Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nije vala neki rebus koji ne moze da se rijesi,ali dobro sta ces
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Zvanicno:

      (4-2-3-1): Cech - Ivanovic, Luiz, Cahill, Bertrand - Ramires, Mikel - Mata, Oscar, Hazard - Torres.

      Subs: Turnbull, Terry, Azpilicueta, Romeu, Moses, Marin, Sturridge.

      Prizeljkivao sam Dannyja, ali sta je tu je. Samo oprezno od prve minute i vjerovati u pobjedu do kraja. Kad god smo pod pritiskom, dignemo se.

      Neka nas prati i sreca veceras, trebace nam.

      COYB!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ma bre, ima Banega da zakuca dva gola, ako vec nece Torres
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Ja kada vidim Matu u ekipi ja se ne brinem...

          Comment


          • Pobjedjujemo nocas 100 %, posle vam govorim razlog.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              E jbg.
              Samo da Di Matteo ne eksperimentise. Ako ce BErtrand da igra, nek igra lijevog beka. Stoperi neka budu Terry i Cahill, nije valjda lud da i dalje forsira Luiza. Nek' odmori malo. Vezni red- brine me Ramires, zna da petlja sa loptom i da nas uvali (ko Luiz).
              Pominje se da Mata nije siguran. Tu je Moses (i Marin, ali ne bih ja rizikovao sa njim nocas)
              Bilo bi dobro da Torres ugura nekako loptu u gol, vrijeme je! Nocas moramo da pobijedimo.
              Ispunila mi se zelja, bas ju je "ugurao"
              Originally posted by Ivan Piper View Post
              Pobjedjujemo nocas 100 %, posle vam govorim razlog.
              Samo je jedan Igor Gluscevic <3 (bivsi scout Liverpoola)
              Kad god covjek gostuje u emisiji pred utakmicu (studio RTCG), Chelsea pobijedi.
              2 puta protiv Liverpoola, protiv Barcelone prosle sezone i jos nekoliko meceva, ne mogu da se sjetim protiv kojih klubova.
              Ali cim sa ga vidio pred mec, sve mi je bilo jasno
              Last edited by Drunken Whaler; 07-11-12, 22:01.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • sramota me da gledam mikela i ramiresa u sredini, koliko su to smesni igraci, da postoji indeks u fudbalu kao u kosarci, ramires bi bio u minusu na svakoj utakmici, 20 izgubljenih lopti u proseku

                Comment


                • Jos je rano za oprastanje.

                  Attached Files

                  Comment


                  • Ufff kakva tekma. Imali smo dosta srece ali najvaznjia su 3 boda.

                    Jos jedna majstorija Oskara

                    It's blue, what else matters?

                    Comment


                    • Preteska utakmica. Htjeli smo napadati citavu utakmicu, ali Shakhtar nam nije dozvoljavao. Odlicno su pokrivali teren. Svaki put kada bi se ritam utakmice digao, mi bi izgledali bolje ali bi to onda Shakhtar smirio jer je to njima odgovaralo. Bili su potpuno rastereceni, dok smo mi bili pod ogromnim pritiskom - ispusteno prvo mjesto u ligi i utakmica koja odlucuje rasplet u LS, a mora se dobiti. Shakhtar nas je napadao citavu utakmicu po nasoj lijevoj strani. Bertrand se izgubio, a Hazard mu i nije nesto pretjerano pomagao. Cesto su nas pritiskali pa Mikel i Ramires nisu mogli iznijeti loptu, Mata i Oscar morali dolaziti na 40m od naseg gola da organizuju napade. Oscar je bio vrlo dobar sinoc. Svaki gol mu je prica za sebe. Pored gola, imao je na samom startu utakmice nestvaran pas sa desne strane za Torresa koji je ono trebao ugurati u gol. Neka je dao onakav gol, kakav god da, dobro je. Iako je kasnije bio nevidljiv ali i nije imao mnogo prilika. Samo je jednom po desnoj strani dobro prosao i odmah sutao. Najveci problem nam je bio i na centru gdje Mikel i Ramires nisu uspjeli uspostaviti ravnotezu. Potreban nam je igrac na toj poziciji, to je bilo jasno i prije ove utakmice. Treba uzeti u obzir da je ovaj Shakhtar na okupu vec 2 godine i da poznaju jedni druge u dusu, dok kod nas to jos nije slucaj. Ova ekipa tek 3 mjeseca igra utakmice. Rekao sam da bi volio bilo kakvu pobjedu i uvijek stojim pri tome, protiv koga god da se igra. A nije mogao u boljem momentu pasti gol Mosesa. Proslo kolo ga primamo od Swanseja 3 minute pred kraj, sada ga zabijamo u zadnjoj minuti za pobjedu. Prijaju ovakve pobjede i trebaju nam one kad ne igramo dobro. Sada je ogroman posao odradjen. U Torinu prihvatam bod sa osmijehom, jer nam je on potreban za siguran prolaz dalje.

                      Brutalni raspored se nastavlja. Sada slijede ponovo dvije teske utakmice: Liverpool kuci i WBA na njihovom stadionu gdje su uzeli 15 bodova od ukupno 17 koliko imaju. Nadam se da ce Cole biti spreman za Liverpool.




                      Na danasnji dan prije 16 godina, potpisao je majstor za nas.

                      Spoiler


                      Veliki i nezaboravni Zola!
                      Last edited by bracala; 08-11-12, 12:51.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • A šta kaže tata-Mata... http://www.sportklub.info/huan-mata-...Ieygc.facebook


                        Spoiler


                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sto puta sam rek'o da Mata izgleda mnogo skroman momak, neiskvaren, srce me boli kad ga neko namjerno udari na terenu.

                          A obukli se k'o da na slavu idu. <3
                          Last edited by bracala; 08-11-12, 15:39.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Jedan od retkih malih muškaraca (bez uvrede), pa još fudbaler, bez trunke sujete i kompleksa, a odličan u svom poslu.
                            A što ima gajbu na Temzi (videla u nekom prilogu na SK)
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ashley Cole propusta i Liverpool
                              It's blue, what else matters?

                              Comment


                              • Josh izjavio da je zadovoljan minutazom koju dobija u Middlesbroughu i da jedva ceka da se vrati i obuce plavi dres.

                                He said: ‘I don’t see Mata, Hazard or Oscar in my position. It would be good to play with those players, they are all on fire. I am a deeper midfielder, so that’s my favourite position, where Mikel, Lampard or Ramires play.

                                ‘I’ve been there since I was seven and came through the youth system, so that is my dream club. That is who I want to play for, but this experience can only help me.’
                                Jedva cekam trenutak kada ce ovaj momak zapoceti utakmicu u plavom dresu. Igrac koji moze apsolutno sve sa loptom, poslati svaki pas, kreirati svaki napad. Momak sa velikom vizijom u svojoj igri. Josh, Oscar, Eden i Mata u vezi - brutalna kreativnost zagarantovana.

                                Spoiler


                                Uff...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X