Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e cuj matri u celziju hahahah
    torres i matri - kakav bi to tandem panjeva bio

    btw. danas ocekujem tezak mec, ali pobjedu celzija ... na kladio sam stavio 2&3+

    Comment


    • Au Sunce ti,pa mi smo,ako izgubimo od Juventusa u mega goroj situaciji nego prosle sezone u ovo vreme.
      Bas,bas sam onako debelo razocaran.Nadao sam se da ce ekipa posle poraza onakvog poraza od Junajteda pokazati sampionski karakter a ono totalno suprotno.Sve smo uprskali i sada idemo totalno uzdrmani,nesigurni i ranjeni u Torino.Protiv VBA je Siti sa igracem manje okrenuo a nama Staridz masi 10 sansi.

      Losa sezona za sada.Kad se tome dodaju i 2 izgubljena meca u brobi za manje vazne trofeje...

      Krivo mi je sto to moram da kazem ali Di Mateo je jako blizu kraja.

      Comment


      • Opet nas unistava realizacija, opet. Sasvim dovoljno sansi da se ovo dobije. Odlicna stvar sto se Sturridgea tice je ta da je usao u 4 sanse cim je Torres izasao a ovaj otisao na mjesto spica, al' morao je dati 1 gol najmanje, morao. Pa cak i dva. Tacno se patimo sa napadacima i to ce nas kostati titule na kraju. City dobio a nakon sto i komsije dobiju, bice -6 i bez nekoga raspolozenog u vrhu, dzaba nam i 5 1 na 1 sansi ako nema ko da gurne loptu u gol. Sad u Torinu na Juventus i opet ne znam sta da ocekujem. Sto je najgore, i tamo cemo stvoriti sansu za gol al' cemo je promasiti, vjerovatno. Nek nam je Bog na pomoci.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Sve se polako svodi na borbu za Top 4.

          Pola danasnjeg sastava ne zasluzuje da igra za Chelsea.
          Sturridge se ispromasivao, pa i jebeni Torres bi dao 2 gola iz onih sansi.

          -Jedva cekam da se vrati Lampard i da zamijeni Mikela (nadam se). Neka vama izgleda kao da on igra dobro, ne grijesi, ali covjek je spor, uzme loptu i gnjavi je pola sata, svaki napad uspori!
          -Terry da zamijeni Luiza.
          -Cole Bertranda

          E kada nam tim bude izgledao ovako: Cech-Cole-Terry-Cahill-Ivanovic-Lampard-Ramires (eh, da nam je tu Essien)- Hazard-Oscar-Mata-Torres, e onda mozemo da ocekujemo pobjede i kakvu takvu igru.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Au kako nam nije trebo ovaj poraz sada. Znaci napadac pod hitno, kao sto je Mumi rekao nema ko da gurne loptu u gol. Staridz je danas morao da da bar jedan gol ali kako se covek ispromasivao to je bruka. Nadam se da su neki igraci uspeli malo da se odmore i kolko tolko budu spremniji za Juve jer tu nikako ne smemo izgubiti ili smo najebali u protivnom.
            It's blue, what else matters?

            Comment


            • Ma kakav Torres u napadu. Pa nek Robbie proba sa Dannyjem bar par tekmi. Sta mozemo izgubiti ako je Sturridge prvi spic par tekmi? Apsolutno nista, a mozda mozemo dobiti nesto. To se nikad nece znati dok se ne proba. Torres ne zna ni uci u sansu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Staridz makar udje u nekakvu sansu i deluje nekako brze okretnije i ne boji se sutirati na gol tako da se potpuno slazem da bi polako trebo pocinjati utakmice, barem da Januara dok nedodje neko drugi. Mozda sledeci put ove promasaje pretvori u gol nikad se ne zna.
                It's blue, what else matters?

                Comment


                • Stvarno steta. Po mom misljenju igra je bila odlicna, a znate da to ne govorim olako. Bilo je presinga od samog pocetka, dobrih sansi, ogranicili smo West Brom na kontre u vecem delu utakmice, ali dzabe kad je realizacija losa i odbrana losa. Luiz realno nije za stopera, kakvo je ono cuvanje igraca kod prvog gola??? Onda i kod drugog ode lik na stranu i prepusti Bertrandu svoju poziciju, aj makar da je zatvorio centarsut, nego tamo izigrava nesto sa rukama iza ledja, sve u nekom polu trku... Sturridge i Moses su mi bili dobri ceo mec, jeste se Danny ispromasivao, ali generalno je bio odlican, kretnja vrhunska, za razliku od Torresa, koji po ko zna koji put nema nikakvu funkciju na terenu. Mislim da mora Sturridge da pocinje od sad kao spic, u svakom slucaju ne mozemo nista da izgubimo. Hazard se nekako u drugog poluvremenu nije video, u prvom je bio dobar, ali u drugom je Mata preuzeo glavnu rec. Ali realno nismo dovoljno ubitacni, i sad cetvrta utakmica za redom u PL bez pobede. To je stvarno lose, a sledeci je neporazen City, pre toga i Juve u gostima, zajebano... Mozda je malo problem i sto nema lidera na terenu, Terry i Lampard povredjeni, pa realno od onolikih sansi Lamaprd bi neku ugurao u gol, a i Terry bi odradio bolji posao pozadi. Mislim da je Romeu kritican, lik stvarno ne zna i velika je greska sto smo pustili Essiena, tako da se sad patimo na 2 kljucne pozicije, centralni vezni i spic. Nadam se samo da ce Lampard u prvu postavu kad se oporavi, a u napadu moze ili Sturridge ili Moses, samo ne Torres...
                  sigpic

                  Comment


                  • Jedva cekam Januar da nam brat Roman kupi neki poklon u vidu Falkaa , ne mogu vise da gledam onog Toresa kako se vuce po terenu.
                    Kad bi dosao Radamel ja bih igrao ovakvu formaciju gde bi Falkao bio jedini napadac a iza njega bi bili Hazard, Oskar i Mata koji bi imali free role, ispod njih bih stavio Ramiresa i Lampsa. Ipak nam treba na sredini neko iskusan poput Lamparda, dok bi Rami bio box to box midfielder, mogao bi da pomogne u napadu, da iznese loptu ili da se vrati da spreci eventualne kontre posto ima tu brzinu. Odbrana Cole, Terry, Cahill, Bane (da je bila danas ova odbrana ne bismo izgubili, ali ih je Robi odmarao za Juve osim Cahilla) i na golu standarno Cech. Za rotaciju bi koristio Bertranda, Azpilicuetu, Luiza, Mikela, Mosesa, Piazón, Marina i Sturridgea.
                    Capture.JPG
                    Last edited by DjordjeCFC; 17-11-12, 20:55.
                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • Graficki prikaz formacije ti je genijalan.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • meni je samo zao sto Marin nije nikako dobio priliku da se dokaze...

                        Comment


                        • Cek nesto se sjebalo , stavio sam opet.
                          It's blue, what else matters?

                          Comment


                          • Jbg i meni je zao Marina, ali na tim pozicijama su se ustalili Mata i Hazard tako da nevidim da bi on mogao tu nekako da udje u prvih 11 ali nikad se ne zna.
                            It's blue, what else matters?

                            Comment


                            • Pa barem da dobije sansu od 1. minute u laksim mecevima

                              Ili da ga barem uvede kad vode 3:0 xd

                              Comment


                              • Nadam se da cu ga videti protiv Nordsjællanda ili u nekim kup utakmicama.
                                It's blue, what else matters?

                                Comment

                                Working...
                                X