Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne docekuju Partizan pa da govore da ce obe tekme sigurno dobiti i jos doci do finala LS. To niko od nasih igraca nije rekao kada smo isli na Nordsjaelland, a da ne pominjem kada igras protiv nekog jaceg tima. Imaju pravo vjerovati, ali ne govori se to ovako. Kazes fino: "Dacemo sve od sebe da uzmemo 3 boda." A ne ovako prepotentno. U tome je stvar.
    Last edited by bracala; 23-10-12, 12:21.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Cuj imaju pravo da se smatraju jednakim sa sampionom Evrope,pa ne bih bas rekao

      Mislim to jeste dobra ekipa koja je uigrana i cije su mogucnosti velike + imaju par fantasticnih individualaca,ali ipak je to Shakhtar,a ne Real ili Barcelona...inace da su Chelseau protivnici bilo koji od dva spanska giganta siguran sam da im najave ne bi bile u stilu igraca Shakhtara,mnogo mi je ovo prepotentno s njihove strane,a ja se nadam da ce u ove dvije utakmice dobiti par fudbalskih lekcija

      Mislim da ce RDM krenuti sa identicnim sastavom kao protiv Tottenhama u subotu,ne vjerujem da ce da dira Matu,Hazarda ili Oscara...
      Last edited by AK47; 23-10-12, 12:43.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ta izjava govori vise o njima i sa kakvim samopouzdanjem ulaze u mec nego o protivnicima.Svesni su svog kvaliteta pa im je zato i samopouzdanje na tako visokom nivou.Mislim da ce im ovaj dvomec sa Celzijem odlicno pokazati dokle mogu u ovom takmicenju.U Torinu su videli naznake svoje snage a po meni ako im se kockice posloze,mogu stvarno daleko da doguraju.

        AK-47@

        Mislim da ces se sloziti sa mnom da ova ekipa Celzija nije uopste ni slicna onoj koja je uzela LS,ni po igri a ni po glavnim zvezdama.Ovo je neka nova prica
        Last edited by Layzick; 23-10-12, 12:45.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Mislim da ce RDM krenuti sa identicnim sastavom kao protiv Tottenhama u subotu,ne vjerujem da ce da dira Matu,Hazarda ili Oscara...
          Velike su sanse da sve ostane tako. Samo sam pomislio da bi ga mozda mogao odmoriti jer ce biti potrebna njegova svjezina protiv Uniteda. Tezak raspored sada slijedi. Samo da se ne pokupi neka povreda.

          Mozda bi Sturridge mogao dobiti sansu u zavisnosti od rezultata. Trenutno je tesko naci igraca koji ima vise gladi za igrom od njega.

          @Layzick

          Niko ne spori kvalitet Shakhtara, ali im izjava nikako nije na mjestu. Mozda oni i dobiju tekmu veceras, niko nije rekao da nisu u stanju za to, ali ovakve izjave im nisu potrebne. Niko od najvecih favorita za osvajanje LS ne govori ovako pred utakmicu, ko god da je protivnik.
          Last edited by bracala; 23-10-12, 12:50.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Pa ako dobiju obe utakmice onda nece biti sta da im se zameri na izjavi .A ako izgube obe morace da se poklope usima,vrlo jednostavno

            edit:
            Znam da nije tema Sahtjor al evo kad vam je vec sledeci protivnik dva podatka za respekt:
            Sahtjor je nepobediv u svim takmicenjima 11 meseci,poslednji poraz je bio od Porta.
            Sahtjor je od Marta dobio sve meceve osim jednog,kada je igrao sa Juventusom.
            Last edited by Layzick; 23-10-12, 12:56.

            Comment


            • @Layzcik

              Naravno da nije ista,jos je jaca pa to je valjda jasno i to je jos samo razlog vise da respektujes Chelsea.Jasno mi je da ekipa Shakhtara ima veliko samopouzdanje i da su oni uvjereni u prolazak dalje,ali ovakve izjave ne prilice ni daleko jacim od njih,to je moja poenta ovdje...

              Mumi tesko je RDM-u ocijeniti koja je utakmica vaznija od ove dvije koje im predstoje,duel sa Sahkthtarom ili Utd-om,obije utakmice su previse bitne da bi se nesto kalkulisalo,ima Liga kup sljedece sedmice pa nek malo promijeni,ove dvije tekme mora najjaci sastav da izgura.Slazem se da bi Sturridge trebao dobiti priliku,ali na mjestu klasicnog napadaca bez ikakvih eksprementisanja na krilu...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Pa ako dobiju obe utakmice onda nece biti sta da im se zameri na izjavi .A ako izgube obe morace da se poklope usima,vrlo jednostavno
                Pa i nije bas tako. Ovdje se radi o postovanju protivnika prije svega bez obzira koliko ti u sebe vjerujes.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Nemoj da mislite da ja nerespektujem Celzi,samo smatram da Sahtjor moze da se suprostavi u ovom dvomecu,ako je mogao Juventusu(i to jako dobro) koji se pokazao na Stamford Bridgu gde retko ko odlazi neporazen,onda mislim da moze i Sahtjor,al ajde vreme ce pokazati i to vrlo brzo na nasu srecu,bice odlicni mecevi.

