Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja ne znam sta je s Marinom. Jbt pa lik ni minute da dobije. Bio je povrijedjen, sad je zdrav, dao gol za U21 ekipu prije 2 dana i opet nista. Ne kontam zasto ne dobija sansu...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ne mogu da vjerujem da vi gledate na tog Mikela kao na Boga! Ako je vama dobro ono sto on radi, onda stvarno ne znam sta da vam kazem. On je statican ko drvo, svaki napad uspori, loptu uvijek daje najblizem do sebi (uglavnom bekovima), da se usudi da posalje neku loptu naprijed ili da sutne- ma kakvi... mada nije ni sposoban za to. Jedno sto zna da radi je da gradi loptu, ima dobru kontrolu. Ali jebes ga takvog.
      On nije za Chelsea, pa vi pricajte sta vam volja. Trudi se on i sve to stoji, ali za njega je klupa plafon.
      Na sta nam lici protok lopte, bruka i sramota. Treba jedan Luiz da salje duge lopte citav zivot, jer nemamo sredinu? E sa takvom igrom osvaja se 10. mjesto, a ne 1.
      Dok je Lampard bio na toj poziciji, Torres je imao 3 1-1 sanse po mecu, a sve te lopte mu Lamps slao.

      O Luizu vise ne zelim ni da trosim rijeci. Jeste Brazilac, ali i Alex je Brazilac pa je normalan stoper.

      - Di Matteo kaze da ce u narednom periodu da igra mnogo defanzivnije. Neka radi sta oce, samo nek pocne da pobjedjuje. Ovako se vise ne moze...
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        - Di Matteo kaze da ce u narednom periodu da igra mnogo defanzivnije. Neka radi sta oce, samo nek pocne da pobjedjuje. Ovako se vise ne moze...
        Nemam sta da dodam.
        Mucimo se mi dosta od pocetka prvenstva,bude tu po koja lepa pobeda ali generalno,oscilacije su ogromne.

        Comment


        • Jao, pa samo da ne predje na defanzivnu varijantu. Ne moze da ocekuje od Oscara, Mate i Hazarda da toliko rade u defanzivi, to bi ih ubilo, njihova defanziva je presing na protivnickoj polovini. Igra nam je dobra, ali fali realizacija, mora da se popravi, ali mislim da nije resenje da se igra defanzivno.
          Lamparda i Mikela ne treba ni porediti, ja ne bih Lamparda poredio ni sa jednim igracem u klubu, meni bi on i dalje bio prvi pik, pa bih tek onda razmisljao ko ce od ostalih da igra. Covek daje golove, odigrava vrhunske pasove, smesno mi je nekad kad vidim kako npr. uzdizu Scholesa, a Lampard ima 3 puta vise asistencija u PL, jos malo pa ce Giggsa da stigne. On mi je neprevazidjen igrac u Chelsea-ju. Ali uopste nije pitanje da li ce igrati on ili Mikel, nego da li ce on ili Ramires, dok je Mikelu prakticno zagarantovana pozicija jer je jedini defanzivni igrac. Po mom misljenju nije problem u njemu, jer evo timovi koji su ispred Chelsea-ja na tim pozicijama imaju mrtvake tipa Carrick i Barry, pa ostvaruju bolje rezultate. Ali zanimljivo mi je za Mikela da ga je svaki trener Chelsea-ja u poslednjih 6 godina drzao u prvoj postavi, Mourinho ga je drzao jos dok je imao 18 godina, znaci da su svi videli nesto u njemu, a kad se setim Makelele-a koji je parametar za igru na toj poziciji, pa ni on nije nista specijalno igrao, uzme loptu i odigra prvom do sebe, i Mikel radi isto to.
          Ramires i Lampard kao centralni vezisti bi biila previse ofanzivna varijanta, jer su oni obojica box-to-box igraci...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Jao, pa samo da ne predje na defanzivnu varijantu. Ne moze da ocekuje od Oscara, Mate i Hazarda da toliko rade u defanzivi, to bi ih ubilo, njihova defanziva je presing na protivnickoj polovini. Igra nam je dobra, ali fali realizacija, mora da se popravi, ali mislim da nije resenje da se igra defanzivno.
            Lamparda i Mikela ne treba ni porediti, ja ne bih Lamparda poredio ni sa jednim igracem u klubu, meni bi on i dalje bio prvi pik, pa bih tek onda razmisljao ko ce od ostalih da igra. Covek daje golove, odigrava vrhunske pasove, smesno mi je nekad kad vidim kako npr. uzdizu Scholesa, a Lampard ima 3 puta vise asistencija u PL, jos malo pa ce Giggsa da stigne. On mi je neprevazidjen igrac u Chelsea-ju. Ali uopste nije pitanje da li ce igrati on ili Mikel, nego da li ce on ili Ramires, dok je Mikelu prakticno zagarantovana pozicija jer je jedini defanzivni igrac. Po mom misljenju nije problem u njemu, jer evo timovi koji su ispred Chelsea-ja na tim pozicijama imaju mrtvake tipa Carrick i Barry, pa ostvaruju bolje rezultate. Ali zanimljivo mi je za Mikela da ga je svaki trener Chelsea-ja u poslednjih 6 godina drzao u prvoj postavi, Mourinho ga je drzao jos dok je imao 18 godina, znaci da su svi videli nesto u njemu, a kad se setim Makelele-a koji je parametar za igru na toj poziciji, pa ni on nije nista specijalno igrao, uzme loptu i odigra prvom do sebe, i Mikel radi isto to.
            Ramires i Lampard kao centralni vezisti bi biila previse ofanzivna varijanta, jer su oni obojica box-to-box igraci...

