Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lampard je out jos sigurno 7 dana, mozda i vise. Ma na centru ce biti Mikel i Ramires.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Lampard je out jos sigurno 7 dana, mozda i vise. Ma na centru ce biti Mikel i Ramires.
      E jbg.
      Samo da Di Matteo ne eksperimentise. Ako ce BErtrand da igra, nek igra lijevog beka. Stoperi neka budu Terry i Cahill, nije valjda lud da i dalje forsira Luiza. Nek' odmori malo. Vezni red- brine me Ramires, zna da petlja sa loptom i da nas uvali (ko Luiz).
      Pominje se da Mata nije siguran. Tu je Moses (i Marin, ali ne bih ja rizikovao sa njim nocas)
      Bilo bi dobro da Torres ugura nekako loptu u gol, vrijeme je! Nocas moramo da pobijedimo.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Tores ce da "rodi" gol veceras.

        Comment


        • Ma igrace Ryan beka, nema se sta eksperimentisati. Veceras se mora napasti. Utakmica sezone, sigurno.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Covece,koliko nam je komplikovana situacija u grupi.
            Ako i pobedimo veceras,opet ne smemo da izgubimo u Torinu da bi u poslednjem kolu zavisli samo od sebe.
            Za poraz u Donjecku pa i nekako ali ispustenih 2-0 protiv Juventusa ne mogu da prezalim.
            Ali,sta je-tu je.

            Ocekujem pobedu od 2-1.Tesku,na silu,na snagu,na zelju,kako god,ali pobedu.
            Ako se secate meceva sa Portom ili Fenerbahceom-e bas tako.

            Comment


            • Fernando Torres:"I've seen the messages on Twitter. I now understand what the fans want. I will shoot more from now on" (daily star)
              E ta ti je zlatna!
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Ne znam ljudi koliko vas je gledalo Real sinoc,ali ono sto je Essien pokazao je nesto sto nisam od njega vidio vec godinama.Mnogo je mocan bio u mojim ocima sinoc,pokidao covjek!!!

                Nadam se samo da ce Bertrand raditi vise na centarsutu,vrlo je slican Coleu po svemu,ali sto se ofanzivnog segmenta tice za sada je los,mora mnogo jos da radi.Kao da covjek nema osjecaja u nogama nikako...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ne znam ljudi koliko vas je gledalo Real sinoc,ali ono sto je Essien pokazao je nesto sto nisam od njega vidio vec godinama.Mnogo je mocan bio u mojim ocima sinoc,pokidao covjek!!!

                  Nadam se samo da ce Bertrand raditi vise na centarsutu,vrlo je slican Coleu po svemu,ali sto se ofanzivnog segmenta tice za sada je los,mora mnogo jos da radi.Kao da covjek nema osjecaja u nogama nikako...
                  Ja ne mogu da prezalim njegov odlazak u Real. Treba jedan Romeu da nam igra zadnjeg veznog, kiksara kave nema...
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Ja ne mogu da prezalim njegov odlazak u Real. Treba jedan Romeu da nam igra zadnjeg veznog, kiksara kave nema...
                    To je to + odlazak Meirelesa u skroz pogresno vrijeme.Los posao je ovdje Chelsea odradio,ali ce valjda u januaru to da poprave...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Navodno ce veceras u lozi pored Romana sjediti velikani Didier i Shevchenko. <3
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ako zagusti jbg neka uleti Drogba

                        Sastav ocekivan...Cech,Cahill,Luiz,Bertrand,Banega...Mike l i Ramires...Hazard,Mata,Oscar i u vrhu Torres
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ako zagusti jbg neka uleti Drogba

                          Sastav ocekivan...Cech,Cahill,Luiz,Bertrand,Banega...Mike l i Ramires...Hazard,Mata,Oscar i u vrhu Torres
                          Terry klupa? Umjesto Luiza na kraju poluvremena, obavezno!
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Ko je Banega?!

                            Ja znam samo za Ever Banegu iz Valensije...

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Terry klupa? Umjesto Luiza na kraju poluvremena, obavezno!
                              Meni je najvaznije da ne igraju zajedno jer su tada bas losi.Svakako bi i meni bilo draze da igraju Terry i Cahill,ali sta je tu je;)

                              Banega je jbt Bane Ivanovic
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Nikad mi ne bi palo na pamet da je to Bane!

                                Comment

                                Working...
                                X