Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://eurorivals.net/west-brom~read...deo-22-09-2012

    Samo nastavi ovako Romelu!

    EDIT: Tek sam sad vidio tabelu i mogu reci da smo mi sigurno prvi do daljneg... malo sam se preracunao danas.
    Last edited by bracala; 22-09-12, 20:53.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment




    • Bane na naslovnici SkySporta k'o na svadbi.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment




      • Luiz na potpisivanju novog ugovora.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Nisam gledao tekmu, pa ne mogu da komentarisem igru... Tri boda su vazna, ali pobeda u 85.min protiv Stoke-a mi bas i ne uliva poverenje...
          Mislim da bi mogli Sturridge i Moses da pocnu neki od narednih meceva, s obzirom da Torres i dalje igra po sistemu toplo-hladno...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Nisam gledao tekmu, pa ne mogu da komentarisem igru... Tri boda su vazna, ali pobeda u 85.min protiv Stoke-a mi bas i ne uliva poverenje...
            Mislim da bi mogli Sturridge i Moses da pocnu neki od narednih meceva, s obzirom da Torres i dalje igra po sistemu toplo-hladno...
            Bila je to pobjeda u stilu Uniteda, sta fali... neka malo.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Bila je to pobjeda u stilu Uniteda, sta fali... neka malo.
              Ma naravno, pobeda je najvaznija...
              sigpic

              Comment


              • Ja sam govorio na ovom prelaznom roku da je Chelseau potreban napadac ako ode Lukaku,a ono sto je najneophodnije je jedan zadnji vezni posto je Ramires jedini Brazilac(ukljucujuci i golmane) koji ne zna primiti loptu kako treba i zalosno je njega gledati ikako u igri,a pogotovo na toj vrlo vaznoj poziciji u svakom timu...

                Moses je juce bio pravo osvjezenje na terenu posto je do tada Chelsea imao samo 8% napada po desnoj strani(ovo rece komentator na BHT-u,a i meni je tako izgledalo pa mu vjerujem) i nadam se da ce sve cesce igrati...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • U januaru da se dovedu zadnji vezni i spic. Mislim da se bez pojacanja ova sezona ne moze izgurati.
                  Zalosno je sto na poziciji zadnjeg veznog imamo samo kriticnog Mikela i Lamparda. Romeu kao da ne postoji. Ali prije bih njega gledao nego Ramiresa, momak je neznalica. Vise mi je za atletiku nego za fudbal.
                  Torres, ne znam stvarno sta se desava, igra on solidno, ali i dalje se ne snalazi najbolje.

                  Moses se dobro pokazao, mnogo je brz, ima dribling, zaista dobar igrac. Ocekujem da se ustali u prvom timu, ali onda ce vjerovatno OScar morati da ispasta.
                  Sto se tice odbrane, Terry i Cahill su najbolji tandem po meni, dosta sigurniji od Luiza. Poceo je da panici u poslednje vrijeme, bez potrebe ispucava neke lopte.
                  Da ne pretjeram sa kritikama, ovdje prestajem.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • BREAKING NEWS: England defender John Terry retires from international football
                    Ocekivano donekle.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Popisam se na FA.
                      On im je bukvalno bog tamo, i eto sta uradise.

                      Nadao sam se da cu ga gledati u martu kada budu igrali protiv nas, ali eto, srecom, gledao sam ga prosle godine.

                      Takav igrac, covjek i lider se jednom radja. Jedan je John Terry.
                      Last edited by Drunken Whaler; 23-09-12, 22:26.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Neka se oprostio. Dosta su ga jebavali svako malo. Sada ce se u potpunosti prepustiti klubu.

                        Sutra igramo tekmu Carling Cupa sa Wolvesima. Tu ocekujem da Sturridge i Marin dobiju sansu. A mogao bi Robbie odmoriti i Colea a sansu dati Bertrandu. Naravno, ovo je idealna sansa da Moses od pocetka zaigra.

                        Odmoriti Edena i Matu, a Oscar neka igra.
                        Last edited by bracala; 24-09-12, 10:56.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Jel zna neko hoce li biti TV prenosa veceras protiv Wolvesa?
                          It's blue, what else matters?

                          Comment


                          • Arenasport je kupila prenose ove sezone kada je ovaj kup u pitanju. Večeras će prenositi Leeds-Everton, a Chelsea koliko vidim nema.
                            sigpic

                            Comment


                            • Valjda ce biti niki Live Stream na netu
                              It's blue, what else matters?

                              Comment


                              • Originally posted by DjordjeCFC View Post
                                Valjda ce biti niki Live Stream na netu
                                Ma bice 100%, nista ne brini. Okacicu pred pocetak tekme ovdje ako ne zaboravim.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X