Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Mceachran i Bertrand potpisali nove cetverogodisnje ugovore.
    http://www.chelseafc.com/page/Latest...393457,00.html
    Malu ispravku, McEachran-ov ugovor je na pet godina, ne cetiri.

    Originally posted by amare@stodermaire View Post
    Ne dolaze oni, Chelsea jedino ima to pravo da prvi pregovara oko njihovog transfera ako ih nekada zeli.

    Originally posted by tata Mumi View Post
    Mozda dovesti jos jedno prodorno krilo?
    Ja bih probao Patrick Van Aanholt-a na levom krilu, mislim da ima tu prodornost za levog krila. Kad je mogao jedan Gareth Bale promovisati se kao levo krilo a bio je lev bek, onda ne vidim zasto bi bilo lose da se isto to proba sa Van Aanholt-om.

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Definitvno bi krilo dobro doslo, ali ko? Pitanje je i koju formaciju imaju u planu, ja se ne bih zalio da gledam dijamant, u tom slucaju nema potrebe za krilima. Ovo kazem jer bih voleo da gledam napadacki duo Torres-Sturridge, a on je moguc samo u 4-4-2 formaciji. S obzirom da 4-4-2 'ravno' (sa 2 krila i 2 cent. vezna) nije funkcionisalo, onda bih pokusao sa 4-1-2-1-2 (dijamant). Videcemo sta ce biti...
      Kada bi igrali 4-4-2 dijamant, onda bi Pastore odlicno dosao odmah iza Torres-Sturridge dua. Ali sacekacmeo pa vidjeti sta ce biti...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Kada bi igrali 4-4-2 dijamant, onda bi Pastore odlicno dosao odmah iza Torres-Sturridge dua. Ali sacekacmeo pa vidjeti sta ce biti...
        Takve igrace ranije su se zvali '10-ke' zbog broja koji su nosile na svoje dresove. Ali ta pozicija kao takva vec izumira uglavno zbog uvodjenja igre sa jednog ili dvoje zadnjih veznih igraca, zadnji takav klasican igrac u Europi bio je Riquelme i videli smo kako je to zavrsilo. Dobro je imati takvog igraca kao opciju, ali ne i oslanjati se na njega kao nosilac igre. Chelsea ima takovg igraca u vidu Benayoun-a, mislim da krilne igrace kao i jedan stabilizator na sredini kao Modric su prioritet.

        Comment


        • Sta mislis da nece da ih kupe.... kad vec imaju 50%...

          Comment


          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
            Sta mislis da nece da ih kupe.... kad vec imaju 50%...
            To je nejasna stvar oko ovih mladica, a ja mislim da taj mladic koji je pricao nema pojma kako stvari stoje. Nije moguce da Chelsea ima 50% prava na bilo koji igrac posto engleski savez ne dozvoljava takve transfere igraca. Svakako da i ja ne znam tacno kakva je pozicija Chelsea oko ovih mladica, ali nije moguce da Chelsea ima 50% njihovih prava, moje mislenje je da u bilo kom momentu, cak i kad drugi klub udje u pregovore za njihov transfer Chelsea mora znati za to i ako hoce moze izednaciti ponudu kao druge klubove, jednostavno Chelsea je prvi klub koji moze pregovarati oko njihov transfer i licno sa tih mladica.

            Comment


            • Tiote odbio mogucnost prelaska u Chelsea.
              http://uk.eurosport.yahoo.com/150720...sfer-talk.html
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Tiote odbio mogucnost prelaska u Chelsea.
                http://uk.eurosport.yahoo.com/150720...sfer-talk.html
                Ma to su ionako sve samo spekulacije, ko zna sta je od toga tacno, sumnjam da bi mogao da odbije ugovor ako bi se klubovi dogovorili.
                A da se nadovezem na muchosgraciasa i pricu oko krila/ igraca '10'. I meni se cini da bi Van Anholt mogao da igra kao levo krilo, bilo u 4-4-2/4-3-3 formaciji. Medjutim u Chelsea-u je retko koji trener bio spreman da eksperimentise, zapravo se ne secam poslednjeg koji je pokusao nesto drugacije. Najveci eksperiment je prebacivanje Essiena na desnog beka, ali su bili prinudjeni na to zbog brojnih povreda. Glavni razlog zasto se svi odlucuju na standardne opcije je to sto su u strahu od Romana, jer znaju sta sledi posle neuspeha. Zato me uospte ne bi cudilo da na pocetku sezone gledamo Maloudu na levom krilu a na desnom ne daj Boze Anelku (oba bi bila katastrofa).
                Sto se tice igraca '10' - sve je manje takvih igraca, i stvarno mi je zao zbog toga, jer su takvi igraci najatraktivniji za gledanje. Sve vise se forsiraju direktni krilni igraci, i 'radnici' na sredini terena. Mislim da zapravo McEachran po stilu igre odgovara '10'. Ali Ancelotti ga je stavljao na zadnjeg veznog (ala Pirlo), a u prvoj pripremnoj utakmici isto je uradio i Villas Boas, nadam se da ce ipak pokusati sa njim u ofanzivnijoj ulozi, na delu gde je Chelseu ocajnicki falilo kreativnosti i tehnickih sposobnosti prosle sezone.
                sigpic

                Comment


                • ajde bre idi tamo na temu mancestera pa se pravi pametan....mrs.....


                  Ovavo panasanje je nedopustivo,sledeci put ban,a sada si upozoren.

                  Comment


                  • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                    ajde bre idi tamo na temu mancestera pa se pravi pametan....mrs.....


                    Ovavo panasanje je nedopustivo,sledeci put ban,a sada si upozoren.
                    Kome je ovo bilo upuceno?


                    Drzite se teme,ovo je off.
                    sigpic

                    Comment


                    • ma nije za tebe...
                      http://www.chelseabalkan.com/vijesti...u-chelsea.html
                      ovo je vec gotov poso...

                      Comment


                      • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                        ma nije za tebe...
                        http://www.chelseabalkan.com/vijesti...u-chelsea.html
                        ovo je vec gotov poso...
                        Svakako odlican potez, 15M evrica za Lukakua uopste nije puno, a veliki je talenat. ;)
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • 15 miliona eura je jedne vrste uracunat rizik za Lukaku-a, nije najlosiji posao na svetu takav transfer.

                          Originally posted by Tony_G View Post
                          retko koji trener bio spreman da eksperimentise, zapravo se ne secam poslednjeg koji je pokusao nesto drugacije.
                          Za to postoje prijateljske utakmice, prva je vec danas, videcemo sta ce AVB isprobati za pocetak.
                          Last edited by muchosgracias; 16-07-11, 02:12.

                          Comment


                          • Ako ste doveli Lukakua za 15 milki to je vise nego predobro za vas posle Toresa koga ste platili djavo ipo pa cekali na gol 15 utakmica
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Od Toresa će dosta da zavisi naredna sezona Čelsija... Ako ne proradi on loše se piše...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Ako ste doveli Lukakua za 15 milki to je vise nego predobro za vas posle Toresa koga ste platili djavo ipo pa cekali na gol 15 utakmica
                                Ma odlican potez je dovodjenje Lukakua, i uopste nije skupo, odlicno!;)


                                Originally posted by Krle View Post
                                Od Toresa će dosta da zavisi naredna sezona Čelsija... Ako ne proradi on loše se piše...
                                Pa dobro Torres ce svakako biti glavni napadac...mada ce ponekada igrati sa njime Lukaku ili Sturridge...ali ja ocekujem da proradi.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X