                  Comment


                  • Pa naravno da im se moze suprostaviti,niko i ne podcjenjuje Shakhtar,cak naprotiv.Ja recimo kao simpatizer Chelsea sam do jutors bio zadovoljan eventualnim bodom,ali kad znam kakav napadacki potencijal ima Chelsea i jos kad vidim izjave ovih drznika onda samo 3 boda dolaze u obzir
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Nemoj da mislite da ja nerespektujem Celzi,samo smatram da Sahtjor moze da se suprostavi u ovom dvomecu,ako je mogao Juventusu(i to jako dobro) koji se pokazao na Stamford Bridgu gde retko ko odlazi neporazen,onda mislim da moze i Sahtjor,al ajde vreme ce pokazati i to vrlo brzo na nasu srecu,bice odlicni mecevi.
                      Koji si ti sef. Pa niko nigdje nije rekao da nas Shakhtar ne moze dobiti, samo su pogresno sve to rekli.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Pa ako misle da ce dobiti Celzi dva puta onda i treba to da kazu,ne volim floskule i laznu skromnost,po meni je to pravi stav,sad videcemo dal imaju cime da ga opravdaju.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Pa ako misle da ce dobiti Celzi dva puta onda i treba to da kazu,ne volim floskule i laznu skromnost,po meni je to pravi stav,sad videcemo dal imaju cime da ga opravdaju.
                          Nisu to lazne floskule vec postovanje protivnika. Rekao sam vec da se naglasavanje pobjede moze i drugacije interpretirati.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • (4-2-3-1): Cech - Ivanovic, Luiz, Terry, Cole - Mikel, Lampard - Ramires, Oscar, Mata - Torres.

                            Subs: Turnbull, Azpilicueta, Bertrand, Cahill, Romeu, Hazard, Sturridge.
                            Nema Edena a Ramires na krilu. Zasto Robbie jebemu mrvu, zasto?

                            Neka nam je sa srecom!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Bio je ovo i prvi Robbiejev poraz u LS. Lose otvaranje utakmice nas je i kostalo konacnog ishoda. Nezgrapno primljen prvi gol i onda je sve bilo 3x teze. Kasnije i Lamps popio povredu i sve se fino poklopilo. Ocajno kretanje igraca bez lopte je i osnovni razlog isto tako loseg protoka lopte. Falio je Hazard od 1. minute i morao je startovati. Otkad je on usao odmah je poceo da suta, da prijeti. Tjerao je Pyatova da intervenise. Za oko mi je zapao Edenov sjajan prodor izmedju 2 njihova igraca ali je onda malo izgubio korak i kada je izasao 1 na 1 sa golmanom, nije imao koncentracije za bolji udarac. Torres je bio fantastican u cijeloj svojoj pogubljenosti. Koliko je samo napada usporio, lopti izgubio, zlo. I fino sam rekao da nema potrebe za petljanjem sa dodavanjima na centru, a to se i desilo i primamo 2. gol i to je to. Ali necu ocajavati zbog ovog poraza jer je Juventus napravio jos gori posao. Ocekivao sam da ih napune do vrha, ali srecom nisu. U Londonu je potreban potpuno drugaciji pristup i bez odmaranja igraca kao sto je Hazard.

                              Sada ide dvomec sa Unitedom, pa Swansea i onda Shakhtar. Ne bas pozeljan raspored ali i on je morao doci prije ili kasnije. Lampard upitan za United, vece su sanse da ne zaigra. I sto se mene tice, Sturridge od prve minute protiv Uniteda kao spic naravno.


                              Izvjestaj o posudjenim igracima:
                              http://www.chelseafc.com/news-articl.../loan-interest

                              Nacuo sam da je Kakuta pravio neke probleme (nije bio na treninzima) i zbog toga nije bio starter nekoliko utakmica. Sve to mu je skroz nepotrebno ako zeli zaigrati za prvi tim.

                              Zola je pun rijeci hvale kada je u pitanju Chalobah. McEachran je postao standardan i hvale ga navijaci Middlesbrougha, koji je trenutno 3. u Championshipu. Kalas takodje pruza dobre partije u Vitesseu. De Bruyne sve bolji i bolji.
                              Last edited by bracala; 24-10-12, 14:47.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=655347

                                Au,lose se pise timovima...

                                Comment

                                Working...
                                X