer, ali stvarno ne znam sta da ocekujem od ove sezone...

                RDM je covjek koji je mnogo toga uradio za Chelsea, i sto je najbitnije, donio nam prvi trofej LS, i zbog toga cemo mu biti zahvalni do kraja zivota.
                ;)

                Spoiler

                Comment


                • Cisto da se zna, Buck i Gourlay su mu dali otkaz, a ne Roman.

                  EDIT: Sve se vise pominje da Drogba dolazi na pozajmicu kod nas.
                  Last edited by Drunken Whaler; 21-11-12, 15:02.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • I ja sam cuo da je Buck tu upetljan bas dosta. Do veceras ce se Benitez dogovoriti i dobice ugovor do kraja sezone.

                    Koliko samo fali Drogba... fali samo onaj njegov gladni pogled na terenu, da ne pominjem autoritet i kvalitet.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Samo da nam Benitez ne bude menadzer. Ne znam zasto bi ga uopste dovodili ( jedino ako misle da on moze da vrati Toresa u formuili tako nesto ) jer navijaci ga ne vole i tacka.
                      Najbolje bi bilo da Lamps postane menadzer

                      Torres 3
                      Chelsea managers 0



                      There's Only One Di Matteo !!!
                      Last edited by DjordjeCFC; 21-11-12, 15:38.
                      It's blue, what else matters?

                      Comment


                      • Redknapp valjda razmislja da preuzme Ukrajinu (ako sam ja to danas dobro procitao, mozda sam se istripovao), Guardiola je na odmoru, Grant je najlosiji realno tako da je ostao Benitez. Ni ja ga ne volim nesto pretjerano ali situacija je takva. Vodice ekipu do kraja sezone. Koliko ce uraditi, vidjecemo. Ja ne ocekujem mnogo od njega. Ali bolje da mu se sudi na kraju sezone.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Jbg, 100 % nas preuzima Benitez, a onda na kraju sezone jedan jedini, The Special One

                          A Redknapp je jedna pijandura matora, nista nam on ne treba.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Cekaj, cekaj. Zar vi mislite da ce Benitez da prihvati da vodi Chelsea do kraja ove sezone, svestan da ce ga na kraju zameniti Murinjo? Nesto ne verujem.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              Cekaj, cekaj. Zar vi mislite da ce Benitez da prihvati da vodi Chelsea do kraja ove sezone, svestan da ce ga na kraju zameniti Murinjo? Nesto ne verujem.

                              Evo po twitteru i svugdje se provlaci to da ce on dobiti ugovor do kraja sezone. Na kraju se ceka Guardiola. Samog sebe je Benitez preporucio cim se ukazala prilika da nas vodi.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ako je tako, onda ga zaista ne razumem. Uopste mi se ne svidja nacin na koji gradi odnos sa igracima i metode koje primenjuje na treningu. Sto se tice taktike, tu nemam sta da mu zamerim, majstor je. Ali, zasto covek, koji je postigao dosta toga, sa Valensijom bio sampion ispred 2 giganta, sa Liverpulom dosao na tron Evrope i vratio ga tamo gde mu je mesto, i posle epizodne uloge u Interu pristaje na istu stvar u Celziju? Ne razumem.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X