            Vala jeste smijesno kad neko uzdize Skolsa...A bgm,nisam siguran da ce Lampard stici Gigsa po broju asistencija(trenuto je 126-89).
            Last edited by powerslave; 18-11-12, 10:39.

            Comment


            • Ma ne vjerujem da ce Robbie preci sada na bunker. Pogresno je to izvuceno iz njegove izjave. On je prije svega mislio da se moramo malo dotegnuti i da izgledamo cvrsce na terenu tj. da ne primamo golove olako. Realizacija nas kosta pobjeda u zadnje vrijeme a to ne valja. Fali majstor Lamps, to je tacno. Moze majstor odigrati svaku drugu utakmicu ali vrhunski, zabiti gol, asistirati, olaksati posao onoj trojici iza spica. Posto je u godinama sada, neka igra svaku drugu utakmicu i tako ce biti svjez i od koristi. Za City bi trebao biti spreman. Sto rece Tonjara, mora biti neko sa autoritetom na terenu, Terry ili Lamps. Mlada je ovo ekipa, treba neko da ih bodri kad ne ide sve po planu. Problemi bi bili da mi gubimo i da ne mozemo stvoriti krstenu sansu. Mada bi mi bilo lakse tada prihvatiti kikseve nego sada kada igramo dobro. Najtajni smo s napadacima. Volio bih da se Studgu da sansa sada par utakmica u nizu pa da vidimo moze li nas on vuci neko vrijeme. A ja vjerujem da moze. Lako ulazi u sanse i poceo bi zabijati. Ali sada ce Torres opet biti starter i u Torinu i u ligi.


              @Powerslave

              Pogresan dio njegovog posta si boldovao. Mogao si onaj nastavak " a Lampard ima 3x vise asistencija ". Istina je da je Lamps najpotcjenjeniji a ima sasvim dovoljno pokazatelja zbog kojih se apsolutno smije i mora uzdizati.
              Last edited by bracala; 18-11-12, 10:25.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ne osporavam ucinak Lamparda.On ima zaista impresivnu statistiku i samo ga budala nece svrstati u najbolje veziste svih vremena.Ali sam ono boldovao jer ni u kojem slucaju ne moze biti smijesno ako neko uzdize Skolsa.Normalno je da ce ga fanovi Junajteda uzdizati
                Sto se mene tice,uvijek cu reci da je Skols najbolji ali od ovih ostalih niko sa Lampardom ne moze da se mjeri.

                Eto sam boldovao i nastavak

                Comment


                • Malo sam se ja preracunao, 2x vise od Scholesa, ali dosta manje od Giggsa, mada su bili blizi do skoro, ocigledno se Giggs odvojio poslednjih sezonu/dve... sry...

                  Bilo kako bilo, poenta je da Lampard mora da igra u Chelsea-ju...
                  sigpic

                  Comment


                  • Sad ce doci Brajkula da nam pojasni racunicu

                    Comment


                    • Juce je Eden zabio prvi gol glavom u svojoj dosadasnjoj karijeri.

                      Torres had the lowest number of shots(0) Fouls(0) Interceptions(0) Challenges(0) Touches(28) Passes
                      (14).

                      While Cech had more than him, making Touches(32) and Passes (20).
                      Eto kako je juce odigrao Torres...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Vama samo treba normalan spic- Falkao vam je prioritet sada...
                        Torres je truba i to ne moze da se promeni. Ni u kakvu "formu" on vise nece uci.

                        Comment


                        • Provlaci se vijest da smo zainteresovani za napadaca Vitessea. U pitanju je Wilfried Bony. Cijena bi bila oko €10m. Ili on ili vracanje Lukakua s posudbe. Zasad se te dvije mogucnosti najvise provlace mada je moguce i nesto sasvim trece. Vidjecemo sta ce se desiti.

                          Kakuta je asistirao 2 puta u dresu Vitessea i odigrao svih 90 minuta. Kao pokazuje neke znakove onog starog Kakute...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • RDM (on Sturridge): "I thought when we moved Daniel up there he looked a danger."
                            Meni ovo mirise na to da ce Sturridge biti starter u Torinu ili u ligi. Ajde Robbie, uradi to!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Bilo bih odlicno kad bi Staridz bio u prvih 11 umesto Toresa protiv Juvea, al samo da nepromasuje kao protiv WBA i bice dobro.
                              It's blue, what else matters?

                              Comment


                              • Sturridge ce igrati u prvoj postavi protiv Juventusa, potvrdjeno je.
                                Torres odlazi iz kluba najvjerovatnije.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X